Какво АМ ?

  • 2 730
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Пие Нутрилон и от известно време сменям със Celia. И двете се харесват много. В родилният дом дават Нутрилон и моя позната акушерка с дълга практика, беше ми казала, че Нутрилон е най-близко до кърмата като качества. Тази е причината да го ползваме досега.

# 31
  • Мнения: 12
Дъщеря ми много харесва НАН и сме на него - между другото забелязах, че всеки следващ НАН има различен вкус и всъщност най-неприятен ми се стори вкуса и мириса на НАН НА и НАН 1.

# 32
  • Мнения: 17
Незнам дали ще се намери такова АМ с вкус като на кърмата..., но изобщо на вкус АМ са си доста гадни.Аз откакто давам на сина си Лактана Био 1 разбрах, че може да има АМ с не толкова отвратителен вкус, поне според мен, пък и малкия си го хапва доста без досега да се е мръщил, което немога да кажа за НАН1, с който бяхме преди.И все пак  според мен да се търси АМ с вкус като на кърмата е доста сложна работа... newsm78

# 33
  • Мнения: 236
мдаааа разбрах.  Rolling Eyes.засега сме на кърма ама като намалее ще му мисля  Thinking...ще пробвам и ще видим

# 34
  • Мнения: 2
Хип-а е по-сладичък, може би най-много наподобява кърмата, но е много капризен за приготвяне. Иначе и ние сме с Аптамил, той е по-горчив. Аптамил конфорта доколкото ми е известно е за бебета с по-капризен стомах.

# 35
  • Мнения: 4 784
bubi4ko омниото, което споменаваш не съм го чувала, не ми е познато. Аз на детето давам Аптамил, преминавайки през няколко смени на млека, докато това не се оказа най- подходящото за него. При всяко бебе е различно. Аптамил комфорт май беше за проблемни стомахчета.

# 36
  • Мнения: 8
     Peace Лактана био

# 37
  • Мнения: 1 763
Кърма не съм опитвала, но съм чувала, че вкусът се мени в зависимост от това, какво е яла майката. Моят син първо пиеше Фризо ХА, на мен въобще не ми харесваше на вкус. После мина на обикновения Фризолак, който е сладък и на мен ми харесва. Никога не се е запичал, но това си е до дете.

# 38
  • Мнения: 31 204
Няма такова. Най-добре педиатър да те посъветва.

# 39
  • София
  • Мнения: 289
В началото бяхме на Аптамил, пиеше си го с кеф, но заради запека го смених с розов Хип и сега няма и следа от запек. Ака си по 2 пъти на ден.
Обаче моя син не иска пък сега да пие двойката и ходих в едни аптеки вчера да се консултирам и ми казаха, че по вкусови качества Хип-а бил най-добър от всички АМ и затова смяната от Хип към друго АМ щяло да стане много трудно Confused Не знам дали е така просто споделям какво ми казаха, иначе пробвах с НАН 2 - е само дето не повърна  Confused Аз още ще го боря с двойката и ще видим дали ще имам успех Peace

# 40
  • Мнения: 6 713
Момичета, аз лично съм  #Crazy от толкова много видове млека! Моля ви, кажете ето това ли е Аптамил, който си е най-обикновен АМ, а не ХА или нещо си друго там? newsm78


Съжалявам, че не е точно по темата! Embarassed

# 41
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Привет мам4ета  Hug, моята беба си хапва  Милумил.

# 42
  • София
  • Мнения: 289
ЛУРДЕС Ради пиеше ето такъв Аптамил, знам че това е обикновенния:

Само че не в такава опаковка а в обикновенна картонена кутия, но доколкото разбирам има нов, така че може и опаковката да е сменена, но мисля че е това което ти си дала.

Иначе ето и това, ако можеш да се ориентираш, понеже май няма английски:

http://www.aptamil.de/de/index.html

http://www.milupa.de/de/produkte/Produkte.html

# 43
  • Мнения: 6 713
Доли, мерси мила!
Аз влизах в белгийския сайт на Милупа - там е с такива картинки. Явно си е едно и също мляко, просто е с различна опаковка.
 Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт