Лунна диета - 22.09.08, 8:14

  • 3 900
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 052
Здравейте момичета, срам, не срам ще си призная, че миналия път се изложих с диетата, ама много Embarassed. Затова се покрих и не можах да отговоря на всички "фиданки", които се обърнаха към мен. Heart Eyes Здравейте момичетааа Hug.
Този път обаче, твърдо съм решила да съм стриктна, пък и часовете на фазата са супер. Peace

# 31
  • Мнения: 2 199
Тук съм  Hug

# 32
  • Мнения: 318
Здравейте момичета,и аз имам още килца за сваляне след раждането,но все още кърмя и се се притеснявам дали ще попречи диетата на кърменето ми,ако някои кърми и прави тази "лунната диета" моля да пише дали има някаква промяна в кърмата,дали отслабва?

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро лунички Hug
На тези,които ще правят тридневно лунуване пожелавам воля и успех Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 564
Аз отново съм в отбора на опитващите  Blush
Ще пробвам днес само на някой друг плод да съм, а утре ( да стигнем до утре де) ще си лунувам както подобава  Peace
Успех пожелавам на себе си и на всички лунички  Hug

# 35
  • Мнения: 8 462
записвам се за 3 дни,но от утре

# 36
  • Мнения: 22
Оффф тоя път ще гледам да успеяяя чееее  newsm45

# 37
  • Мнения: 564
Как сте момичета? Аз съм ГЛАДНА, но се справям за сега, дано все така удържам  Praynig

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Лунички как сте Hug
Аз днес съм само на ябълки,а утре на течности Peace

# 39
  • Мнения: 3 314
Здравейте  Hug 
аз днес съм на салатка , плодове и чай

# 40
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711

1. за 24,5 часа по време на фазата;
Това да не би да означава, че само 5 часа продължва 24 часовата диета?  newsm78

# 41
  • Мнения: 160
24,5 - 24 часа и половина Simple Smile На следващия ден приключваш с половин час по-късно Simple Smile

# 42
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ех, че съм оптимистка...  ooooh!

# 43
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета!
И аз искам да се присъединя към вас за лунната диета, но живея в НЗ и незнам дали и аз трябва да започна лунуването в 8:14 местно време. ще съм благодарна за бърза реакция, защото при мен този час настъпва след 1 час Mr. Green

# 44
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте момичета,и аз имам още килца за сваляне след раждането,но все още кърмя и се се притеснявам дали ще попречи диетата на кърменето ми,ако някои кърми и прави тази "лунната диета" моля да пише дали има някаква промяна в кърмата,дали отслабва?
По-нагоре в темата съм писала, че от няколко месеца спазвам диетата и кърмата ми не е намаляла. Но пък моят син е почти на годинка и млякото не е основната му храна. Аз лично за първи път започнах с диетите, когато той стана на 6 месеца (от 5-я месец ядеше и зеленчуково пюре). Тогава правих за 3 седмици Великденските пости и установих, че това не пречи на количеството кърма. Затова почнах и лунната диета. Моят съвет е да пробваш първо някакъв режим на по-лека храна (плодове и зеленчуци), с повече течности и чай и ако нямаш проблеми, тогава да направиш лунната диета за 24 часа. Peace

здравейте, момичета!
И аз искам да се присъединя към вас за лунната диета, но живея в НЗ и незнам дали и аз трябва да започна лунуването в 8:14 местно време. ще съм благодарна за бърза реакция, защото при мен този час настъпва след 1 час Mr. Green
Предполагам НЗ значи Нова Зеландия. Часовата разлика между България и Нова Зеландия е 9 часа, тоест при теб фазата ще настъпи в 17:14 в понеделник. Може да се появи още 1 час разлика, ако нямате лятно часово време. Тогава ще започне в 16:14. Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт