За ориентацията на старите моми и момковци...(почти по петъчному)

  • 3 011
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
То ако тръгнем по тая логика да разсъждаваме 90% от хората ще имат по някое сексуално отклонение, направо не знам тогава какво се говори за старите моми със кучета,,,ама хайде да не навлизам в дълбоки разсъждения, че ще стане мазало.

# 31
  • Мнения: 1 400
Не бъркайте обратната ориентация с лошия характер.
Цялата тази "теория" е сбъркана мен ако питаш... Ама знам ли?! Човек се учи докато е жив...

# 32
  • Мнения: 2 448
Старите моми са грозни и зли, а старите ергени същото само се прибавя и това, че обикновено се мислят за голямата работа.  Mr. Green
Сексуалната им ориентация не е хомо,  но определено не е наред, не могат да преценят кой е техния влак, все на релсите попадат.  Wink

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219

Ай ся, вие и мене, и мъжа ми ли изкарахте обратни бре? Начи. и себе си не познавам???


И ние с "милото" сме в тая графа Joy

# 34
  • Мнения: 1 897
Сред старите ергени по-често се срещат комплексирани мъже с високо самочувствие, а сред старите моми твърде претенциозни дами отколкото такива с различна сексуална ориентация.
А понякога обстоятелствата се стичат така, че човек дълго време или цял живот остава сам, без причината за това да е непременно в него. Съдба.

# 35
  • Мнения: 2 013
Според мен не са.Аз какво да кажа като се омъжих на 27, а мъжът ми на 37. Майка ми дълго време го мислеше за обратен, а то какво било. Mr. Green Twisted Evil
Според мен жените са останали стари моми, защото са задръстени или претенциозни по отношение на мъжете, а мъжете защото мислят, че най-готината жена в живота е само една-маминка. smile3534

Или защото са се вторачили в кариерата си....

# 36
  • Мнения: 2 439
Какво толкова сте се вторачили в ориентацията по отношение на собствения пол? Щом ориентацията не е педофилска, всичко е позволено.
Наскоро в компанията ни коментирахме хипотетично ако съпрузи си наемат жиголо за грепов секс дали жената е изневерила и дали мъжът е обърнал резбата newsm78

# 37
  • Мнения: 2 448
Наскоро в компанията ни коментирахме хипотетично ако съпрузи си наемат жиголо за грепов секс дали жената е изневерила и дали мъжът е обърнал резбата newsm78

Зависи кого ще плющи жиголото.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 606
Една такава теория чух - мъж, който до 30-тата си година е останал ергенче, почти на 100 процента е с обратни сексуални наклонности.
Или е баси оборотния сваляч.

# 39
  • Мнения: 2 439
Наскоро в компанията ни коментирахме хипотетично ако съпрузи си наемат жиголо за грепов секс дали жената е изневерила и дали мъжът е обърнал резбата newsm78

Зависи кого ще плющи жиголото.  Mr. Green
И двамата #Crazy

# 40
  • Мнения: 1 400
Една такава теория чух - мъж, който до 30-тата си година е останал ергенче, почти на 100 процента е с обратни сексуални наклонности.
Или е баси оборотния сваляч.
Или и двете взети заедно Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 881
Наскоро в компанията ни коментирахме хипотетично ако съпрузи си наемат жиголо за грепов секс дали жената е изневерила и дали мъжът е обърнал резбата newsm78

Зависи кого ще плющи жиголото.  Mr. Green
И двамата #Crazy

То като е тройка не се брои Mr. Green

# 42
  • Мнения: 510
 newsm12 Абе, малко странно звучи стара мома/ ерген на 30...то баш тогава се замисляш аджеба аз ще се женя ли, няма ли да се женя? Нали тогава един часовник почвал да тиктака..."Няма време" Пък те обратните и на млади години си намират половинки, не чакат да станат"стари" Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 1 423
Е старите моми не са на 30, да речем че по сегашните стандарти са на 40. Но пък имам познати моми,който след 40-тата си година престанаха да са моми. Според мен остават сами хора,който имат големи претенции и малко желание да правя компромиси.

# 44
  • Мнения: 2 388
Едва ли става нещо със сексуалната им ориентация, обаче им прищраква нещо.
Ето днес съседката над нас ( около 55-56 г., неомъжвана ) ме събуди в 7.45, защото докато простирала, изтървала една щипка и евентуално тя е паднала вкъщи. Та, ако може да проверя.

Общи условия

Активация на акаунт