ПЛЕВЕН - 63

  • 14 659
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дикси, миличка, всичко ще се оправи, само не си мисли лоши неща Hug

# 16
  • Мнения: 765
Нитка, зачетох се в редовете в подписа ти.
това стих на Петя Дубарова ли е?

# 17
  • Мнения: 668
Добро утро  от мен  food010.Не мога да смогна да чета!
Дикси всичко ще е наред,почивай си само.
И да се похваля, купихме една къщичка в Брестовец Joy.Ще я стягаме догодина така,че почвам да се записвам и в редовете на цветаркита.

# 18
  • Мнения: 5 026
Дикси, как си днес?

# 19
  • Мнения: 1 954
Как съм? В хоризонтално положение, все по-сънлива. Градуса  на настроението си е все към нулата.
Нямам и какво да споделя, затова само ви чета.

# 20
  • Мнения: 189
Добро утро и от мен...то добър ден е вече,май....
Дикси,,не се предавай,всичко ще е наред.Бъди оптимист,дори и в хоризонтално положение  Heart Eyes
Момичета,я да ви попитам,имате ли топла вода?Вчера вечерта гледах новините и казаха,че от понеделник спират топлата вода на Плевен,Враца и още един град-не го запомних....Ама днес не е понеделник?А топлата е топла,колкото и студената... #2gunfireИ после ще искат да плащаме,нали #Cussing out

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета,я да ви попитам,имате ли топла вода?Вчера вечерта гледах новините и казаха,че от понеделник спират топлата вода на Плевен,Враца и още един град-не го запомних....Ама днес не е понеделник?А топлата е топла,колкото и студената... #2gunfireИ после ще искат да плащаме,нали #Cussing out
До вчера тръбите в банята бяха горещи, днес не съм забелязала, ние сме на бойлер цяло лято. Thinking

# 22
  • Мнения: 2 111
Сега има топла вода обаче не знам какво ще правим от понеделник.Много ме е яд на този ТЕЦ .

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А какво ще правят децата в яслите, градините и училищата? Ще стоят на студено  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 189
Четох някъде в нета,че Топлофикация щяла да плаща чат от сметките за ток на редовните си платци....Само дето незнам как ще стане тази работа...
За децата в градините и  училищата предполагам няма да се спира топлото-нали техните сметки са задължение на общината,ако не се лъжа.....Дано се оправят нещата,че не ми се мисли....Ние сме на централна топла вода и само чакам нашия бъдещ тати да се прибере и отиваме да вземем бойлер,а как ще се топлим не ми се мисли.Чувствам се като първобитна,мъкна тенджерите с вода да мога да се изкъпя....

# 25
  • Мнения: 1 954
Аз не си спомням вече кога съм живяла с ТЕЦ. Беше толкова отдавна Rolling Eyes С бойлер и климатици сме, така че засега няма да сме засегнати от режима. Само да не почнат да спират тока, че тогава не ми се мисли... Crazy

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 239
И аз в новата тема.
Така сме свикнали с ТЕЦ-а,че ...хич не ми се занимава с бойлери и прочие.
Нашата градина е на локално парно. Не вярвам да оставят болниците и децата без топло.

# 27
  • Мнения: 22 477
Ние сме на климатици и бойлер, та ТЕЦа не ме засяга. Но майка ми са на парно (имат и климатици) и зимата предимно с него се топлят. А топлата вода я спират централно за целият блок през лятото, да не би да се охарчат случайно, та лятно време са на бойлер.

# 28
  • Мнения: 5 643
Дикси, сега прочетох какво ти се е случило. Стискам палци всичко да е наред с бебока. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 29
  • Мнения: 645
Момичета спират топлата вода и парното навсякъде в целият град,няма значение училища,ясли,градини,болници и пр.,и какво ще правят тези заведения Shocked,ние отдавна сме на бойлер и климатици ,стига да не почнат и тока да спират защото ще се натовари и енергията а тогава какво ще правим newsm78

Общи условия

Активация на акаунт