Стара Загора 55 - Българските трактори и редосеялки свирят "Лунната соната"...

  • 18 872
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7
здравей те.Търся една мама Маргарита с детенце Йоана.

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Добре дошли на новодшлите и от мен!  bouquet

Славчето, не знам коя е и дали пише тук. Всъщност не всички старозагорки, пишещи в бг-мамма наминават насам. За някои сме нетърпими, други ни смятат за "змии", а трети си търсят причини да се разсърдят...  Mr. Green

# 212
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
представянето на извинения без да са поискани са признак на гузна съсвест ...

# 213
  • Мнения: 2 448
И аз понеже наистина съм с гузна съвест , бързам да си извиня на Джейд, че днес от много обикаляне по инстанциите в този дъжд не и се обадих, а бях обещала.  Blush

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
И аз понеже наистина съм с гузна съвест , бързам да си извиня на Джейд, че днес от много обикаляне по инстанциите в този дъжд не и се обадих, а бях обещала.  Blush

Хич не се притеснявай, Даниел ме заведе в Пиколо Мондо на топла пилешка супа и препечена питка със зехтин.
Пък то твоето не се губи  Mr. Green

Лабрадоре, каква гузна съвест?
Нещо те гложди ли?

# 215
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не Jade, помислих си имаш пръст в "прогонването" на другите, макар че с твоя благ характер няма как да стане.

# 216
  • Мнения: X
Брейй,чета и не вярвам на очите си, освен че искате членски внос, гоните и горките хорица, тцтцтцт да му се не види... Tired

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
...макар че с твоя благ характер няма как да стане.
Радвам се, че вече добре ме познаваш  Mr. Green


Бутински, само славата ни е лоша. Иначе сме нежни, благи и гостоприемни души. bowuu

# 218
  • Мнения: X
Е няма начин да си Мечо Пух за целия форум.

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Не, не... всички сме така, просто не винаги ни личи Wink

# 220
  • Мнения: X
Мда, и аз разправям на хората, че съм хрисима твар, ама май не винаги ми вярват, питам се що ли  newsm78

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
... ама май не винаги ми вярват...
Нали ти си вярваш, това е най-важното Wink

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ако някъде из Германия днес е проплакало българско юнашко бебе - да бъде живо и здраво и да радва всички около него. На неговата майка пожелавам бързо възстановяване и да се гордее с мъжете около нея   bouquet

Вечерница дано всичко е минало нормално без усложнения и вече се радваш на малкия Крали Марко

# 223
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Пък на мен от два дни ми казват едно стихче   и съм много щастлива и радостна .. Laughing.Става въпрос за  " Мила , моя мамо.........' и на  "КОЛКО ТЕ ОБИЧАМ" ИВЕТО  ИДВА И МЕ ПРЕГРЪЩА    , разревах се първия път.. Heart Eyes


Ако някъде из Германия днес е проплакало българско юнашко бебе - да бъде живо и здраво и да радва всички около него. На неговата майка пожелавам бързо възстановяване и да се гордее с мъжете около нея   bouquet

Вечерница дано всичко е минало нормално без усложнения и вече се радваш на малкия Крали Марко

Имаме ли вече официално инфо за събитието?

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Дони ами тя вчера написа, че днес ще е денят Х. Да се надяваме, че всичко е минало вече нормално и малкият принц е при нея.

Общи условия

Активация на акаунт