Garnier Nutritionist рол он с кофеин за очния контур

  • 8 095
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Моя приялка ми препоръча козметиката на Биодерм и особено околоочния:) Аз до последно си мислех ,че става дума за BIOTHERM
Забравих,че има и друга такава...явно е имала предвид BIOTHERM.Ползвали ли сте техни продукти...какво мислите за тях,аз досега не съм ползвала нищо тяхно

# 31
  • София
  • Мнения: 504
За твоята възраст е меко казано неподходящ.Има кремчета и гелчета, които са само срещу подпухване и тъмни кръгове. Peace
Да,разбрах го и аз,но твърде късно.Иначе по списанията пише точно това-срещу тъмни кръгове и подпухване,даже не са споменати бръчки Close
Ще го дарявам на майка ми явно.

# 32
  • Мнения: 3 550
Ходих да питам за този Биодерм. Консултантката ми каза, че за премахване на тъмните кръгове не гарантира. С тях се справял Eucerine и още някакъв, който забравих.

# 33
  • Мнения: 965
Здравейте момичета и от мен! Шушулче, привет и в тази темичка  Wink

Искам да ви попитам кои са продуктите, които бихте препоръчали за 22-23-годишните за околоочния контур? Нещо, което да подхранва и прдпазва от по нататъшни т.нар "мимически бръчици" (или нещо такова)... ако не съм се изразила точно, простете.
Този рол-он на Гарние успя да впечатли и мен...но май не е подходящ все още, предвид възрастта ми?!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт