Уиш-листа - ПАРФЮМИ.

  • 7 439
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Моите:

1. D'Orsay - Tilleul
2. Christian Dior - Diorissimo
3. D&G - Sicily
4. Thierry Mugler - Angel / Angel Innocent
5. Chanel - Allure Sensuelle


Като се сдобия с тези, ще напиша следващите 5 и така до 102. Laughing

Вашите уиш-листи?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 521
1.Guerlain - Samsara
2.Dior - Diorella
3.Chanel - Allure Sensuelle
4.Cerruti  - Pur blanc
5.YSL - Cinema

Ще взема и аз да се спра до тук  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 38 539
И аз не знам какво искам.
Dsquared - She wood може би.

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Мммм, Pure Poison - Dior

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И аз не знам какво искам.
Dsquared - She wood може би.

И аз така казвам за него - може би... но за другото лято. Все се питам защо го пуснаха сега. Не му е времето в момента.

Аз май нямам Уиш-листа. Тези, които неустоимо са ме привлекли съм си ги купила. Иначе съм любопитна за доста, които не познавам, например Fracas.

# 6
  • Мнения: 868
Този, който аз с нетърпение чакам да се появи е:

Dans Tes Bras на Frederic Malle.

Описват я като  "spicy woods fragrance."  

Някой опитвал ли е неговите пафюми? Доколкото разбирам са доста популярни сред познавачите....

# 7
  • София
  • Мнения: 1 654
Един-единствен, скромно момиче WinkВече фигурира в няколко уиш листи

# 8
  • Berlin
  • Мнения: 11 269
мммм 1.дона карън - ябълката.. как се казваше?  Grinning
         2. арманд баси - in red
         3. escada - island kiss

# 9
  • София
  • Мнения: 3 841
Новият на Lanvin - Jeanne Lanvin.

# 10
  • Мнения: 1 290

T.Mugler ALIEN  Two Hearts

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 172

1. Ghost - Deep night
2. CK One summer 2008
3. YSL - Elle
4. Tommy Hilfiger - Dreaming
5. Chanel - Coco Mademоiselle

Засега е този, утре може да е друг  Mr. Green
Много се променя, някои отпадат докато им дойде реда  Simple Smile

 

# 12
  • Мнения: 3 641
1. Silver Rain/знам аз какво да искам/ Mr. Green
2. Черната орхидея на Том Форд
3. И аз Allure

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 19:27 от Jeny_Cherry

# 13
  • Мнения: 5 317
Lanvin  ECLAT D'Arpege
Salvador Dali Purplelips
Chevignon for her

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 423
1. Silver Rain/знам аз какво да искам/ Mr. Green
2. Черната орхидея на Тоим Форд
3. И аз Allure

Е това и аз го искам, но не го откривам он-лайн, а във Варна в един магазин 100мл е около 230лв и никак, ама никак нямат шанс точно аз да им ги дам  Laughing

# 15
  • Мнения: 3 641
1. Silver Rain/знам аз какво да искам/ Mr. Green
2. Черната орхидея на Тоим Форд
3. И аз Allure

Е това и аз го искам, но не го откривам он-лайн, а във Варна в един магазин 100мл е около 230лв и никак, ама никак нямат шанс точно аз да им ги дам  Laughing
Множко са си да, аз в София даже не го откривам никъде. Ама при тази цена бих се замислила доста newsm78

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Диор Адикт
Последното Версаче

Тази седмица искам това, вече съм на фаза "зимни аромати"
а и Делиш на Картие, че ми е останало съвсем малко Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 372
1.Guerlain - Insolence и/или L'instant
2.Lanvin - Eclat d'arpege

Скромничка съм Grinning

# 18
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Dior-Diorissimo
CK-Eternity Summer 2008
DKNY-Be Delicious Charmingly Delicious
Armani-Mania Summer 2007

# 19
  • Мнения: 30
Еуфория  Praynig

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ДИОР - АДИКТ 2  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 3 835
David Yurman - по описание, и защото не го получих

http://www.davidyurman.com/fragrance/fragrance.aspx?&icid=frag1

# 22
  • Мнения: 743
Нямам конкретен wish-list, харесвам много парфюми и при всяко посещение на такъв магазин си меня желанията.

# 23
  • Мнения: 31 212
Листа се мени непрекъснато. Със сигурност Агентите, Ангела и някой Шанел. Колебая се за Будоара и Кели Калеш. L'Instant на Guerlain и също ми хареса.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
Opium-YSL
Kelly Caleche-Hermes
Eau des Merveilles-Hermes
Cuir de Russie-Chanel
Eau du Soir-Sisley
Soir de Lune-Sisley
Obsession Night- CK
F-Ferragamo


За други не се сещам в момента  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 241
И моят списък е по-скоро променлива величина, но все пак към момента имам желание за:

Белия дел Посо (че дори и черния, защото го привършвам)
Черната орхидея на Форд
Маргаритката на Марк Джейкъбс
Будоара на ВУ
Голата на Унгаро
Целувката на дракона на Картие
и ... май това са, скромно Simple Smile.

А, и един Агент провокатор не бих отказала. Flutter


Бети, много амбициозен списък. Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Листа се мени непрекъснато. Със сигурност Агентите, Ангела и някой Шанел. Колебая се за Будоара и Кели Калеш. L'Instant на Guerlain и също ми хареса.

Първият Агент и Ангела - двете крайности. Будоар и Кели Калеш - също  Laughing . И аз правя такива "безумни" комбинации. Кели Калеш ми е идеален за лятото, сега вече е в немилост, става ми студено като съм с него. Виж Будоара е една мноооого топла история, много е секси  Flutter (според мен, нали си чела противоречивите мнения за него?). Познаваш ли го? Не го взимай на сляпо.
Кой Шанел си прицелила?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 481



Бети, много амбициозен списък. Simple Smile

Дааа, няма изгледи да го изпълня в скоро време  Laughing

# 28
  • Мнения: 868
За любителите на Кelly Caleche:  Hermes скоро ще пуска нова версия на парфюма, "по-сенсуална", явно за да задоволи новата тенденция към парфюми с дълбоки, дървесни нотки. Може би ще е добър вариант за зимата.



# 29
  • Мнения: 2 768
Май по-скоро за лятото вече си правя списък, защото "топли" парфюми посъбрах. Естествено, до следващия, който ще ме запали  Mr. Green

За сега в списъка са:

Soir de Lune
Кelly Caleche
(любопитна съм и за нова версия)
Hiris
Un Jardin Après la Mousson


# 30
  • Мнения: 35 983
Black Cashmere Donna Karan



но понеже е спрян от производство, е доста скъп и не се намира, за това ще си остане само 'уиш'  Confused

# 31
  • София
  • Мнения: 1 481
Пропуснах Y-YSL  Mr. Green Лакомия.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 423
eta, повече ли ти харесва Soir de Lune отколкото Eau de Soir? Аз нещо не успях да го възприема, а другият ми е много любим. Но и двата ги усещам по-скоро зимни, доста са хард.

bubanka, вярно е, че е спрян Черният кашмир. Бях писала някъде, че си купих последната бройка в една прафюмерия във Варна, и понеже нямало да го има повече, ми подариха и тестера, който си беше почти пълен  Crazy Него го изхабих миналата зима и сега съм пестелива с другия. Може пък да се следи във Фрагранс, ако го пуснат....

# 33
  • Мнения: 4 204
Искам два на Ланвин- Jeanne Lanvin и Еклата!

# 34
  • Мнения: 1 243
1. Ангел и Демон на Живанши
2. Кингдъм на А. Макуин
3. Angel Innocent - Мюлер
4. Hypnoze Elixir на Ланком, че взе да ми свършва  Confused
5. Lovely - SJP

# 35
  • Мнения: 2 768
eta, повече ли ти харесва Soir de Lune отколкото Eau de Soir? Аз нещо не успях да го възприема, а другият ми е много любим. Но и двата ги усещам по-скоро зимни, доста са хард.

Пробвах ги двата едновременно и Soir de Lune ме грабна повече. Ще взема да тествам и Eau de Soir самостоятелно, за да го усетя по-добре.

Аз нали с шипри изкарах почти лятото  Embarassed та явно така ги възприемам, като летни.
Ваниловите аромати съм нарочила за есенно-зимни, само тогава ги трая.

# 36
  • Мнения: 102
Новия аромат на Bvlgari - Jasmin Noir

# 37
  • Мнения: 31 212
Листа се мени непрекъснато. Със сигурност Агентите, Ангела и някой Шанел. Колебая се за Будоара и Кели Калеш. L'Instant на Guerlain и също ми хареса.

Първият Агент и Ангела - двете крайности. Будоар и Кели Калеш - също  Laughing . И аз правя такива "безумни" комбинации. Кели Калеш ми е идеален за лятото, сега вече е в немилост, става ми студено като съм с него. Виж Будоара е една мноооого топла история, много е секси  Flutter (според мен, нали си чела противоречивите мнения за него?). Познаваш ли го? Не го взимай на сляпо.
Кой Шанел си прицелила?
Винаги съм в крайностите. Коко и Коко Мадмоазел на Шанел ще си взема.Сега си поръчах Метресата. От Кели Калеш засега се отказах, а Будоара не го познавам, но Ета ми обеща пробичка.Много ми е интересен той.Мисля за него, но аз на сляпо парфюми не вземам.

# 38
  • Мнения: 2 768
Пробвах самостоятелно Eau de Soir. Сега ги искам и двата.  Rolling Eyes

Забравих друг парфюм, за който съм много любопитна - Tom Ford White Patchouli

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Пробвах самостоятелно Eau de Soir. Сега ги искам и двата.  Rolling Eyes

Забравих друг парфюм, за който съм много любопитна - Tom Ford White Patchouli

 Laughing Ще имат доста работа Фрагранс с такива като нас  Joy
White Patchouli ми е любопитен и на мен.

# 40
  • Мнения: 31 212
Те от нас милиардери станаха. Joy

# 41
  • Мнения: 17
1.Chloe - засега е моят фаворит, невероятен е, но е много трудно откриваем в провинцията
2. Allure(Sensuelle)- и двата варианта на парфюма си струват.
3. Mania

# 42
  • София
  • Мнения: 651
1.Coco
2. Allure Sensuelle

# 43
  • София
  • Мнения: 4 753
Thierry Mugler - Alien Eau Luminiscente
Chanel - Coco Mademoiselle
Dior- Addict 2

# 44
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Pure poison elixir
Lovely SJP
Черната орхидея-Том Форд

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Гучи - Енви ми
Гуерлиан - Инсоленс
Гучи - Руш
Шанел - Шанс
Версаче - Брайт кристал
Лакост - Тъч оф сън
212 на Каролина Херера

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

# 47
  • Мнения: 2 241
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

Че те така си се пишат на латиница (е, почти, Герлен и по този показател е сбъркан), въпросът е как се четат. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 337
1. Silver Rain/знам аз какво да искам/ Mr. Green
2. Черната орхидея на Тоим Форд
3. И аз Allure

Е това и аз го искам, но не го откривам он-лайн, а във Варна в един магазин 100мл е около 230лв и никак, ама никак нямат шанс точно аз да им ги дам  Laughing
Множко са си да, аз в София даже не го откривам никъде. Ама при тази цена бих се замислила доста newsm78

Хм , тук 50 мл парфюм струва $180
Едва ли ще се намери евтино онлайн , освен ако не е менте.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

Че те така си се пишат на латиница (е, почти, Герлен и по този показател е сбъркан), въпросът е как се четат. Mr. Green

Да де, ясно че е така  Laughing Закачам се с момичето само, дано не се е разсърдила   bouquet

# 50
  • Мнения: 2 414
Nina Ricci-Nina
Agent Provocateur - Eau Emotionnelle
Thierry Mugler - Angel Innocent Summer Flash(но не мога да го намеря никъде в България)
Cartier-Delices de Cartier Eau Fruitee
Versace - Crystal Noir

 Crazy

# 51
  • Мнения: 512
1. Allure - Chanel, ама класическия, първия
2. Lovely- SJP,  е не съм го мирисала обаче Embarassed
3. Burberry Brit Sheer - Burberry
4. Style - Jil Sander
5. Sport - Jil Sander
6. Hipnose - Lancome
7. Kelly Caleche или Un Jardin En Mediterranee или Un Jardin Sur Le NIl  на Hermes, обаче и при тях положението е като при позиция 2. Embarassed, но понеже така улучих Kingdom, без да го бях мирисала, като си го поръчах много ми хареса, и затова се чудех с какво да рискувам
    Ами това е засега newsm78

# 52
  • Мнения: 8
Последният парфюм на Juicy Couture - "Viva La Juicy."

# 53
  • Мнения: 868
Новия аромат на Bvlgari - Jasmin Noir



И на мене много ми хареса, а по принцип Bulgari не ме привличат.  Омния, например, е от парфюмите, които аз дори не мога да усетя върху мене.  Jasmin Noir e различен.  Не ми мирише много на джасмин, обаче.  Има цветя, но крайните нотки са дървесни и сладко-ванилени. Определено зимен парфюм и много, много елегантен!

След няколко часа на кожата, Jasmin Noir мирише много подобно на новия Estee Lauder Sensuous. Tози на Естее е малко по-лек, но е също доста траен.

# 54
  • София
  • Мнения: 164
Момичета, само при мен ли е така - всяко ухание, което усетя върху друго момиче и което ми допадне хуквам да го купувам, а като го пръсна върлху мен  и започвам да се питам "Абе май не е съвсем същия аромат, нещо май този не е толкова хубав ..." и т.н. Женски неволи Grinning

# 55
 Zvet81, нормално е това. Всеки парфюм стои и се развива различно върху кожата на всяка от нас. Затова и парфюм се купува не според това как го усещаме върху някой друг, а само след като сме го изпробвали лично.  Peace

Кожата играе невероятно огромна роля по отношение на разитието на аромата, трайността му и т.н. Не се доверявам на инфо на приятелка за аромата и трайността на даден парфюм...задължително го тествам сама...Въобще не ме интересува мнението на който и да е за даден парфюм...защото е ясно, че той на разлината кожа ще стои по различен начин...парфюм в основата си с ванилия, канела или друг компонент смесен с аромата на кожата на една жена може да се усеща направо ужасно, тежко, но на мен може и да легне добре. Затова единствения правилен начин е да се пробва и то не веднъж.

По темата...моята wish листа -  Calvin Klein - Euphoria, Tresor - Lancome днес ще се реализира...следователно започвам да обмислям следващата (листа)  Joy

# 56
  • Мнения: 3 094
Сигурно понеже съм в сатурнова дупка нямам никакви уиш-ове.........но едно кокО не би отказала. Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 8 933
Angel- T. Mugler
Miracle-Lancome
Черният и белият Дел Позо.

Първият вече го поръчах, другите надявам се до нова година. Laughing

# 58
  • Мнения: 3 094
Гуерлиан - ............
Гучи - Руш


 Shocked Наистина ли са ти в уиш-а? И не знаеш как се пишат  Laughing?

Че те така си се пишат на латиница (е, почти, Герлен и по този показател е сбъркан), въпросът е как се четат. Mr. Green

Да де, ясно че е така  Laughing Закачам се с момичето само, дано не се е разсърдила   bouquet

то затова имаше и тема "Как се произнасят тези марки" Peace

# 59
  • Мнения: 199
Boudoir              -V.W.
Hypnotic Poison - Christian Dior
Mira-Bai             -Chopard
Sensation           - J.S.
Lovely                   - S.J.P.
Надявам се ,след като получа "Бодуар" няма да искам следващите 3........./сега избирам за зимата/
А "Ловели" ми се иска за следваща пролет-лято...........

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 13:11 от Tomaru

# 60
  • Перник
  • Мнения: 726
Аз отдавна си ме4тая за ONLY -Givenshy,но никъде не съм го виждала.Намерих го в един сайт,но не успях да го поръ4ам,тъй като го нямаше в нали4ност. Cry

# 61
  • Мнения: 178
Аз целия Фрагранс искам,ама ....
Адикт и Сицили ще са следващите два. Пьк после....... Ще измисля други три .И така докато сьпругьт ми се сдобие с автомат . #2gunfire  #2gunfire #2gunfire

# 62
  • София
  • Мнения: 38 539
Вчера бях на мирисане. Mr. Green
Имах си един списък на парфюми, които искам да видя.
Спрях се на Дюпон- Бланк.
Нещо "бяло" ми се носи.
И бялата Мания ми хареса, ама малко скъпичка ми се види.

# 63
  • София
  • Мнения: 423
Lanvin - Eclat d'arpege

# 64
  • Мнения: X
Засега има 2 парфюма, които искам да си купя. Pure poison Dior и Guerlain l'instant magic.
За съжаление според мъжа ми Диора е ужасен и наистина бил отрова, и май няма да си го купя. Днес се напръсках с него, имам малко количество след една размяна и само като го доближа откачаше.  Joy


Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 01:20 от Анонимен

# 65
  • Мнения: 142
Новия аромат на Bvlgari - Jasmin Noir



И на мене много ми хареса, а по принцип Bulgari не ме привличат.  Омния, например, е от парфюмите, които аз дори не мога да усетя върху мене.  Jasmin Noir e различен.  Не ми мирише много на джасмин, обаче.  Има цветя, но крайните нотки са дървесни и сладко-ванилени. Определено зимен парфюм и много, много елегантен!

След няколко часа на кожата, Jasmin Noir мирише много подобно на новия Estee Lauder Sensuous. Tози на Естее е малко по-лек, но е също доста траен.
,уникален е! Peace

# 66
  • Мнения: 142
[. Silver Rain/знам аз какво да искам/ Mr. Green2. Черната орхидея на Тоим Форд
3. И аз Allure
[/quote]
Е това и аз го искам, но не го откривам он-лайн, а във Варна в един магазин 100мл е около 230лв и никак, ама никак нямат шанс точно аз да им ги дам  Laughing
[/quote]

....което е много странно защото на мен ми го подариха от Италия миналата година и беше около сто и няколко лева за 50 мл!!!Какви са тия цени тука -незнам?!!! Thinking

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 423
[. Silver Rain/знам аз какво да искам/ Mr. Green2. Черната орхидея на Тоим Форд
3. И аз Allure
Е това и аз го искам, но не го откривам он-лайн, а във Варна в един магазин 100мл е около 230лв и никак, ама никак нямат шанс точно аз да им ги дам  Laughing
[/quote]

....което е много странно защото на мен ми го подариха от Италия миналата година и беше около сто и няколко лева за 50 мл!!!Какви са тия цени тука -незнам?!!! Thinking
[/quote]

Ами той и тук е сто и няколко  Wink за 50мл - сто и ..... осемдесет.

# 68
  • Мнения: 594
Засега са тези:

1. Dsquared2 - SheWood
2. Shiseido - Zen (gold)
3. CK - Euphoria Crystalline

# 69
  • Мнения: 557
Това е единственното ,което искам Crazy,поне засега Mr. Green Blush

# 70
  • Мнения: 431
Хмммм...
1. FERRE ROSE
2. Omnia Jade  Laughing
3. Pure white linen, може би

Общи условия

Активация на акаунт