Сглобяеми къщи 2

  • 297 070
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 527
Кой си ти, че да ме оценяваш дали съм познала или не? Колко къщи си построил и видял след 10-20 години?

Не е зле да се сдържаш малко повече и да не се изказваш като най-големия капацитет, защото не си!

Има една приказка "На всяка манджа мерудия" - ти си точно това. Смешничък си!  В желанието си да изкараш своите къщи най-добри ставаш жалък. Не виждам някой друг в темата толкова много да се "пали" за тия фазери и прочее.

И повече уважение към другите от форума няма да ти навреди! Като искаш да правиш бизнес трябва да се научиш на някои обноски, било то и във форум!

Такива самопризнали се "гении" в Б-я с лопата да ги ринеш. Темата е за споделяне за сглобяеми къщи, не да си правиш реклама!

# 736
  • Мнения: 0
Живея вече три години в сглобяема къща, подробности в линка.
http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=47&t=1367&start=200

# 737
  • София
  • Мнения: 6 269
Живея вече три години в сглобяема къща, подробности в линка.
http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=47&t=1367&start=200

Много хубава къща. Може ли да споделите (на ЛС, за да не е реклама) коя фирма я е строила?

# 738
  • Мнения: 318
Живея вече три години в сглобяема къща, подробности в линка.
http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=47&t=1367&start=200

Къщата наистина изглежда много добре. Да си е ползвате със здраве!

# 739
  • Мнения: 0
Кой си ти, че да ме оценяваш дали съм познала или не? Колко къщи си построил и видял след 10-20 години?

Не е зле да се сдържаш малко повече и да не се изказваш като най-големия капацитет, защото не си!

Има една приказка "На всяка манджа мерудия" - ти си точно това. Смешничък си!  В желанието си да изкараш своите къщи най-добри ставаш жалък. Не виждам някой друг в темата толкова много да се "пали" за тия фазери и прочее.

И повече уважение към другите от форума няма да ти навреди! Като искаш да правиш бизнес трябва да се научиш на някои обноски, било то и във форум!

Такива самопризнали се "гении" в Б-я с лопата да ги ринеш. Темата е за споделяне за сглобяеми къщи, не да си правиш реклама!
Виж сестро до момента не съм нито казал коя фирма представлявам нито, че моите къщи са най хубавите. А някой по-назад някъде ми каза дори, че този форум е именно за това да се рекламира в него (така се събира различна информация). Дали съм капацитет или не точно ти не можеш да кажеш, след като според теб дървото не гори а "фазерите" да hahaha . А ако има някой смешен тук то това си ти Joy аз не съм се  " палил" а ти, доколкото виждам. Между другото ако си напънеш малко "аспиринчето" и прегледаш темата по - назад ще видиш, че именно заради такива дразнещи палячовци като теб започнах да пиша. Казвал съм че ще помагам на всеки който се е хванал сам да строи със съвет или нещо друго (който поиска) и дори го правя доколкото мога. И пак казвам винаги има някой който да ме развесели ( ти ) с някое гениално изказване. И без лоши чувства аз не съм тук за да се заяждам   bouquet

# 740
  • Мнения: 354
На мен лично твоите мнения са ми полезни, за което благодаря.
Ние бяхме на крачка от строежа, обаче разбрах, че ще ме уволняват и съответно банката няма да ни даде кредит...
Но все пак продължавам да проучвам  Peace

# 741
  • Мнения: 0
На мен лично твоите мнения са ми полезни, за което благодаря.
Ние бяхме на крачка от строежа, обаче разбрах, че ще ме уволняват и съответно банката няма да ни даде кредит...
Но все пак продължавам да проучвам  Peace
Радвам се че съм помогнал  bouquet

# 742
  • Мнения: 0
Аз почти не влизам във форума, но в момента съм на тая вълна и ми трябва повече информация. Като разглеждах сайтовете на разните фирми, разбрах, че има разлика между сглобяема къща въобще и модулна къща. Не ми е много ясно каква, но нещата май се въртят около материалите и начина на сглобяване. Така или иначе се ориентирах към модулна. При това, доколкото разбрах, в България все още няма на практика "пасивна" къща. Има фирма, която предлага услугата, но с внос от Германия. Обаче засега явно никой не се е възползвал. (Цените са 1000 Э на кв. м). Всъщност това, че засега в България няма, го прочетох в сайта точно на тази фирма. Така че си оставам засега на модулна къща. Доколкото хвърлих око на темата, защото нямам възможност да я изчета, тук не се толерира споменаването на фирми. Как да питам тогава? Защото аз живея в Шумен, харесах си софийска фирма и ми се щеше някой да ми каже нещо точно за нея и нейните къщи. Понеже предлагат строителство до ключ, ми трябваше малко инфо до къде нещата са включени в обявените цени, и докъде си надплащаш. Ако някой е информиран за фирмите, нека ми пише на лични.

# 743
  • Мнения: 0
Не питай старило, а питай патило.http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=47&t=1367&start=200
140 м/кв - отопление, 23 - 25 гр. - 8 м/куб. дърва за цялата зима.
За да стане съвсем "пасивна" 20000 лв. - ТЕРМОПОМПА, 43000 лв СОЛАРНИ ПАНЕЛИ, АК0МУЛАТОРНА СЕКЦИЯ, ДОГОВОР С ЧЕЗ, окло 10000 лв. СОНДА И ХИДРОФОРНА СИСТЕМА.
Остава ти да си плащаш само данък сгради и смет, и винетките.

# 744
  • Мнения: 0
Аз почти не влизам във форума, но в момента съм на тая вълна и ми трябва повече информация. Като разглеждах сайтовете на разните фирми, разбрах, че има разлика между сглобяема къща въобще и модулна къща. Не ми е много ясно каква, но нещата май се въртят около материалите и начина на сглобяване. Така или иначе се ориентирах към модулна. При това, доколкото разбрах, в България все още няма на практика "пасивна" къща. Има фирма, която предлага услугата, но с внос от Германия. Обаче засега явно никой не се е възползвал. (Цените са 1000 Э на кв. м). Всъщност това, че засега в България няма, го прочетох в сайта точно на тази фирма. Така че си оставам засега на модулна къща. Доколкото хвърлих око на темата, защото нямам възможност да я изчета, тук не се толерира споменаването на фирми. Как да питам тогава? Защото аз живея в Шумен, харесах си софийска фирма и ми се щеше някой да ми каже нещо точно за нея и нейните къщи. Понеже предлагат строителство до ключ, ми трябваше малко инфо до къде нещата са включени в обявените цени, и докъде си надплащаш. Ако някой е информиран за фирмите, нека ми пише на лични.
Напротив можете да давате всякакви фирми и да ги обсъждаме. Това все пак е форум и тук се обменя инфо.

# 745
  • Мнения: 449
Позволих си да пусна НОВА ТЕМА, тъй като тази стигна 50та страница и ще я заключат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт