Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 639
Бубулече, горния ред шкафове са 30см дълбоки /поне моите са така/, така че с тях няма да имаш проблем

# 286
  • Varna
  • Мнения: 439
Май разбрах какво искаш, обаче така или иначе ти си го измислила и доколкото разбирам питането ти е за цветовете нали така? Лично аз не бих внесла повече от 2 цвята в една кухня, но то си е въпрос на предпочитания. В предвид че настоящата ти кухня /тази която е в кашони е венге, доколкото имам някакъв спомен на тази кухня плота е бял, а стъклата са матови. Ако наистина се притесняваш че майстора, който ще прави другата част няма да намери такъв цвят, тогава наистина трябва да е някакъв контрастен. Може би нещо като ванилия, или пък сиво / за да се върже с уредите/ или бяло - ще ти пусна снимка на моето бяло - то е на сиви черти... би било подходящо.  Незнам как ще стоят различните дълбочини... Обаче аз си мисля нещо друго. Тъй като тази кухня не е едно цяло, защо не я разделиш на двете стени. Сега ще ти кажа какво ми хрумна на първо четене. Шкафа с мивката да отиде на стената с хладилника, а печката на другата - точно до комина, като оставиш 30 см. разстояние м/комина и печката, за да може после да са ти на едно другите шкафове и отгоре ще направиш плот и това няма да се вижда реално.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=276597&pid=8449213
това е за 5 мин. - ако ми остане време ще помисля повече...

# 287
  • Мнения: 288
hana1 , ако това тук е твоята мивка http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7856933, моля те кажи ми цена на мивката, смесителя и дозатора за препарат за съдове и от къде са купени. Искам точно същите.  bouquet
 
 

# 288
  • Мнения: 448
Rumito,вашата кухничка е подобна на тази,която ние сме замислили да си направим Simple Smile Много ми е интересно вие какъв гръб сте измислили да сложите на кухнята? Аз исках да са камъни,но май много трудно ще се почиства и сега се двоумя дали да е същия цвят като плота или нещо друго да мислим  newsm78 И за стените и на мен много ми се иска да е някой о декорите в Бриколаж ,но клоним към оранжево Simple Smile Ще следя да видя какъв е резултата при вас Simple Smile
Незнам дали си разгледала всичките снимки, по-назад в албума има снимки и с гърба.Тук изглежда бял, но в действителност е сиво с пръски черно и тъмно сиво, защото плочките на пода са такива.И аз се двоумях дали да е същия като плота, но после се отказах, защото много се слива и шкафовете ми стоят като "плеснати" на стената, исках всичко да се открои.За стените искам жълто и зелено, защото хола ни ще е в оранжево и бежово, а аз обичам всяка стая да ми е различна.Ще направя по-натам хубави снимки с фотоапарата, че тези са направени набързо и цветовете нещо не са много реални.

# 289
# 290
# 291
  • Мнения: 51

а бихте ли ми казали как аджеба мога да разбера наистина ли е  МДФ или са бутнали ПДЧ?
[/quote]
е

Мила Госпожо пак всичко опира да Образованост. Би трябвало да се поинтересувате  за това преди да направите поръчката,преди да ви набунтат   ПДЧ.Фирмата има достатъчно мостри на кухни в офиса  за да напрамите сама разлика между МДФ и ПДЧ.Не случайно всяка фирма прави мостри заради такива клиенти като вас.

# 292
  • Мнения: 51
а бихте ли ми казали как аджеба мога да разбера наистина ли е МДФ или са бутнали ПДЧ?
[/quote]

  ЗА MAJCETO
ПДЧ : . Какво представлява Плоскост от Дървесни Частици, това са смлени дървесни отпадъци слепени със специални смоли, пресовани и покрити с ламинат. Предимства на материала са ниската цени и богатото разнообразие от цветове и фурнири. Недостатъци : не позволява релефни обработки (фрезоване) и не е много качествен като материал, т.е. при нискокачествена обработка мебелите изработени от ПДЧ имат много кратък живот.

МДФ : Какво представлява : фино смлени силно пресовани дървесни частици. Като материал позволява релефни обработки и също така е влагоустойчив. Недостатък е, че е сравнително скъп и поради тази причина се използва предимно за изработка на лицевата част на мебелите или като декоративен елемент. Дори само лицевата част да е от МДФ си струва особено при кухненското обзавеждане, защото там това е най-използваната, мокрена и третирана част.

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 14:57 от SHYSHYLKA

# 293
# 294
  • Мнения: 51
Благодаря

# 295
# 296
  • Мнения: 2 085
пусни ги в новата тема

# 297
  • Мнения: 19
Момичета,а да знае някоя от вас ,къде във Варна мога да си купя само вратички ,които да са от MDF .Аз искам само да си сменя вратичките,но от всеки магазин ми отказват? Rolling Eyes

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 703
има нова тема КУХНИ

# 299
Здравейте,сега ще поръчваме нашата кухня в цвят венге и се чудим ако направим плота в сиво дали няма да затъмни много,като се има впредвид че стаята не е много просторна......Моля ви дайте ми съвет!!! newsm12

Общи условия

Активация на акаунт