Отговори
# 15
  • Мнения: 700
Ха, какво оживление.
Джъмп, толкова невероватно ми изглежда лентичката, че трябваше да се поровя из мненията ти Embarassed
Честито! Леко бременеене и много здрави нерви и здрав кръст след това. Леле, не мога да ти се нарадвам!
Верич, честито ти още 2-ма мъже вкъщи!
Мисля, че видях Зорото в Ская, но не бях сигурна и не се обадих.  Rolling Eyes Много си се вталила, да знаеш!
Ер-ка честито започване на работа. Много ме радват такива новини!
Кламерче, твоите принцеси са страхотни. И са толкова различни, всяка по своему интересна и хубава.
Стискайте палци, утре купуваме апартамента, после ще почерпя.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
Кламерче, разплакаме!  Hug
Твоите госпожици са станали просто прекрасни!
Миринда, Нена с тези очи колко сърца ще разбива! Купувайте още сега една пушка да я вардите!  Mr. Green

Аз набързо се хванах в ръце иииии от понеделник, ако успея със всичките му там неща сме на градина! Много ми е мъчно, маминия той какво ще ще му е на душичка!  Cry Няма начин обаче. Градината е много хубава! Двора просторен безопасен за дечицата. Стаята не е много голяма и е в едно помещение заедно с мястото за спане, но пък е страхотна. С едни малки столчета, много играчки... Надявам се да му хареса и да не плаче, това най-много ме претеснява! Учителката е млада, много симпатична. Краско ще е в една група с неговото приятелче Тони и това до някъде ме кара да се чуствам малко спокойна, поне ще е с него и няма да го е толкова страх, че е сам с напълно непознати деца... Направо се скъсах да рева още от сега, а в понеделник незнам какво ще е!!! Дано свикне и да му хареса!  Cry
Оф, наревах се и тук при вас!

# 17
  • Мнения: 1 046
Ех, че ми стана хубаво пораздвижи се малко и нашата темичка, надявам се до края на октомври да изпишем поне три  Peace

Кламерче, абе за живота е така, ама пък и не трябва много да се замисляш какво е можело и как да се случи, приемаш го като част от  съдбата и продължаваш. Всеки има кофти моменти и най-лошото е че в такива превратни моменти се замисляш за живота и стойността му и..............та затова без черни мисли и се радвай на усмивките на  хлапетата и на хората около теб.

Облаче успех с училището за съжаление съм доста назад с подобно инфо и ама хич не мога да помогна.

Ерка (ей аз по стария начин карам), успех с преодоляването на първите дни на градина. И аз като всички други да кажа споко всичко минава, само рева е голям, и кофтито е че рева е само за майката, никой друг не може да те разбере. Еййй че те успокоих ама .........., но каквото и да ти кажа, докато не си изревеш душата няма да ти мине. Първите два-три дена ще е кофти, но после идва купона. Ще усетиш кефа да си сама и да знаеш, че детето ти го гледат добре и се забавлява. Само да е здравичък за да нямаш допълнително отрицателни емоции.

Ло късмет и да се радвате много на новата придобивка и с много усмивки и хубави емоции да я напълните.

И ние след една година очакване вече сме на път да се нанесем в новия апртамент. Почти сме се изнесли и милата ни квартирка дето 5 години ни приюти и тука Коко се роди и ееее......мили моменти колкото щеш. До края на месеца трябва да се махнем от тук и да отидем в другото ни жилище.

Ох хем Коко ми рисува на главата и вика нон стоп и пак ми тече мисълта ама.....ох айде чао и пишете по активно   bouquet

# 18
  • Мнения: 7 803
честит празнук на лу и нейните хлапета   bouquet
за жалост бебчета останаха само 2

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320


raycheva, Честит Рожден Ден!




Стоян и Камен, Честит Рожден Ден! Живи, здрави и много щастливи!
Лу, да са ти живи и здрави! Много да те слушат и помагат!

# 20
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
лелееее един ден да не вляза в темата и вие сте се разписали като луди...

  bouquetПърво честито на рожденниците! Да са много здрави и много да радват мама и тате!  bouquet

  bouquetraycheva честито и от мен! Здраве, любов, късмет... всички хубавини на куп ти пожелавам!  bouquet

  bouquetЧестит имен ден на всички празнуващи днес!  bouquet

Втория ден в градината мина прилично. Сутринта не рева, но слетобяд се обадили на майка да си го прибере по рано. Не съм убедена че е имало проблем, просто тази учителка дето ни е по заместване малко ме съмнява, че гледа да отсвирва по малките, дето не са в нейната група. Ама нейсе.
Днес обаче... пристигнахме сутринта с момиченцето дето много "пее" сутрин. И Петраки като ревна... еййй ужас. Не че иска да си тръгва ами по скоро се плаши от това момиченце и иска да го гушкам. Та го оставих облян в сълзи и очаквам пак въпросната учителка да привика майка ми. Дано утре да е по спокоен. След малко ще пусна снимка от първия ни ден в градината. Само да ги пооправя малко че забравих да включа функцията за червените очи и сега Пепи е като вампир.

Ани, стискам палци на Краско да му е интересно. Я кажи каква работа почваш? Щяхме да се виждаме в понеделник ама...
А Краско направо си е за рекламно лице на Мтел. Направо им пращай снимката... от малки вече знаят и искат телефони. И Пепи непрекъснато иска да се обажда.

Танчето, бързо да оздравяваш. Да ти кажа... в събота няма рожденни дни в клубчето и ако искате може да пием кафе.

Кламерче страшно позитивно ми действат постингите ти. Малките дами са просто прекрасни. И аз вече мисля за второ...

Nadina да знаеш като се пренесете... съвсем друго е. Вярно спомените си остават, но това е като едно ново начало. Просто е страхотно да се местиш в ново жилище. Пак ми се ще и аз да се местя... ама за сега няма къде...  Laughing

Мисля, че видях Зорото в Ская, но не бях сигурна и не се обадих.  Rolling Eyes Много си се вталила, да знаеш!

Зори ще ти дърпам ушите ако си била ти... да не се обадиш... аз точно да Скай сити-то работя.

lo чакам почерпкатаааааа!!! И като ходиш пак до Ская и ти да се обадиш!

за жалост бебчета останаха само 2

Роси съжалявам. Стискам палци да сте добре и ти и бебчетата и... просто ще те мисля и ще стискам палци и на краката.  Praynig Hug

Ох трябва да работя. Хайде до скоро. И да пишете ей... така ви харесвам!

# 21
  • София
  • Мнения: 4 578
Честит рожден ден на Камен и Стоян! Да са живи и здрави, много умни и послушни деца!
Райчева, ЧРД! Желая ти много щастливи мигове, придружени с усмивка.
Честит имен ден на Верич и Надинка! Много здраве и късмет!
Аз вече съм добре и на работа. Благодарих на болестта, че ми помогна да си почина и я пуснах да си ходи. Ей, страшни са психолозите, верно, че човек квото сам си направи, никой не може да му го направи! На всичко отгоре да ви се похваля, че остана само 1 изпит. И пак да се похваля, че днес бях на лекар, хормоните са ми в ред и вече съм без лекарства. Определено ще записвам психология.
А и се хвърлям и в ново предизвикателство, което ми е стара мечта, но ще ви кажа като стане, а и ще ви поканя да го видите  Mr. Green. Сега ми трябва връзка в социалното министерство, та ако някой свирне, ще съм благодарна.   bouquet

# 22
  • Мнения: 263
Здравейте майчета и от мен най-после! Първо почерпка за големия ни празник днес:

Момчетата за съжаление не са при нас сега - на село при баба и дядо са. Татко им ще ги навести в събота, с подаръци Simple Smile. Ние се гледаме с малкия Ангел тримата само, да посвикнем малко. Ама то няма какво да му се свиква на това бебче Simple Smile - много е кротко, за сега, спи и яде много здраво. Нощем често го гушкам при нас на спалнята. Ето го и бебе Ангел: http://picasaweb.google.bg/jivkadim/SvFJaF?authkey=opYc9GreP8Y#5 … 46215134546048610.
Ние отказахме детската градина вчера - няма как да им приготвим изследванията навреме, пък и много ни е страх да не носят бацили вкъщи при малкия. А не мога да им запазя местата до напролет. По-нататък ще потърся нещо частно в района - някой ако има инфо за Св.Троица наоколо да свирка Simple Smile. А догодина пак ще си кандидастваме.
Благодаря на всички за поздравленията! Бъдете живи и здрави!
На Роси желая успешна бременност, без повече притеснения здравословни   bouquet.
На всички, дето тръгват на голямата градина Simple Smile - да е леко и бързо свикването!
Верич, ще споделяме една съдба Wink, живот и здраве! Прекрасно е с толкова много мъже наоколо! Леко носене ви желая!

# 23
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСЧКИ, КОИТО НОСЯТ ПРЕКРАСНИТЕ ЖЕНСКИ ИМЕНА ВЯРА, НАДЕЖДА, ЛЮБОВ И СОФИЯ!
Пожелавам здраве, късмет, любов!

Лу, малкия Ангел е наистина като ангелче! Пу-пу, да ти е жив и здрав, да расте голям и здрав мъж! А на батковците мога да пожелая едно прекрасно детство, нека те направят най-гордана майка на света!   bouquet
Райчева, честит празник и на теб! Нека радостта, любовта и доверието бъдат твои постоянни спътници и щастието да те обгръща отвсякъде! Не си писала скоро, как са нещата при Райчо?
Ей, да ви кажа, направо съм в чуденка. На това лошо време не можем да излезем навън, а вкъщи Нене аподивява. Направо не знам как да я забавлявам. Ще трябва да измисля нещо интересно... Другият ни проблем - оказа се, че всички панталони и блузи от пролетта са й къси  Shocked А кожените обувки - малки... Трябва да организирам един шопинг тур, че няма с какво да ходи на градина...
Крамерче, радвам се, че отново си сред нас (по-активно, де)  Hug И благодаря за милите думи за Нена. Точно тази снимка избрах за календарчетата за тази година, и на мен ми е от любимите  Heart Eyes
Това е в общи линии, сега ще поработя, по-късон може пак да се включа.
Приятен ден на всички!

# 24
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАТКОВЦИТЕ КАМЕН И СТОЯН!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОИТО ДНЕС ПРАЗНУВАТ!

ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ,МИЛА РОСИ!СЪЖАЛЯВАМ ЗА СТАНАЛОТО,СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ЗАНАПРЕД ДА Е НАРЕД!ПАЗИ СЕ!

# 25
  • Мнения: 5 307
Честит Рожден Ден, Камен и Стоян  Hug! Щастливо и безгрижно детство ви пожелавам!



Честит имен ден на всички празнуващи ! Честит Рожден Ден Райчева!  bouquet!

Роси, съжалявам! Пази себе си и бебчета  Hug! Повече спокойствие и витамини.


Ето я госпожица, още не подозираща какво е детската градина  Mr. Green
http://media.snimka.bg/0713/007680520.jpg

# 26
  • Мнения: 1 187
Злато мило приятелче, как е Тони? Харесва ли му на детска градина, свикна ли вече с новите си приятелчета?  dancing
Лу прекрасен е... прекрасен мъничък Ангел. Да ви е здрав, здрав, здрав и много щастлив. Да сте весело, щастливо, задружно и слънчево семейство и да не спирате да се радвате един на друг. Двамата горди батковци Стоян и Камен са получили най-хубавият подарък за третият си рожден ден - братче... прекрасно братче. Честит рожден ден  newsm59!
Роси съжалавям че сте изгубили едното бебенце.  Sad Дано от тук нататък да  нямаш никакви тревоги и да се радвате на две здрави бебенца април месец.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
На мама Рали честит рожден ден.  Flowers Bouquet Да е здрава, усмихната, спокойна, щастлива, обичана, успяваща и късмета да е винаги с нея.
Veri4 ноември месец ти пожелавам радостта на мама Лу.  Heart Eyes Пълна къща с мъже... иха. Трябва да ви носят на ръце мили дами.  Hug
Drinкa как е сестричката ти?
Спокойна прекрасно е, че ще си имаме психолог в групата на октомврийчетата. Безплатни консултации всякакви  Wink Шегата на страна - поздравления за избора. Честито и за взетия изпит, и най-вече за добрите резултати на хормоните. Здраве, здраве и пак здраве пожелавам.  Flowers Four Leaf Clover И още две шестици.  Mr. Green
Ло, Наде само хубави емоции в новите къщи, с много купони, любов, уют, живот, деца и спомени да ги напълните...  yes
valeria1 много е хубава малката дама. Мноооого.  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 19:02 от klamerche

# 27
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Еййй Лу просто прекрасен е Ангел. Направо не мога да му се нагледам. Ще се захвана и аз скоро. Само да сме здрави.

Танчето, веднага да казваш с какво си се захванала!

Точно тази снимка избрах за календарчетата за тази година, и на мен ми е от любимите  Heart Eyes

И аз вече съм го почнала календара ама чакам да мине рожденния ден, че на Октомври слагам снимки от партито.

Ето я госпожица, още не подозираща какво е детската градина  Mr. Green
http://media.snimka.bg/0713/007680520.jpg

ааа ето го и господина също нищо не подозиращ...

http://picasaweb.google.com/adi.dimitrova/20080915ParviDenVDetsk … 46999671294324034
http://picasaweb.google.com/adi.dimitrova/20080915ParviDenVDetsk … 46999704668028898

Drinкa как е сестричката ти?

оооох как ми бръкна в раната Кламерче...  Cry
Не пиша по въпроса, защото не е добре ситуацията, пък и ми е тежко.
Откриха й разсейки. В понеделник влиза пак на операция.
Този път в клиниката в Гоце Делчев.
После химио... и така.
Ще чакаме.
След това ще мисли кога ще вадят пироните от крака, ама това може да почака.

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 17:52 от Drina

# 28
  • Мнения: 1 440
Здравейте,милички! Hug
Простете,че пропуснах рожденниците,ама нашата сага с болестите не е свършила!
Та сега със закъснение,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТОЯН И КАМЕН!
ЛУ,ДА СА ВИ ЗДРАВИ,СИЛНИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ МОМЧЕТАТА!
Ангел е прекрасен!А ти изглеждеш чудесно!

ЧЕСТИТО И НА РАЙЧЕВА!
ЖЕЛАЯ ТИ ДА СИ ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! Hug
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

РОСИ,ЧЕСТИТО И НА ТЕБ,МИЛА!  bouquetДАНО ОТСЕГА НАТАТЪК ВСИЧКО ДА Е НАРЕД С ТЕБ И ДВЕТЕ БЕБЧЕТА!ОТ СЪРЦЕ СЕ МОЛЯ ЗА ВАС! Praynig Praynig Praynig
Дринка,много ми е мъчно за сестричката ти...Прегръщам те. Hug
Миринда,Невенка е много красива,наистина! Grinning
Принцеса Валерия също е прекрасна!
Колко пораснаха децата ни! Grinning
Ло и Наде,много радост и щастие да изпълват домовете ви! Grinning
Злато,пиши нещо за вас,моля те!Как е Тони?
Танче,радвам се,че вече си добре!Поздравления за взетите изпити!  bouquet
Кламерче,колко е хубаво,че се завърна! Hug

За нас няма много какво да пиша,едно и също!За сега ще пробвам да подсиля имунитета на девойките с Имунобор и едно подобно под формата на капки за Ивелина.Танче и Зори,Благодаря ви за инфото по въпроса с Коластрата,но сме доста зле финансово и ще го отложим.
Целувки на всички от нас.


# 29
  • Мнения: 1 440
Почивай в мир,мъничка Миа! Flowers Rose Flowers Rose
Липсваш ни,наистина!


Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 17:09 от bini_og

Общи условия

Активация на акаунт