Сексът след появата на бебето?

  • 2 577
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
... Да, но бебето ще бъде в нашата стая аз от това се притеснявам Crazy

А не може ли, докато бебето спи във вашата стая, вие да правите секс в някое от другите помещения? Не е задължително само в спалнята. Wink

# 16
  • Мнения: 3 423
Да, но бебето ще бъде в нашата стая аз от това се притеснявам Crazy

Или му бийте два шамара и го занитете,
или правете по-пенсионерски секс, като
легнете, обърнете се настрани, ти кърмиш,
зад теб мъжът ти те обхожда вътрешно с
много елегантни движения, тихо и кротко.
Чак па да не ви стига фантазия за единия
секс. Разбирам, да местехте камъни, а то...
И пак повтарям, ако толко ви пречи бебето,
бой му е майката, евентуално сръбска музика.

# 17
  • София
  • Мнения: 344
Не ги познавам тези бебета изискващи 24 часово внимание. Може би защото моето беше перфектно бебе - здрав сън от 21.30-22.00 до към 9.30 сутринта. Няма будене, няма мрънкане, няма храна. Време за секс бол. Та даже и второ бебе се получи, ама не му беше писано...
Да, но бебето ще бъде в нашата стая аз от това се притеснявам Crazy
Е защо се притесняваш- ще види какво правите, ще му пречите или ...?Развесели ме. Wink
Сложи едно одеалце на решетката в краен случай.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Абе и аз понякагя съм си представяля трети човек при нас ама чак пък собственото ни бебе #Crazy

# 19
  • Мнения: 4 585

Френската май е най-тиха, ама то пак, зависи. Според човека.
Лиске, много си брутарна. По добре да кърми, а мъжът й да прави френска лябов.
Царевото - царю, кесаревото - кесарю. Ще си поделят сферите на влияние.

# 20
  • Мнения: 53
Бебето, докато е още бебе - нищо не му пречи. Вие може да скачате върху леглото даже - то пак няма да се смути особено от този факт. В случая е важно партньорите да са на една вълна и да им се получава работата.
По мое наблюдение бебето не пречи на секса. Пречи умората - ако си хронично недоспала, делият ден ти е зает с вършене на домашната работа, бебето ти е от ревливите, злоядите и прочие - тогава може би, сексът ще ти е на едно от последите неща по важност.
Обаче - спокойно - и това отминава. Децата порастват, по-лесно се гледат, повече спят, по на рядко се хранят и ... мястото на секса започва да възвръща челните си позиции, ако ме разбираш  Wink ...

# 21
  • Мнения: 4
Здравейте... Аз съм нова и честно казано все не намирах тема на която да се спра с интерес, но...явно попаднах. Искрено се забавлявам в момента... та ...значи...да ви имам проблемите... Ми като стане детето на 10 - 11 год. какво ли ще разисквате тогава... Таман почнете защото е навън и рита топка или скача на ластик или... гони поредната квартална котка / или вие така си мислите... е да ама не / и се почва баш в най- сюблимния момент... "мамооооо може ли да си купя чипс" скачаш ..."да мамо, може..." и се почва...т.е. спира "закачката". То да беше само тогава ...ми вечер...завито, заспало и вие си мислите " ха ... това е ...сега е момента" ...е да ама не... "мамооооо ...има комар" ...и...какво ви остава всъщност... да си вземете зайчета и да ви обучат...

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Здравейте... Аз съм нова и честно казано все не намирах тема на която да се спра с интерес, но...явно попаднах. Искрено се забавлявам в момента... та ...значи...да ви имам проблемите... Ми като стане детето на 10 - 11 год. какво ли ще разисквате тогава... Таман почнете защото е навън и рита топка или скача на ластик или... гони поредната квартална котка / или вие така си мислите... е да ама не / и се почва баш в най- сюблимния момент... "мамооооо може ли да си купя чипс" скачаш ..."да мамо, може..." и се почва...т.е. спира "закачката". То да беше само тогава ...ми вечер...завито, заспало и вие си мислите " ха ... това е ...сега е момента" ...е да ама не... "мамооооо ...има комар" ...и...какво ви остава всъщност... да си вземете зайчета и да ви обучат...
Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 1 367
Здравейте... Аз съм нова и честно казано все не намирах тема на която да се спра с интерес, но...явно попаднах. Искрено се забавлявам в момента... та ...значи...да ви имам проблемите... Ми като стане детето на 10 - 11 год. какво ли ще разисквате тогава... Таман почнете защото е навън и рита топка или скача на ластик или... гони поредната квартална котка / или вие така си мислите... е да ама не / и се почва баш в най- сюблимния момент... "мамооооо може ли да си купя чипс" скачаш ..."да мамо, може..." и се почва...т.е. спира "закачката". То да беше само тогава ...ми вечер...завито, заспало и вие си мислите " ха ... това е ...сега е момента" ...е да ама не... "мамооооо ...има комар" ...и...какво ви остава всъщност... да си вземете зайчета и да ви обучат...
Хихихи,звучи автентично!Това от собствен опит ли го казваш? Laughing

# 24
  • Мнения: 4
Да разбира се ... все пак съм на 34 год. и майка на 11 год. момиче ... което е като за 5 момчета на куб... но знам, че след всяка изминала година става все по - забавно... приятен ден бъдещи и настоящи мами.

# 25
  • Мнения: 2 197
Не ги познавам тези бебета изискващи 24 часово внимание. Може би защото моето беше перфектно бебе - здрав сън от 21.30-22.00 до към 9.30 сутринта. Няма будене, няма мрънкане, няма храна. Време за секс бол. Та даже и второ бебе се получи, ама не му беше писано...
Да, но бебето ще бъде в нашата стая аз от това се притеснявам Crazy
Mи ние имаме само една стая. От раждането на бебето може би само два или три пъти сме правили секс в кухнята. Останалите - в стаята. Нищо му няма на бебето, особено пък в началото. Е, все пак си зависи и от детето, а и от секса. Ние сме тихички.

Общи условия

Активация на акаунт