Кога се роди, кога порасна АВГУСТинчето прекрасно!

  • 9 794
  • 295
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 525
Абе да ви питам: Докога да се влача с тези каиши след детето ?
Писна ми сякаш. Mr. Green

А ако я оставя ходи ходи и току цунка земята - вчера няколко пъти.
Незнам.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 759
Елис,много неприятни неща при вас! Sad
Дано минава на мъжленце бързо  Praynig

Лулу,бележка имаше ама пак ме е яд Twisted Evil

Къщата си е къща тва е Simple Smile аз им говоря тук на моите ама..... туууу  Twisted Evil

Боянче,аз каипка също ползвам още на вън хич не искам да го пускам за момента защото много се спъва и ще почкам още малко!
Ние също си ходиме и посядаме та и полягаме  Mr. Green Joy

# 32
  • Мнения: 361
Дообър вечер!!!

Тамън да се оплача, че Ивон е като лепка за мен и до тоалетната, пък камоли до компа не мога да стигна, ама гледам проблема е общ Laughing

Първо-да честитя на първолаците и на другите ни ученици  bouquetЗдрави и ученолюбиви да са.

Да почерпя и за Р.Д на моите майче и братче  party023 newsm38 newsm59 smile3510 cook cheers beer Wine Glass[/b][/i][/glow]Тони,хайде пускай снимки Heart EyesТази ваксина за Морбилито ли е?
Педи на мен пък ми каза , че мога да давам на Ивон по едно блокче шоколад (млечен) всеки ден, стига да няма проблем, защото било добре за хемоглобина newsm78Застройки давам от миналят месец.

Елис, много неприятно, но да ти кажа е малкият дявол.Един познат преди 3 седмици се подхлъзна на тревата на вилата и си счупи крака под коляното на 2 места.До сега е с 2 операции, с гипс 6 м и рахабилитация след това 1,5 год.Не си е виждал детето от 20 дена вече, а то е на 1, 2 год.Бързо да се оправяте, а Цвети да я нацелуваш.

Гита-Танти е станала истинска госпожица, та и бузки е наляла Hug

Жоре, и аз се чудя за кайшките.Ивон в къщи вече няма проблеми никакви с ходенето и когато тръгне да пада, все го докарва на дупе.На вън два пъти я пускам в пясъка сама и двата пъти заби нос.Не се ли сеща newsm78А на каишките само ми се лигави и се веси на тях,като е за ръка ме бута да я пусна, пък като я пусна........ ooooh!

Лулууууу, Сашун те изтормози с таз свирка, ама май-май не ми изглежда да я е глътнал newsm78

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Аз каиш не ползвам. Водим се за ръчичка, той самият така иска. А на местата, на които се чувства сигурен, сам ми пуска ръката. И мама се налага да тича след него като млада булка.  Mr. Green Засега не е виждал земята отблизо. Но пък вкъщи като тича колко е падал... ooooh! То и затова челото ни е все одрано.
Ади, да са ти живи и здрави и двамата рожденици, и още много рождени дни да посрещат.   bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 423
Хванах букета hahaha
Няма да се омъжвам де...... Mr. Green
Тоя ми е 5- ия Joy
абе сори за спама, ама винаги съм се чудела, както казваме ние тука насело "аджеба" защо се нареждате тогава??? newsm78
отивам да дочета, ама въпроса силно ме вълнува

# 35
  • Мнения: 525
Rebus, как що, ми кат не е омъжена жената кво да прави... Mr. Green

Елисе,  Hug

Ади, това падане на дупе не го познава дъщеря ми. Тя знае по очи. Mr. Green
Аз си я водя с каиши, но все едно0 ме няма. Само така усещам ако ще пада лошо.
Иначе за ръка не водя. Чакам да стане малко момиченце и тогава. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 05 апр 2010, 20:48 от Mamma

# 36
  • Мнения: 116
Хванах букета hahaha
Няма да се омъжвам де...... Mr. Green
Тоя ми е 5- ия Joy
абе сори за спама, ама винаги съм се чудела, както казваме ние тука насело "аджеба" защо се нареждате тогава??? newsm78
отивам да дочета, ама въпроса силно ме вълнува
Е как що? За майтап бе, а пък както казваме У наше село и за калабалък бе ...  Joy
И аз имам 3 или 4 събрани  hahaha  hahaha  hahaha ама и аз няма засега да се женя

# 37
  • Мнения: 525
Добре, ще кажа и аз. Имам 3,4 също.
Нооо няма да се женя пък. Laughing

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Аз пък нямам букетчета.  Crossing Arms То сигур затуй с един и същ мъж кретам вече 14 години.  smile3555 Joy

# 39
  • Мнения: 564
За каишка- така и не можах да се науча да го водя моето кучнце с нея  Naughty Много виси, оплита се, абе не си е работа
За ръка - мисия невъзможна, по-скоро да му измъкна ръчичката  ooooh! То не е дърпане не е чудо  ooooh!  Tired
Пусках го сам, още като правеше първи стъпки, падна може би 3-4 пъти лошо, по очи и си удари устичката  Sad НО се научи да си слага ръцете напред като пада и вече пада СУПЕР ПРОФЕСИОНАЛНО  Sunglasses Laughing Laughing Laughing Така, хем мама не се навежда и си пуши на воля, хем малкия маймун си ждреби на воля из парка  Party Party Party

Аз па неам нито един букет, а па съм се оженИла  Mr. Green Е на т'ва ако не му кажем "баси случайноста!!!"  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 423
За каишка- така и не можах да се науча да го водя моето кучнце с нея  Naughty Много виси, оплита се, абе не си е работа
За ръка - мисия невъзможна, по-скоро да му измъкна ръчичката  ooooh! То не е дърпане не е чудо  ooooh!  Tired
Пусках го сам, още като правеше първи стъпки, падна може би 3-4 пъти лошо, по очи и си удари устичката  Sad НО се научи да си слага ръцете напред като пада и вече пада СУПЕР ПРОФЕСИОНАЛНО  Sunglasses Laughing Laughing Laughing Така, хем мама не се навежда и си пуши на воля, хем малкия маймун си ждреби на воля из парка  Party Party Party

Аз па неам нито един букет, а па съм се оженИла  Mr. Green Е на т'ва ако не му кажем "баси случайноста!!!"  Joy Joy Joy

взе ми думите от устата Joy

# 41
  • Мнения: 116
Аз пък нямам букетчета.  Crossing Arms То сигур затуй с един и същ мъж кретам вече 14 години.  smile3555 Joy
е тук съм назад с мат'риала - амен, амен 10

# 42
  • София
  • Мнения: 5 759
Цитат
Е как що? За майтап бе, а пък както казваме У наше село и за калабалък бе ...   

Те за тва Crazy Peace bowuu Ребус!купон да става и още ще посъбера Mr. Green hahaha

Ади,да са ти живи и здрави! Hug  bouquet

Райън ходи много добре с каишката и не се виси,а и на мен ми е по спокойно за сега да ходи така! Peace

# 43
  • Мнения: 514
Добър вечер дами! Hug
Дивена, стана ли ясно какво ще имате братче или сестричка?  Hug
Eй любопитството е голяма работа......и аз това щях да питам обаче.....
И ние незнаем още!Ще се разбере другия път като отида!Утре съм на изследвавия и вече съм записала час за ФМ--при Марков!
За Иремче--Доколкото си спимням термина й беше октомври ама вече си е време !Стискам й палци като се включи да ни зарадва! Praynig Hug Peace Hug Praynig Peace

Лулу--Нашта лична каза за реакцийте от ваксината, че се проявяват м/у 5 и 20 -ти ден!
Може да се получи лек обрив около ухото или някъде по тялото!Минава за два -три дни!Без разните му мехлеми!
Може и затова днес малката да е толкова кисела защото ние 5-я ден от ваксината или по-вероятното е защото не е излизала!
Аз па неам нито един букет, а па съм се оженИла  Mr. Green Е на т'ва ако не му кажем "баси случайноста!!!"  Joy Joy Joy
И аз така! Peace

За каишите--Не сме ги ползвали!
Само за ръчичка ама вече гледам да не я държа !Паданията са ни ежедневни ,но поне засега пада на дупе!Е тресна се и в стената ама ... Rolling Eyes Rolling Eyes
Най -новото е да ми изключва компа защото явно не й обръщам внимание  Whistling Whistling Whistling
Елисе--много се надявям скоро да забравите за неприятните моменти!Да нагушкаш много малката!
Мариета, Гита--Много са сладки децата!Много сериозни и спокойни изглеждат!Дано да им върви по вода през първата им учебна година!  bouquet  bouquet

Май стана дългичко!Сориии!
Лека вечер и много спокойна нощ на дечицата ни....

ООООООООО цях да забравя да питам:
Какво давате за вечерно хранене?Значи аз давам Ам и редувам с кисело!Но се чудя дали е ок! newsm78 newsm78Педи каза че мога изцяло да мина на кисело ама с тези млека не съм много сигурна какво пие детето #Crazy  Rolling Eyes Rolling Eyes

И още нещо ---Като правите супичка слагате ли от сухите супи и можели да давам на малката!Гледах че нямат много Е-та има пък е изкуствено!
Ще бъда благодарна ако споделите!

# 44
  • Мнения: 223
Елис, Цвети голямо геройче е от малко. Айде, да се маха лошото от вас. Ама ха. Така се ядосвам, когато някое врабче е зле....
ДиВеНа, моето нали е слабо като лятна трева, му давам вечеря - супа/ манджичка/ кисело мляко по-рядко. Отделно от това на заспиване кърмя. Т.е. аз давам 4 твърди храни през деня(и той пак си е слаб дори и да благоволи да яде). Не бих слагала готови супи - доста са солени и готови! Аз ибаче ги обожавах като малка Embarassed Чакаме резултата от ФМ
Лулу, не я е глътнал просто. В някоя торба я е пъхнал. Тераса имате ли? Да я е хвърлил. То дано е така, но дано го разберете скоро. Мерси за съобщението
Ние днес имахме първия си гаден дъждовен ден. Първо го влачихме сред дъжд и деца с тролей 5 до Педиатрията. Заради гимнастиката, която им хрумна да ни назначат преди 2 месеца. Там го пребиха буквално и той, както се хилеше на топките и бърбореше на децата, си глътна граматиката. Гимнастиката обаче е супер. Когато не съм потопена в тъга като днес ще ви я разкажа. Смятам, че е полезно за децата малко да им се прилага тоз тормоз. Физиотерапевта каза, че Явор е прекрасен и е с добри реакции. Така си и знаех. После го влачихме пеш през кал и дъжд до Пирогов. Там хирургът отсече, че Явор има "хернийка" и е за операция. Това автоматично ни отби от гимнастиката и всякакви акции за "оправяне" на пишлето.
Объркано описание и объркана мама. Нещо ме кара да вярвам, че Явор просто има такова пъпче и това ще се прибере. Някой там горе изпитва страховете ми. Този път съм решила да вярвам маааааалко повече.
Да си майка е като да си йо-йо. Мятат те нагоре-надолу и нито помниш защо си тръгнал, нито кое горе е в действителност долу и обратно.
Аз букет хванах и се омъжих. Тази, която хвана моя букет, се омъжи и чакаме бебе.

Общи условия

Активация на акаунт