СНБМ - инициативи - 24 част

  • 14 475
  • 265
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
За свидетелствата- нямам претенции PeaceВярвам че ще ги направите хубави.Само да станат по-скоро, че бая се позабавихме с това..... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 4 970
момичета, това, което се случва в пощата е ужасно дразнещо Close.МОля, който се занимава с нея да адне към спам този подател, че да не ни занимават повече...

# 32
  • Мнения: 1 517
момичета, това, което се случва в пощата е ужасно дразнещо Close.МОля, който се занимава с нея да адне към спам този подател, че да не ни занимават повече...
ще се пробвам
----------------
блокирах домейна, трябва да отиват директно в спам вече!

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 12:02 от Ellea

# 33
  • София
  • Мнения: 2 708
Момичета, за Свидетелствата, ако не бъркам, Куки беше предложила да ги рамкираме. Мисля че е много добра идея. Какво ще кажете?  Simple Smile

Бях предложила, но нямаше никакви отзиви. Иначе за цени, със сигурност има готови рамки, не им знам цените обаче. Аз наскоро рамкирах картини (което ме подсеща, че още не съм ги взела  Embarassed ) и със стъкло и рамка ми излезна около 25 лв за размер 50/40 горе долу. Мисля, че максималният размер, удачен за случая е А4, така че няма да е повече от 10 - 15 лв на бр, при положение, че са само 2 такива (нали не бъркам) според мен е приемлива цена.  А размера може да и е по - малък дори

# 34
  • Мнения: 5 401
Мда, А4 е подходящ за нашия случай.  Peace Мисля да ги печатам в Офис 1 и да не отлагам повече, ще погледна цените на дървените рамки и на пластмасовите, имитиращи дърво.  Peace

# 35
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Подкрепям за рамката. За МВ знам със сигурност, че ще го сложат на стената в офиса. Има и др подобни там.

# 36
  • Мнения: 5 401
Момичета, мисля да снимам едно копие от Рецептурника за хранене на деца от 3 до 7 год, за да може Ани да го чете успоредно с мен и да го коментираме.  Peace В момента имаме две копия - едното е в мен, а другото е в Томасе. С подвързията (обикновена спирала) вероятно ще излезе най-много 15 лв. Дано не ви прозвучи зле, но ще се наложи да взема фактура, както и за рамкирането на двете свидетелства. Печата им ще го поема аз, но общата сума на трите разхода в момента ми идва в повече.  Blush

# 37
Zdraveite mili maiki na malki i po- golemi deca,
az sam nov chlen. Shte mi e priatno da se zapoznaia s Vas

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 523
Zdraveite mili maiki na malki i po- golemi deca,
az sam nov chlen. Shte mi e priatno da se zapoznaia s Vas
 

Здравей и добре дошла!

само май тр да пишеш на кирилица

# 39
  • Мнения: 5 401
Добра дошла, Вики!   bouquet

Разгледай закованите теми в нашия подфорум и прецени къде имаш желание и възможност да се включиш.  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 2 708
Вики, добре дошла и от мен   bouquet Както Бръмбазела ти е писала можеш да се ориентираш за инициативите ни, по които работим в момента в закованите теми.

Копирам си поста от темата за неприключилите ремонти, защото предполагам повече хора четат тук

Момичета, какво правим с официалното писмо до СГО/ББ, някой успя ли да го внесе, ако не дали някой може да се заеме, времето си лети и леко се обезмислят нещата ...

# 41
  • София
  • Мнения: 2 708
Помогнете ми моля да намеря официалните бланки на СНБМ, нещо не ги откривам в пощата  newsm78  Намирам само едни, но не знам защо имам спомени, че бяха по - цветни  newsm78

ПП оказа се, че съм се объркала, няма по - нова бланка  Blush

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 21:40 от куки

# 42
  • Мнения: 2 534
Масларова в Шоуто на Слави

# 43
  • София
  • Мнения: 737
Без да ми се ще да влизам в излишна полемика и с уговорката, че изпратеното от Изи на пощата ми е много симпатично имам следния въпрос: Защо за МВ се прави отделно свидетелство?  newsm78 Те на практика са поели част от средствата, т.е. дарили ни са ги...

# 44
  • Мнения: 4 181
Момичета, само се разписвам че съм тук, ще ви чета довечера или утре  Peace
Наде, честит имен ден на патерица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт