Девици, дефлорации, пари .... (петъчна)

  • 10 486
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 278
Двествена съм, с опит  Whistling , очаквам предложения ...
Къде да си публикувам обява?

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Това е тоооолкова старо....

# 17
  • София
  • Мнения: 38 521
Какво се възмущавате?
Дори тук, в България, все още се плаща за девствена булка.
И после чаршафи се показват.
Само дето ги няма по интернет.
Ама може някой да е пуснал клипче вече...

# 18
  • Мнения: 510
ми то това и в бизнес може да се превърне, след всяка дефлорация правят пластика и тя момата все девствена ще си ходи..хем пари ще заработи, хем може и девствена да се омъжи! Whistling

# 19
  • Мнения: 212
Не, не са ми минавали.
Имаше един мъж, който къде директно, къде индиректно ми отправи предложение по този въпрос.
Сега щях да съм съсобственичка на няколко хотела, които доколкото съм запозната с оглед местоположението им струват определено доста прилична сума пари.

Будала... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 226
Затова ли се е пазило момичето, да се продаде за много пари?  newsm78

# 21
  • Мнения: 12 666
Всъщност толкова ли е страхотно да се чука девственица.
Или мъжете се опиват от факта, че са пионери, завоеватели на неизследвана земя, в която да забодат флагчето си.

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз затова се чудя, защото не е чак такъв кеф ...

# 23
  • Мнения: 871
Всъщност толкова ли е страхотно да се чука девственица.
Или мъжете се опиват от факта, че са пионери, завоеватели на неизследвана земя, в която да забодат флагчето си.

Мнооо ясно, на някои мъже егото им е по-голямо от онея им работи.

# 24
  • Мнения: 830
Ееее, че то това ромите в махлата го правят от поколения Mr. Green
Продават булката, ако е девица сумите са внушителни първата брачна нощ това се проверява и..... после има заря  и още 2 дена сватбено тържество Wink

# 25
  • Мнения: 139
За съжаление докато се усетя, че заради едната гола либоф, човек не трябва да си мърда и малкия пръст, а камо ли пък....., взех, че одъртях. Тъй че деФствена, опитна - едва ли съм топ таргет на богатите Cry Confused Sad
Няма нищо за чудене - всичко е пари.

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Всъщност толкова ли е страхотно да се чука девственица.
Или мъжете се опиват от факта, че са пионери, завоеватели на неизследвана земя, в която да забодат флагчето си.

Опиват се от факта да са първи на някоя. Пък и тя, като е неопитна, няма да му придиря толкоз, че не си е свършил работата, както трябва. За някои егото е в пъти по-голямо от самото сексуално удоволствие, такъв просто иска да дефлорира, не да достави удоволствие на себе си или на нея. Ама нали после ще се бие в гърдите и ще се фука като цигане с бял гъз, че видите ли, той й е бил първият.  ooooh! Чудо невидено! И после к'во?

# 27
  • Мнения: 84
Casta est, quam nemo rogavit.

Овидий още го е казал - Девственица е тази, която никой не е пожелал  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 166
Публикацията е някаква тъпа реклама.
По въпроса - за мен и недевствена доста са искали да плащат. И к`во.

# 29
  • Мнения: 4 734
 Относно девойката от линка в първия пост...никак ама никак не ми прилича на девствена  Mr. Green Все пак срещу определена сума доста пластични хирурзи слагат каква беше...свинска мисля ципа на мястото на вече несъществуваща химера. Че то така всяка жена може да ес пъне, че е физически честна и да трупа благини  Crossing Arms

 По времето когато аз бях девица май нямаше хора, които да плащат за да дефлорират. повечето мъже и тогава, а ми се струва и сега ... бягат от точно такива ангажименти  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт