Утре е голямият ден..

  • 3 451
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 969
Little-Big Girl, в деня на сватбата ти остави на близките ти да се погрижат за повечето от организацията  Peace наслаждавай се на момента максимално Heart Eyes това мога да ти дам като съвет

# 31
  • Мнения: 1 259
Честито и от мен... с интерес следях темата, а сега очакваме да ни разкажеш как мина всичко...надявам се без инциденти и неочаквани изненади...!

# 32
  • Мнения: 3 016
Авторката сигурно е на меден месец Grinning. Не се появява нещо.

# 33
  • Мнения: 2 035
Авторката сигурно е на меден месец Grinning. Не се появява нещо.

Има нещо такова  Joy Но нека, сега им се е паднало   bouquet

# 34
  • Мнения: 4 520
Стига бе, хора! Момичето е булка, вместо да се забавлява някъде със съпруга, очаквате да виси пред компа!  Joy
Честито на Десинка и от мен   bouquet, както е обичайно да се казва на сватби: ако някога се уплашите, че сте новаци и няма да се справите, спомнете си, че Ноевият ковчег е правен от непрофесионалист, а Титаник - от професионалисти.  Wink
Ще чакаме снимките, като се напразнувате и имаш време за форума!  Hug

# 35
  • Мнения: 122
Честито!!!
Чакаме снимки.

# 36
  • Мнения: 940
Честито и от мен!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 308
   Честито и от мен. Пожелавам ви здраве, любов, уважение и доверие да цари в дома ви. Много скоро да ви радва една беззъба усмивка.

# 38
  • Мнения: 1 844
здравейте милички!
благодаря ви искрено за хубавите пожелания,куража и съветите!наистина ми бяхте много полезни и наистина много ме успокоихте!
сватбата ни беше страхотна!всички предварителни притеснения се оказаха излишни,но без тях не може,все пак си е важен ден и тръпката е оргомна!
чувствах се като принцеса и като най-обичаната и щастлива жена..всичко беше като приказка и мина като миг!сега направо съжалявам,че свърши!иска ми се пак и пак! Laughing
наистина това е най-хубавият ден,най-емоционалния,най-съвършения!

# 39
  • Мнения: 246
 Hug Браво...Пожелавам ви да сте много щастливи,
 Пожелавам ви здраве, любов, уважение и доверие да цари в дома ви. Много скоро да ви радва една беззъба усмивка.
Тинчето го е казала много добре   bouquet
А снимки ???

Общи условия

Активация на акаунт