Отчет на набор 2003 - 32

  • 15 167
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 530
На мен ми казаха, че учебните материали струват 22лв  newsm78

# 241
  • Мнения: 298
 Честит рожден ден на НИКИ!!!   newsm59

 Чакайте сега да се отчета...32лв за учебници,като "може" да се наложи да купуваме едно моливче и едно лепило,но не е сигурно още ,да не бързаме...това искат за градината. Hug   Всичко останало го има там,само фулмастери и книжки купих в началото,но то си е за детенце да се занимава като нямат занятия ....дори боичките им дават от там.Санитарни материали носим само тоалетна хартия и салфетки,а от време на време по едно малко шишенце минерална вода колкото да ползва после шишето за водичка,но си пие вода от чешмата...сапуни не са ни искали-направих справка с Вики имат си течен сапун.Само днес Вики спомена,че иска да и дам хавлийка за ръце,явно са голяма група и не стигат кърпите,а и те са деца ...намокри се избърши се и цоп кърпата в коша за пране....и така днес десетина пъти и готово  Joy не стигали после кърпите.

 За уроците още се колебая аз искам танцова Вики иска английски,защото им давали картинки  Crazy а  не знам ще имам ли възможност да плащам и двата урока+таксата...все пак има и други разходи,а аз с това голямо майчинство....чудя се къде да го харча newsm78 

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Ниагара на mama na Niagara

# 243
  • Русе
  • Мнения: 7 801
 nbirthday на Ниагара!
Да расте здрава,щастлива и много послушна!


На мама,   bouquet

# 244
  • Мнения: 1 692
nbirthday на Ниагара!
Да расте здрава,щастлива и много послушна!


На мама,   bouquet

# 245
  • Мнения: 1 102
 newsm59 и от нас!

# 246
  • Мнения: 343
Честит рожден ден на всички дечица, които съм пропуснала да поздравя. Да са живи и здрави, много жизнени и весело детство, а на майките им   bouquet, че имат такива съкровища.

Ние най-накрая се завърнахме от пътешествието и чета с удоволствие темичката, която е набрала скорост вече.

# 247
  • Мнения: 7 201
newsm59 Честит рожден ден на порасналата принцеса Ниагара!
Здраве,късмет и безгрижно детство и желаем с Дани!  bouquet

# 248
  • sofia
  • Мнения: 1 190
На мен ми казаха, че учебните материали струват 22лв  newsm78
И нашите учебни книжки струват 22 лв. Нашите са на издателство "Изкуства" и са 2 книжки за първото и второто полугодие. А отделно 8 лв. за флумастри, моливи, пластелини, боички блокчета и др. такива. Гласувахме и 15 лв. за играчки, които ще купим по Коледа.

# 249
  • Мнения: 23 160
Хайде нова седмица,нов късмет!!! Моето диване днес пак рева ,като го събудих за градина. :О....Само то ли не иска на градина,аман.После ми е супер-гузно,че го карам да прави нещо насила. Sad

# 250
  • Мнения: 7 201
....Само то ли не иска на градина,аман.После ми е супер-гузно,че го карам да прави нещо насила. Sad
Добро утро и от мен! Hug
И моя Дани мрънка всяка сутрин,ама без ревове.Като го оставям обаче иска последен да го забера. Mr. Green

# 251
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте!
Нашият става лесно за градина, ходи с желание.
Само дето не иска да се облича сам и ако трябва да го чакам, няма да излезем никога навреме(а бързаме за часовете на сестра му).

Вчера излизам, че отивах да гледам на сестра ми детето и нашият вика - а, нас кой ще ни гледа?! Ами нали баща ти е вкъщи!
Те децата несвикнали, ама и баща им несвикнал - снощи са успели да го метнат по всички възможни върби и неща, които обикновено при мен правят по подразбиране, при него са станали - Ама мама не ни кара! И така...прибирам се и какво виждам - деца дето обикновено в 9 часа спят 5-ти сън, сега в 9.30 гледат детски канал, баща им на компютъра и съдовете неизмити.
Леле, като ги емнах всичките да видите за нула време как се оправиха нещата hahaha

# 252
  • Мнения: 822
Етиа  Hug само така!

Значи все пак имало наборчета, които не им се ходи на градина и плачат като моя малък мъж  Cry ! След като отсъства една седмица по болест - кашлица и хрема - днес баща му го заведе рано сутринта. Плака, прегръща ме, моли ме да го взема на обяд. Мъжът ми питал учителката - казала, че не е проблем, но после свиквали така и било по-трудно. За мен няма проблем, защото така или иначе сме си вкъщи с малката и мога поне още половин година да си го взимам на обед, но не знам дали той самият няма да пропуска нещо - следобед какво правят децата? Дали някога сам ще пожелае да остане да спинка там?
Чудя се как да постъпя?
Днес вече ще го взема на обед, защото ще се надява, но по-нататък как да процедирам  newsm78 ?

# 253
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Днес ни е сефтето... Joy
Да видим докога ще устискаме със здравето Wink
Нинджата искал ,обаче в същата стая със същите госпожи , и с приятелите..Едвам му обясних,че са пораснали и са вече на ГОРНИЯ етаж всички накуп Joy
п.п.
Ще го водя и на профилактичен преглед за логопед-видях,че са минавали в градината
Хубав ден ви желая,майчета Hug

# 254
  • Мнения: 7 201
...Плака, прегръща ме, моли ме да го взема на обяд. Мъжът ми питал учителката - казала, че не е проблем, но после свиквали така и било по-трудно. За мен няма проблем, защото така или иначе сме си вкъщи с малката и мога поне още половин година да си го взимам на обед, но не знам дали той самият няма да пропуска нещо - следобед какво правят децата? Дали някога сам ще пожелае да остане да спинка там?
Чудя се как да постъпя?
Днес вече ще го взема на обед, защото ще се надява, но по-нататък как да процедирам  newsm78 ?
Милото... Hug
Щом имаш възможност-взимай го известно време,но не прекалено дълго,защото наистина няма да свикне да спи там. Peace
А относно следобеда-няма какво да изпусне,само игри имат.Занятията са им сутрин. Heart Eyes
ПП:Етиа,браво! thumbsup Ще се оправят,къде ще ходят! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт