поредната тема за проблеми в семейството

  • 8 930
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 756
ами ако преинсталира играта  или има програма за възстановяване на файлове , а защо трябва да му казва точно колко е похарчила+??

# 31
Трудно е в такава ситуация да се даде съвет. Ако има къде да идете ти и детето за известно време, просто го направи. Тогава може би ще ти се изяснят нещата. Ако виждаш, че можеш да се оправяш и сама, не се връщай.

# 32
  • Мнения: 340
Първото което си помислих като четях поста беше, че за играта има решение. Изтрий някой файл, за да не може да се играе и готово. Но като продължих да чета много се замислих, и ми дойде следното решение. Щом се съмняваш в мъжа си започни и ти да се променяш. Ходи редовно на маникюр, и задължително му споделяй колко си похарчила. Смени си прическата или цвета на косата. Купи си нещо секси, и го обличай когато излизаш сама. Не е нужно да имаш любовник, трябва ти да имаш самочувствието на желана и секси жена. Щом види, че се поддържаш и грижиш за себе си, ще се сети че има жена до себе си, а не прислужница.

Това са пъъълни глупости.  С игри4ки и номерца не се оправят отношенията между хората, а само се доразвалят.  Като му изтрие играта, той (с право) ще вдигне един скандал, ще се настрои още пове4е срещу жена си и ще си преинсталира играта.  Като по4не да троши семейните пари и да се преструва на курва, мъжът й (пак с право) ще запо4не да я уважава още по-малко.

Към авторката: ако преди да по4не да играе мъжът ти е бил по-отговорен към семейството, може да се касае за болезнено пристрастяване към играта.  Комп игри са ве4е класифицирани като изто4ник на психологи4еско пристрастяване.  Както болшинството хора пият умерено, но някои стават алкохолици, така и някои хора се пристрастяват болезнено към комп игри.  Поговори по-сериозно и с него и с майка му.  И наистина постави някакъв ултиматум и конкретни изисквания към поведението му. 

# 33
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Цитат
Разочарована съм от него,като го помоля да погледа детето ми отговаря "Аз щом ще гледам детето.ти за какво си ми тогава?"И още хиляди ей такива признаци,че всичко между нас просто приключва..................

Подобни отношения не бих ги нарекла семейни.Не искам да прозвучи грубо, но съпруга ти май си е търсил слугиня....попитай себе си дали това е нещото което искаш в живота.И двете решения са много трудни, и двата избора ще са изключително болезнени, но децата порастват...и какво ще ти остане след това. Cry

# 34
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
е това като го чуя направо побеснявам какво значи ,че си е виновна за това,бе я лъжат,  и не я уважават,ми ако я бият пак ли ще е виновна, smile3515 smile3511те мъжете затова си го позволяват защото има такива разсъждения.

Аз съм жена, но смятам, че твърде често жената сама си е виновна. Бързане, липса на семейно планиране, сватби само заради бременност. Вкопчване в някой независимо от лошите изгледи, твърде голям стремеж към принцеска сватба и да се видиш в бяло. Виждам го у приятелки, прощават всичко, мечтаят за свадбено предложение и деца от видимо незрели, безотговорни мъже, и после ох какво стана. Вярно че любовта е сляпа, но жената носи по-голямата отговорност като носителка на нов живот и е длъжна да избира по-внимателно.
ама то е нужно всичко да се че ,а не избирателно девойката няма брак и не е подходила на принципа "сега и веднага" заедно са вече почти 6г.и мъжете ще продължават да са такива докато има такива "женски мнения"
Точно.Трябва да се чете всичко Naughty. Авторката е написала ,че са женени от 3 години,а детето е на 2,8. По най-елементарни сметки излиза,че има вариант да са се оженили заради детето. Чети по-внимателно следващия път bowuu

вярно е,че съм сбъркала,ама то е така като пиша в20 мит(н когато дъщеря ме заспа(за целия ден),но това не променя останалото в мнението ми.

# 35
  • Мнения: 192
Ужас!
Кво им става на тия хора?
Според мен - започни да се грижиш самоза себе си и детето. Като се размрънка - кажи му че компа ще му готви, а онази която му праща СМС-ите ще му изпере дрехите.
А ти си направи нова прическа, купи си секси бельо и дрешки, облечи се с тях и му кажи да идва да гледа детето че си на среща. Пък ако щеш иди на разходка в парка или пий кафе с някоя приятелка.
Като мъж мисля че така става винаги когато жената допусне да бъде приета за даденост. Тогава тръпката изчезва и започва да се търси навън. Просто в неговите очи си нещо което му е сигурно. И затова си търси емоцията навън.

# 36
  • Мнения: 2 035
Dembi, вече не знам дали си прав...имам чувството че има мъже, който дори жена им да се подложи на "пълна промяна" пак не биха забелязали това за жалост  Tired

Според мен тотално изкукала най редното е да седнете и да разговаряте. Разкажи му със спокоен тон всичко което мислиш и споделяш с нас, кажи му за нещата който те дразнят и искаш да промени у себе си, за чувствата си...смятам че той сам ще ти покаже още по време на разговора на къде вее вятъра и как да постъпиш по нататък.
Желая ти успех и дано нещата се развият така както ги желаеш!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт