СНБМ - инициативи - 24 част

  • 14 412
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
по т.1 бях поела ангажимент да принтна цветно, като сме готови - ще. За свидетелствата ламиниране или рамка - това май бяха предложенията. А и Таня тр. да подпише и да изпратим. Хубаво-ня  като стигнем до принтене- ще изпринтиш.Таня ще подпише, а за външния вид- предполагам това което е по-лесно и евтино( ламиниране според мен Grinning) Много задълбаваме по темата според мен... Rolling EyesСайта го писах, з е проблем, а все още не е окончателно решен. За членовене също.
То по тази логика дай да пишем и другите проблеми на сдружението, които също са важни ( например ПР, поща и т.н... Crazy)
Няма какво да се решава на този етап по въпроса със сайта.Знаем какво искаме, чакаме  конкретни хора да кажат дали могат да го поемат.Ако не- сондираме другите алтернативи и - така . За членовете- писах Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 708
Това е доста интересна тема, и важна. Аз не съм никак наясно с положението в училищното образование, ако може някои мами с ученици, които реално виждат каква е системата да коментират...

Наде, първо честит празник!  Hug Искаш ли да ти пусна промените, които се предвиждат в новия Закон за образованието?


Мерси   bouquet   bouquet
Да, ако може да ми пуснеш промените, че в момента нямам никакво време да ги търся

Свидетелството за дарение в пощата много ми хареса  Peace

За паролите - мился като Изи, а ако стане както Ани е предложила още по - добре, само това с насочването в някоя област - според мен ще трябва малко време докато влезне в час, с един разговор няма да стане според мен

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
Мисълта ми е, че който иска да работи, ще получи достъп до всичко..

съгласна съм и аз за достъпа до пощата. Peace едно уточнение обаче- как да има достъп? ако някой иска да работи по дадена тема, но няма възможност да прекарва дълго време в интернет,  в това число и във форума, може да получава материали за областта ,в която иска да помогне по имейл или друг начин, т.е. да не ги "отказваме" на принципа "ако не влезнеш във форума, нямаш достъп до дейността на сдружението, пък дори и искаш да помогнеш" Peace

# 18
  • Мнения: 325
Момичета, аз съм твърдо против да даваме ей така пароли, поне докато не качим работната поща на сървър, който да прави бекъп. Нали се сещате как ей сега, ако ми хрумне сменям паролата и тайния въпрос и на кукуво лято някой ще може да влезе в пощата. Да не говорим, че може и всичко да бъде изтрито. Направи ми впечатление, че има някакъв флуд, който е пратил вече към 20 регистрации. Мислете по въпроса за сървър за пощата.
elpet, принципно съм съгласна с теб за участието и де/мотивацията на новите членове, но ако се загледаш в пощата ще видиш само някакви писма, от които човек хал хабер не може да има за какво става дума. Не е достатъчно да четеш , защото там са само отделни проблясъци от различни теми, а не виждам кой ще прави обобщение на темите за деня за да ги представяме в пощата на хората, невлизащи във форума.

# 19
  • Мнения: 4 970
Не е казано 4е трябва да се прави обобщение не казаното по темите.Просто  ще се информират хората з апроектите и т.н....( аз лично съм го правила на  скайп Wink).Идеята е да се види накъде може да се насочи дадения човек според интересите и т.н.... А ако  му се работи за каузата- нищо не пречи една регистрация да си спретне Wink  НО си мисля че  хора, които не са от форума, също биха били полезни.Същото важи и за членове, които не са от София Crazy.Всеки може да си "копа"  , стига да има желание Peace

# 20
  • Мнения: 2 388
съгласна съм казаното от Изи и Мента(ей, много мнителни сме станали Wink)

Свидетеството за дарение също много ми харесва. С изи ще се разберем за подпис тия дни.

За съжаление към момента тези, които искат да работят могат да го правят основно тук, така че достъпа до пощата и сайта мисля, че можем да го обсъдим и на 28-ми. Ей къде е....

За напомнянето за членския внос - Айла, съгласна съм, че е малко.....не знам какво дума би била най-точна, но също така се и съмнявам, че всички кандидати са изчели от кора до кора устава ни. За това Ани, моля те виж дали това писмо можеш малко да го пипнеш в тази част - нещо като "следващи стъпки". След като си приет и те приветстваме с добре дошъл следващие стъпки са:
1. Регистрация в БГМамма
2. Плащане на членски внос в срок....не помня какъв беше в устава
3. Попълване на бланка с ICQ, SKYPE  и т.н.

Това ми идва на ум.
Какво мислите?

# 21
  • Мнения: 4 970
Таня съгласна съм с предложенията. Това е и моята идея. По-късно ше  пипна текста.Чувствайте се свободни да правите същото ,че след мен се отваря двойна работа Joy
Момичета, обади ми се мацката от Бондюел.Няма много време.Трябва да помислим за тема в бъдещия им подфорум- нба тема Здравеословно хранене.Ние избираме какъв вид да бъде и за каква възр. група да се отнася.Имаме пълна свобода.Изискването е да не е суха Crazy, и да предполага дискусии.Очаквам предложения от ваша страна.После ще пиша какво аз иимам предвид Wink
Също така трябв да помислим кой би могъл да участ Stop в предавания по същата тема.Става дума за предаванията на Ути Бъчваров.Знам че медийните изяви не са най-силната ни свтрана, но  тази по-свободна форма се надявам да предразпожи някои от вас и да преглътнат притесненията Wink Мисля че не трябва да пропускаме тази възможност , защото е добра основа за бъдеща съвместна работа!
Вие сте Hug
( за тези, които са припуснали инфото,имаме мейл в пощата  с подоробности:peace:)

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Велоеволюцията за 22.09. май я позабравихме, а беше подкрепена при появата си. Може би прогнозата за времето влияе.

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Саня, какво имаш предвид newsm78
т.1-  Изи подготвя свид. за дарение и благод. писма.тук имаше противоречияСчетов. на сдружението ,както всеки път прави отчета.счетоводителката ли имаш предвид?Останах с впечатление, че Христина и Рада са поели newsm78По това се действа и е свършено почти. за да не е "почти" предлагам да го приключим реално, на финала сме
т.2 -За сайта- Влади няма възможност да се занимава повече.Доли контактна друга мацка, която ни е член.Чакаме отговор от нея.Имаме набелязани евентуални помощници и вариант на основен човек, к да се занимава със сайта по въпросите, свързани със сайта съм Абсолютен Пас, всички са наясно, че не Разбирам от това.вероятно обаче е сериозен проблем
т.3 -  ще залегне за  уточнение  на ОС.Аз и Аила бихме могли да ги контактваме след удобрението на УС .
Не виждам смисъл да дъвчем едно и също Peace.Ако имаш някакви предложения- моля те кажи, защото  само да обобщаваме- няма смисъл Rolling Eyes просто се опитах да пренеса темите от 23 в 24, при това пропуснах Велоеволюция

# 24
  • София
  • Мнения: 3 524
Не е казано 4е трябва да се прави обобщение не казаното по темите.Просто  ще се информират хората з апроектите и т.н....( аз лично съм го правила на  скайп Wink).Идеята е да се види накъде може да се насочи дадения човек според интересите и т.н.... А ако  му се работи за каузата- нищо не пречи една регистрация да си спретне Wink  НО си мисля че  хора, които не са от форума, също биха били полезни.Същото важи и за членове, които не са от София Crazy.Всеки може да си "копа"  , стига да има желание Peace

и аз това имах предвид  Wink

# 25
  • Мнения: 258
Запис от мен, след дълго отсъствие Peace

# 26
  • Мнения: 2 388
Запис от мен, след дълго отсъствие Peace

Айде, бе жена  Hug Жива ли си Heart Eyes Добре дошла отново  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 401
Велоеволюцията за 22.09. май я позабравихме, а беше подкрепена при появата си. Може би прогнозата за времето влияе.

На мен инициативата ми е много на сърце като бивш активен колоездач, но на 22-ри се връща Ники след командировка и ще празнуваме годишнина от сватбата.. и други работи.  Mr. Green

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Велоеволюцията за 22.09. май я позабравихме, а беше подкрепена при появата си. Може би прогнозата за времето влияе.

На мен инициативата ми е много на сърце като бивш активен колоездач, но на 22-ри се връща Ники след командировка и ще празнуваме годишнина от сватбата.. и други работи.  Mr. Green

Ако не праска дъжд ше даваш коЛЛото тогава, че дете и мъжи си имат, а аз като един виден мързел - не!

Първо да решим дали ще се включваме де.

# 29
  • Мнения: 5 401
Ако не праска дъжд ше даваш коЛЛото тогава, че дете и мъжи си имат, а аз като един виден мързел - не!

Първо да решим дали ще се включваме де.

НЕмам го вече, продадох го и си купих велоергометър - грешка, за която не мога да си простя и все още не съм намерила време да поправя.  ooooh! Ако СНБМ не се включи официално, кво ти пречи да се включите семейно?


Момичета, за Свидетелствата, ако не бъркам, Куки беше предложила да ги рамкираме. Мисля че е много добра идея. Какво ще кажете?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт