Коледни картички за децата в домове в БГ

  • 19 805
  • 372
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 700
jufka, не е ли по добре да го надпиШеШ към всички деца. Предполагам, че не всяка Ще иzпрати колет към "своите" деца от Коледа и така някой Ще останат оЩетени. 

# 361
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Т.е. всеки действа по усmотрение  Peace

И настава лек хаос.  Wink

# 362
  • Мнения: 872
Няма как да им забраним на жените да изпращат , но някои и не четат. Изпращат шоколадови яйца и картички до 5 деца, а другите 50 седят и гледат ... Да имахме време и организация своевременно да изпратим и другите, а не така, пред свършен факт...
 ooooh!

# 363
  • Мнения: 7 605
jufka, не е ли по добре да го надпиШеШ към всички деца. Предполагам, че не всяка Ще иzпрати колет към "своите" деца от Коледа и така някой Ще останат оЩетени. 

Напълно съм съгласна  Peace

# 364
  • Мнения: 52
Ще ме прощавате така както съм го написала се разбира 4е ще изпращам бомбони само на 5 деца,Грешка.Колет4ето е за вси4ки с обща карти4ка за вси4ки,и допълнителни карти4ки към то тези 5 деца.Моля,не бих направила такава простотия.Полу4их мартени4ка от дома и изпращам яйца на дома,логи4но е.

# 365
  • Мнения: 3 932
Т.е. всеки действа по усmотрение  Peace

И настава лек хаос.  Wink

Неизбежно, няmа как да стане безхаосно, коледната организация гледаm сmе я почнали през септеmври.
Аз пращаm картичка на доmа и дотаm...

# 366
  • загубено
  • Мнения: 6 490
И аз изпращам картичка до домът само.

Не знам колко деца има като бройка за да изпращам каквото и да е.

# 367
  • Мнения: 2 577
Здравейте далечни мами Hug
Радвам се, че изненадата  от Брацигово да ви зарадват с мартенички ви е харесала. Още преди 1 март говорихве с директорката и  тя ми каза, че на който има адреса ще изпратят.
Специално тези деца  получиха  мартенички с картички и индивидуални пожелания за всички и знаят, че пак са от майките. Така че те пак получиха мили пожелания и малко любов. Откраднахме ви идеята за поименни пликчета с картичка. Embarassed Може да ги изненадате и за 1 юни с картички Hug
Поздрави от Пазарджик Hug

ето я и самата инициатива:
http://pazardzhik.multiply.com/photos/album/45/45

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 10:33 от Луднала е Яна и всички около нея

# 368
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Уау! Страхотни мартенички и пожелания! Евала за инициативата!

# 369
  • Мнения: 131
От скоро чета подфорума " Родители в чужбина' и попадам на много хубави теми със страхотни инициативи, като тази с Коледните картички е една от тях.Поздравления на всички майки-чуждестранни и ДБМ за всичко, което вършат за дечицата.  bouquet Hug
Тази Коледа 2009 се включвам и аз !!! Peace

# 370
  • Мнения: 131
Момичета, тъй като вече има пусната тема за коледни картички между съфорумци искам да питам ще има ли и тази година коледни картички за децата от домовете?
Зная, че може на някой да им се стори рано, но май организацията отнема време и затова питам, а не открих нова тема.

# 371
  • Мнения: 780
Според мен не е рано изобщо. Цялата организация отнема доста време.

Sneji, как ще се процедира тази година? Ти си с най-голям опит в това отношение и винаги се справяш прекрасно. Ще ни организираш ли и тази година?    bouquet   bouquet

# 372
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хайде дами, пуснах нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430126.new#new.
Чакам ви там  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт