Стара Загора 55 - Българските трактори и редосеялки свирят "Лунната соната"...

  • 18 846
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 315
Честито на Вечерница малък бебо Елиас!   ylinfant
Да е жив и здрав и много да ви радва!  newsm51

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето ме и мен...!

Честито на мамата, честито на бебата, на бабата, каката, баткото, таткото, вуйчото и сие... Да е много здрав, много щастлив, много обичан...! И всички около него тоже...! Вечи, чакаме те с подробности...!

Здрасти на новодошлите...! От кога ви чакаме да се включите... И кога ще се запознаем викате...?
Особено с Мама на 2 бебета, която пише от 100 години, а все не идва на срещите... Тя ще е от уплашените, явно...
Бутински, Червена усмихваща се котко, Велина... Харесва ми стила ти... Отдавна чакаме лигавщината на един домптьор, щото няма с кого да си кореспондирам... Джейд се опита да ми влезе в стила, ама напоследък стана една добричка, такава една непорочна... Просто агънце... Обаче не ми харесва, че не желаеш да гониш ЕкспресО да му дадеш пет лева... Как така, че к`во като вали... Ама ще преглътна и аз ще дойда при теб... Изключение... Да видиш колко съм добър... Истински Мечо Пух... Добро и глупаво мече... Пардон, мечище... Ама гльупаво... Wink
Дани, защо ме наричаш мацка... newsm78 Обаче виждам някакво предзнаменование в тази работа... Има нещо... Я пола ще сменям, я девойка ще се ражда... Ще се чуе... Ако Новата година я посрещна като Експресия, ти ще си виновна... Да знаеш... Mr. Green
Жена ми после теб ще държи отговорна... Няма да има кой да й направи четвъртото... Поне не толкова бозаво и русо със сини очи... Мда-а-а...
Обаче си намали подписа, че бая изскача над разрешените размери... Може да остане само лентичката или само снимката, но намалена до 200 пиксела височина... Можеш да ги оставиш и двете, ама ако намалиш снимката до 70 пиксела широчина и сложена ДО лентичката... Иначе, Ицката е много готин... И само заради това снимката е толкова хубава... Иначе аз фотото не го харесвам... Може би заради антипатиите ми към собственичката... Но това е субективизъм, май така се казваше... Wink
С много неща съм така...

Така, ще ви чакаме за среща, другата седмица, по обяд, на Бирхалето... Времето ще е хубаво, няма да е задимено (това специално за Мама Джанка и ако може да пишеш на кирилица), правят хубаво кафе и сандвичи, пържените им картофи са фърхъ... Хи-хи-хи-хи-хи... Само ще е шумно, ама то е така щото ние дигаме врява... Затова, който не ни познава, по това ще ни намери... Най-красивите и най-шумните... Mr. Green

Айде, от мен до скоро... Аз отивам да участвам в Нощта на музеите... Като музеен експонат, разбира се... Вие какво си помислихте... Че ще пея песни на Валя Балканска...???
Не, не и не... Naughty
Ще бъда праисторическо животно в Историческия музей, можете да дойдете да ме видите... Изчезнал екземпляр... Втори като мен няма... Няма...!

Спирам, че се разписах много... Тюф, тъкмо ми текна мисълта и запалих мУтАретката... Crazy




П.С. Ехеееей, колко много нови и непознати хора четат темата... Я да слизате от балкона и да се разписвате тука... К`во е т`ва търсене на сеир, м...?

# 242
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Ще гледам да дойда и аз на Бирхалето но за мене нищо не каза.А правилата не чета- те са за това - дасе нарушават. Mr. Green Mr. Green

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ще гледам да дойда и аз на Бирхалето но за мене нищо не каза.А правилата не чета- те са за това - дасе нарушават. Mr. Green Mr. Green

Аз още отдавна ти казах, още в Правилата... Ако нарушаваш Правилата, бан... Да си прочетеш Правилата...! И да ги спазваш... Ако пак не ги спазваш... Бан завинаги... Да си ги спазвала...
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green




П.С. Дори само заради горния си постинг можеш да получиш бан... Ама ме хващаш в добро настроение...

# 244
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Благодаря значи съм ти длъжница.Кога да дойда на Бирхалето Mr. Green

# 245
  • Мнения: 9 487
Вечи, честит ви син! Много, много да сте щастливи цялото семейство!
[/size][/color]

# 246
  • Мнения: 0
ЧРД на Ивелин newsm38  party023
Честито на Експрес, Нели
Честито на Дядовците, Бабите и т.н.
Честито на Вечерница!
Айде лека нощ!

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Честит рожден ден на сладура Ивелин Heart Eyes
Да е все така послушно дете Heart Eyes и да стане още по-послушен батко след няколко месеца Heart Eyes

# 248
  • вкъщи
  • Мнения: 704
ЧЕСТИТ РД НА ИВЕЛИН.ЧЕСТИТО НА ВЕЧЕРНИЦА.  bouquet  bouquet  bouquet

# 249
  • Мнения: 16
Здравейте момичета искам да попитам някой тука от вас раждал ли е секцио при д-р Енчева.Ако има такива искам да попитам няколко неща ако е удобно , много съм притеснена!!!

# 250
  • Мнения: 9 487
Нели и Експри-честит ви рожденник!  bouquetМного да ви слушка, а вие му усигурете весело и щастливо детство! Grinning
Експри чакам гооооляяяма виртуална почерпка Mr. Green

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Благодарим от сърце за пожеланията...! Дано се сбъднат...

А и как няма да почерпи... Ще почерпи и даже малко отгоре... Воала...










# 252
  • Мнения: 315
Честит Рожден Ден на Ивелин на Експри и Нели!  bdbaloni

Да ви е жив и здрав и много да ви радваbaloni

# 253
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Честит рожден ден на Ивелин, много здраве, щастие и безброй бели без мама и тати да се усетят ...

# 254
  • Мнения: 2 448
Честит рожден ден на малкия палавник Ивелин! Да е жив и здрав и мама и тати да го слушат. Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт