ПЛЕВЕН - 63

  • 14 618
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
 http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=3092&sectio … =3&id=0000601 за тези като мен,които не са разбрали,че ще спират водата.
С нетърпение чакам да се пренесем,там сме на газ и няма да ме вълнува тец-а, но дотогава  Crazy
Дикси, вие до къде стигнахте с обзавеждането?

# 31
  • Мнения: 872
И ние сме на бойлер,но зимата ползваме парно. Не ми се мисли,какво ще стане наистина с болницата и детските заведения. Все си мисля,че ще се оправят нещата,но е много кофти номер точно преди отоплителния сезон  Close

# 32
  • Мнения: 1 951
Нади, до никъде  Confused
Още чакаме архитекта да ни направи проекта. Малко ми е болна тема това, вече повече от месец ги прави, но няма сега и за това да се ядосвам. То се е видяло, че преди нова година няма да се преместим, така че се примирих и когато стане тогава  Tired

Детската ясла, която посещава Митко е с локално отопление. За болницата не знам, но не вярвам да останат на студено.

# 33
  • Мнения: 765
Здравейте момичета   bouquet
Дикси, не се ядосвай, времето и без друго навън е гадно и не става за разходки.
Топли си легълцето и всичко, ще е наред.
И ние чакаме тати да се прибере от работа и отиваме за бойлер, че сме на централна топла вода.
Така ми беше добре с нея.
Яд ме е, че винаги сме били редовни платци и за парното и топлата вода и сега......ни го....извинете....
Проблема е ,че цялата ни баня е в гипсокартони и сега трябва да се разваля всичко, за да се закачи този бойлер, а нали е и много голамя.един на два, та хептен няма да има място.
Днес разходих Габи малко до едната детска площадка и какво да видя. Направо са скъсали едната люлка от скелето и са я разкикерили на земята.
Това подрастващо поколение е направо.......нямам думи.
как да накарам хората на площадката да се разпишат, като гледат това, ами не посмях.
Снимах я ,ще ви покажа по-късно.
Габи от сряда нали е със сополки. Сутринта като го заведох си беше напълно добре, а като го взех започнаха и до вечерта...чудо.
Днес срещам едно детенце от тяхната група, ама сополът му до брадата. И засъхнати и размазани, такива не бях виждала скоро.
А майката не се притесни изобщо.
Питам я, дали са на ясла, а тя съвсем безотговорно....ами да, защо да не сме......
Картинката ми е ясна, но .................
И това гадно време, от лято направо на зима май ще е .

# 34
  • Мнения: 22 443
Пак съм аз момичета. ))))
Някой има ли информация кога най-сетне ще отвори детската кухня? Онзи ден минавах покрай нея и отвън са я завършили, вътре светеше една лампа, но това беше всичко.

Дикси, а вие не можете ли да решите какво искате и сами да си направите проект, защо трябва да чакаш някой 2-3-5месеца. А да не говорим в Нета колко много идеи има. )
Аз сега съм на тема баня, даже тъкмо си изтеглих една програма за чертане, сядам да я разучавам и почвам. ) Тази която имам е само за кухни, а новата проектира всичко. )

# 35
  • Мнения: 5 278
Мира,май се чуваше за октомври,но не знам колко  е вярно.
А за проекти и на мен ми се ще да можех да работя с тези програми,ама не на всеки му се отдава Simple Smile Мъжът ми добре че се справя,че на мен ми е много трудно да си представя как ще изглежда кухнята така на парче.Искам да видя всичко на картинка - плочки,мебели и т.н. и тогава да кажа -Да,това е.
Дикси,да разбирам,че Щастливо детство са с локално парно,нали? Защото тъкмо се бях зачудила какво ще ги правя ако ги върнат.Не че ще ходят кой знае колко,ако са болни през ден,ама все пак.
А с тази топла вода направо ни рзбиха,ние също нямаме бойлер и сега точно ни е до пари за такова чудо,ама ако няма накъде ще купуваме. И в нашата баня е тоснотия,ще мислим или отвън да го слагаме или да е вертикален.Ама все не ми се вярва така да останат нещата. То ако е само до нас хайде все ще се оправим,на заем ще вземем пари и ще купим,ами болниците,ами училищата,ами предприятията. Мъжът ми ги пускат от понеделник за неизвестен пероид от време,защото им спират подаването на пара. Направо идея нямам какво ще става #Crazy

# 36
  • Мнения: 1 951
Дикси, а вие не можете ли да решите какво искате и сами да си направите проект
Честно казано, аз не мога да реша. И стени трябва да се махат, един балкон не знам да го има ли, да го няма ли...ей, такива.
Искам човек, който разбира да ми даде идеи, а не аз да разчитам на собствените ни хрумки, и накрая да стане мацано дупе с тиква.

Джина, да, това което знам е, че са с локално отопление.

# 37
  • Мнения: 872
Детската кухня не знам кога ще отвори,ама дано да е скоро. На мен ми е много студено,при вас не знам как е.
В мебелния магазин под ТСМ-а могат да направят проект за обзавеждане.Носиш им размери на стаята - дължина,височина на стаи,кое къде искаш да ти е,височина на трегери и т.н.,обясняваш кое как го искаш,те ти казват как ще бъде най-добре,правят ти проекта и ти го показват на компютър как ще изглежда реално.

# 38
  • Мнения: 2 111
Питах една лелка,която работи в млечна кухня,но сега е разпределена в ясла"Мир" докато трае ремонта и тя ми каза, че кухнята ще отвори най-вероятно към 20.10.,но пък каза,че пункта в яслата ще го закриват и не се знае къде ще се раздава храната за Сторгозия.Предполага че може би в поликлиниката.Някой чувал ли е нещо такова?

# 39
  • Мнения: 15
И ние започвахме да си стягаме новия апартамент. Купихме гранитогрес за коридора и бокса, фаянс и порцелана за банята, батерии, а днес купихме и едно огледало с шкаф.Не бях привъженичика, но май това е по лесно за поддръжка. И сега се чудя къде съм прибрала бутона и другите части на вграденото казанче. Прибрах ги някъде и сега няма намиране. Вече имаме и майстор, който наистина доста бързо работи. Днес купихме грунд за стените и таваните. Харесахме си страхотни мебели от магазина зад Аптечно. Много хубава детска стая - с легла на два етажа - с тази детска нямаме избор. А и в последния момент сменихме спалнята и детската (след двете чертички на теста  Grinning ), че детската по проект е само за едно дете - около 10 квадрата. Има много хубава мебел в този магазин, турска фирма, с две години гаранция.И се надявам през пролетта да успеем да се нанесем.

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Магазините ще направят добър оборот от продажба на бойлери, нищо чудно заради голямото търсене да им вдигнат цената. Момичета, замисляли ли сте се за проточни бойлери, големи са колкото кутия за обувки? Ние сме с такъв и винаги имаме топла вода и не е нужно да чакаш да се стопли водата?

# 41
  • Мнения: 103
Нитка, зачетох се в редовете в подписа ти.
това стих на Петя Дубарова ли е?
Да evak, нейн е. Харесвам много творбите и.
Привет в този мрачен ден вече от нас! Толкова ми е гадно в това време. Да не говорим че малкия още не може да свикне че излизаме по - малко. Нищо не му е интересно вече у нас. Последното му занимание е да драска по каквото намери.


Днес съм решила да сваля зимните и есенни дрехи и Росен само мери ръкавици и шапки. Ако не успее да сложи нещо както трябва на себе си - скъсва се да реве.

# 42
  • Мнения: 22 443
Дикси, е да, човек като се чуди е наистина трудно. )) Аз много обичам да се занимавам с такива неща, може да ми метнеш някой чертеж на апартамента да си поиграя. )) Че с моята къща ми е писнало вече. )

valja, за новите проточни бойлери се иска много здрава инсталация. С мъжа ми ги обсъждахме онзи ден, но за да сложим в банята трябва да подменяме доста кабели, иначе всичко ще отиде на кино. )))
Сега трябва да купуваме нов бойлер, трябва да е и хоризонтален и т.н. но ще са едно по едно нещата. Сега ни предстои ремонт на баня, но това ще е на пролет, посред зима абсурд. ))

# 43
  • Мнения: 765
valja, ние искахме такъв бойлер, но взехме един и не течеше топла вода, а хладка. А беше за баня, не за кухня.
Не знам, защо така.
В действителност за тези по-скъпите и хубави проточни е нужна много по-силна инсталация.
Взехме днес,няма начин. сега трябва да му намерим място.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 19:45 от evak

# 44
  • Мнения: 15
Чак сега се сетих да пиша, че в един много голям магазин по пътя за Гривица, има голяма табела "Аспид", много красива сграда със сини стъкла и стени, продават бойлери на "ЕлдомИнвест" и "Дипломат". Мисля, че е представител на тези фирми и цените можи бе са най - ниски. МНого пъти съм ходила, че са представители и на Roca и винаги има търговци на едро, които си зареждат магазините от там. Така, че ако купувате бойлер, проверете цените там какви са.

Общи условия

Активация на акаунт