Кремът против стрии на Дева?

  • 13 094
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Да ти кажа това си е до тип кожа-първият път качих 30кг през бременността и ми се появиха стрии,въпреки мазането ми с най-различни кремове.Сестра ми и тя първата бременност качи 30кг,но няма нито една стрия,а се маза с най-обикновена преварена мас

Аз съм чувала, че най-ефикасно е мазането с пача мас. Може сестра ти точно с преварената мас да ги е избегнала Thinking. Може ефектът да е в това, че е 100% естествен продукт, докато във всеки крем, ако ще и 200 лв. да струва преобладава химията.
Аз се мажа с маслата на Икаров, чувала съм добри отзиви, сама не мога да определя защото съм едва в 3ти мес., засега нямам нищо. Но и за кремът на Дева май се навих  Peace Аз също съм на мнение, че еластичността на кожата е от голямо значение Peace.

# 16
 prez bremennostta се мазах с олио на Нивеа и нямах никакви стрии.Като родих и в първите дни гърдите ми се издуха рязко, стриите се появиха. Започнах да се мажа с Дева по 2-3 пъти на ден и след като приключих опаковката, вече нямах никакви стрии. Може да ви звучи чудодейно, но това е истината. Може би кремът наистина действа на пресни стрии

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
ее значи върши същата работа като крема на Чико за 28 лв или този на Мустела за 35 нали?
Всичко си е до кожа.Ако кожата ти е еластична и не е предразположена към тях,дори и с някакъв крем от два лева да се мажеш пак няма да ти се появят.И обратно,ако си предразположена и с най-скъпия крем може да ти се появят.

Това е истината.
Иначе ползвала съм, но въпреки това имам стрии, дори и тази бременност, качих само 10 кг. но пак имам нови доста. Sad

# 18
  • Мнения: 449
Аз също го ползвах, качих 21 кг и нямам нито една стрия-може и до кожа да е, но пак бих го препоръчала  Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз съм го ползвала по време на бременността и нямам стрии.Ползвах и най-обикновенно бебешко олио на Евент,защото кожата ми е много суха.
За вече появили се стрии,със сигурност не помага.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
През бременността качих 28кг... Embarassed
Ползвах и Дева и маслата на Икаров за стрии.
Ами нищо не ми помогна и се нацепих по бедрата...
Зависи от кожата според мен.Не е ли еластична,никакви мазила няма да ти помогнат. Peace

Общи условия

Активация на акаунт