Уиш-листа - ПАРФЮМИ.

  • 7 454
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Гучи - Енви ми
Гуерлиан - Инсоленс
Гучи - Руш
Шанел - Шанс
Версаче - Брайт кристал
Лакост - Тъч оф сън
212 на Каролина Херера

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

# 47
  • Мнения: 2 241
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

Че те така си се пишат на латиница (е, почти, Герлен и по този показател е сбъркан), въпросът е как се четат. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 337
1. Silver Rain/знам аз какво да искам/ Mr. Green
2. Черната орхидея на Тоим Форд
3. И аз Allure

Е това и аз го искам, но не го откривам он-лайн, а във Варна в един магазин 100мл е около 230лв и никак, ама никак нямат шанс точно аз да им ги дам  Laughing
Множко са си да, аз в София даже не го откривам никъде. Ама при тази цена бих се замислила доста newsm78

Хм , тук 50 мл парфюм струва $180
Едва ли ще се намери евтино онлайн , освен ако не е менте.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

Че те така си се пишат на латиница (е, почти, Герлен и по този показател е сбъркан), въпросът е как се четат. Mr. Green

Да де, ясно че е така  Laughing Закачам се с момичето само, дано не се е разсърдила   bouquet

# 50
  • Мнения: 2 414
Nina Ricci-Nina
Agent Provocateur - Eau Emotionnelle
Thierry Mugler - Angel Innocent Summer Flash(но не мога да го намеря никъде в България)
Cartier-Delices de Cartier Eau Fruitee
Versace - Crystal Noir

 Crazy

# 51
  • Мнения: 512
1. Allure - Chanel, ама класическия, първия
2. Lovely- SJP,  е не съм го мирисала обаче Embarassed
3. Burberry Brit Sheer - Burberry
4. Style - Jil Sander
5. Sport - Jil Sander
6. Hipnose - Lancome
7. Kelly Caleche или Un Jardin En Mediterranee или Un Jardin Sur Le NIl  на Hermes, обаче и при тях положението е като при позиция 2. Embarassed, но понеже така улучих Kingdom, без да го бях мирисала, като си го поръчах много ми хареса, и затова се чудех с какво да рискувам
    Ами това е засега newsm78

# 52
  • Мнения: 8
Последният парфюм на Juicy Couture - "Viva La Juicy."

# 53
  • Мнения: 868
Новия аромат на Bvlgari - Jasmin Noir



И на мене много ми хареса, а по принцип Bulgari не ме привличат.  Омния, например, е от парфюмите, които аз дори не мога да усетя върху мене.  Jasmin Noir e различен.  Не ми мирише много на джасмин, обаче.  Има цветя, но крайните нотки са дървесни и сладко-ванилени. Определено зимен парфюм и много, много елегантен!

След няколко часа на кожата, Jasmin Noir мирише много подобно на новия Estee Lauder Sensuous. Tози на Естее е малко по-лек, но е също доста траен.

# 54
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, само при мен ли е така - всяко ухание, което усетя върху друго момиче и което ми допадне хуквам да го купувам, а като го пръсна върлху мен  и започвам да се питам "Абе май не е съвсем същия аромат, нещо май този не е толкова хубав ..." и т.н. Женски неволи Grinning

# 55
 Zvet81, нормално е това. Всеки парфюм стои и се развива различно върху кожата на всяка от нас. Затова и парфюм се купува не според това как го усещаме върху някой друг, а само след като сме го изпробвали лично.  Peace

Кожата играе невероятно огромна роля по отношение на разитието на аромата, трайността му и т.н. Не се доверявам на инфо на приятелка за аромата и трайността на даден парфюм...задължително го тествам сама...Въобще не ме интересува мнението на който и да е за даден парфюм...защото е ясно, че той на разлината кожа ще стои по различен начин...парфюм в основата си с ванилия, канела или друг компонент смесен с аромата на кожата на една жена може да се усеща направо ужасно, тежко, но на мен може и да легне добре. Затова единствения правилен начин е да се пробва и то не веднъж.

По темата...моята wish листа -  Calvin Klein - Euphoria, Tresor - Lancome днес ще се реализира...следователно започвам да обмислям следващата (листа)  Joy

# 56
  • Мнения: 3 094
Сигурно понеже съм в сатурнова дупка нямам никакви уиш-ове.........но едно кокО не би отказала. Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 8 938
Angel- T. Mugler
Miracle-Lancome
Черният и белият Дел Позо.

Първият вече го поръчах, другите надявам се до нова година. Laughing

# 58
  • Мнения: 3 094
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

Че те така си се пишат на латиница (е, почти, Герлен и по този показател е сбъркан), въпросът е как се четат. Mr. Green

Да де, ясно че е така  Laughing Закачам се с момичето само, дано не се е разсърдила   bouquet

то затова имаше и тема "Как се произнасят тези марки" Peace

# 59
  • Мнения: 199
Boudoir              -V.W.
Hypnotic Poison - Christian Dior
Mira-Bai             -Chopard
Sensation           - J.S.
Lovely                   - S.J.P.
Надявам се ,след като получа "Бодуар" няма да искам следващите 3........./сега избирам за зимата/
А "Ловели" ми се иска за следваща пролет-лято...........

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 13:11 от Tomaru

Общи условия

Активация на акаунт