Хубав крем за суха и чувствителна кожа?

  • 54 086
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 167
запис да следя темата..  :  bouquet

# 91
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Здравейте ,бих се радвала да споделите мнение и за продуктите на Биодерма!Защото имам колебания в избора на козметика за суха и чувствителна кожа.
Благодаря предварително за коментарите! Flowers Bouquet
От 4 дена ползвам Биодерма за чувствителна кожа. Взех около очен, крем за лице дневен и мицеларна вода.
Засега нямам оплаквания, леки и приятни са продуктите.

# 92
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
А някой да е ползвал козметиката на Doliva?Мисля ,че е точно за суха и чувствителна кожа,но не съм сигурна.Ако някой я е ползвал ,нека сподели!
Ползвах я Cry,почистващ гел за лице и крем за чувствителна кожа,днес ми е четвърти ден,от вчера ме сърби цялото лицето,а току що се погледнах в огледалото и видях,че кожата ми е на ситни мехурчета  ooooh! ,аз съм алергична с чувствтелна кожа и обикновено внимавам какво купувам,този път се подлъгах заради хвалбите на аптекарката и големите реклами  #2gunfire .С кремовете на Виши и Галеник нямам подобни проблеми.

# 93
  • Мнения: 1 167
diamond : Взех си на La roche posay - Hydrafase riche - страхотен е


На каква цена е и колко ml.?
Някой полвал ли е на AVENE Antiroujeure- препоръчаха ми го за суха кожа и особено за зимата?? newsm78 newsm78

# 94
  • Мнения: 53
АЗ ще ти препоръчам кремовете на CLINIANS.За мен те са много добри за суха и чувствителна кожа.Аз лично бях с много суха кожа,която се лющеше на бузите и челото, и ми ставаха червени петна.Страшно неприятно беше.Бях пробвала какво ли не,докато не пробвах тези кремове.Сега се радвам,че вече нямам този проблем.Успех в избора ти.

Leisi би ли ми препоръчала някое от кремчетата на CLINIANS,аз съм на 23 със смесена кожа.Ако може и снимчица . Simple Smile

# 95
  • Мнения: 63
Аз съм с много суха кожа, точно като в онази реклама - "...сухата кожа дърпа и опъва..."
И съм доволна  от Vichi Nutrilogie 2. Според мен е много добър.

# 96
  • Мнения: 13 624
Много съм доволна от този. Просто прекрасен крем за чувствителна кожа!

# 97
  • Мнения: 131
На мене ми харесва крема на нивея-мама го използва и сестра ми и тя.Много е хубав, но сега купих някакъв на бочко бебешки, който е още по хубав  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 53
Много съм доволна от този. Просто прекрасен крем за чувствителна кожа!
А би ли ми казала на каква цена е кремчето, а дали има и за смесена кожа?

# 99
  • Варна
  • Мнения: 130
аз ползвам на Clinians кремчето с авокадо  (към 25-30лв),моята кожа също е по-суха и чувствителна и съм много доволна,а изпробвах доста марки и бях се отказала да търся ефект.

# 100
  • Мнения: 50
Ползвам в момента 2 крема на нивеа за суха и чувствителна кожа и на артмедикс балансиращ крем за суха и комбинирана кожа, който е 100% натурален продукт - с мед е и етерични масла. От втория съм много по-доволна като изключим факта, че миризмата му е натрапчива.

# 101
  • Мнения: 1 529
Аз пък в момента съм с Виши - Aqualia thermal. Супер е за чувствителна кожа.

# 102
  • Мнения: 17 407
Хидрафаз е около 22- 23лв, не помня точно- 50мл, но е с дозаторче и е много, много икономичен. Ползвах  го една година.
Похвалвам и този: http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=9174

# 103
  • София
  • Мнения: 2 481
На 25 години съм, с много суха и чувствителна кожа, вече с леки мимически бръчици. Ползвала съм  Eucerin урея много съм доволна. И от La roche Posay Hydraphase Riche съм доволна. Сега мисля да се ориентирам към органичната козметика Plante System. Сдобих се с тестери на едно тяхно кремче и ми хареса, въпреки че миризмата е малко гадна. Това кремче на Nuxe също ми допадна / от тестер/, но доколкото знам Nuxe не са 100 процента органик.

# 104
  • Мнения: 5
Няма значение цената. Важното е кожата ми наистина да е овлажнена и защитена.

Забравих да кажа, че трябва да е подходящ за 25 годишна кожа на лицето.

Здравей, въпреки че темата е старичка може някой да попадне на нея. Аз като изпатила си от свръх суха и чувствителна кожа мога да споделя моя опит. Най-добрия крем за мен ,който наистина овлажнява и не причинява алергии е ЛА РОШ -HYDRANORM ХИДР. ЕМУЛСИЯ, а за околоочен контур ДОЛИВА ОКОЛООЧЕН ГЕЛ 15 мл. за  целогодишно поддържане на кожата от UVA лъчи най-доброто на нашия пазар е SUNWARDS extreme SPF50+ този крем ми бе предписан от уважаван от мен дерматолог д-р Бърдаров (може да сте го гледали в Пълна промяна). Откакто ползвам тези кремове нямам проблем с кожата.Не са от най-евтините,но пък си струват цената.Дано съм била полезна:)))
P.S.Кремовете са подходящи дори за бебета така че са подходящи и за твоята възраст ,аз съм на 32 и ги ползвам

Общи условия

Активация на акаунт