Обръщение - по име или по ник?

  • 4 213
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Само по ник. Истинските имена почти никога не запомням, не се и напъвам. Ей, на, горната потребителка я знам откакто помня форума, обаче името й ми е пълна мъгла Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 035
С ник естествено, ако някой е искал да е по име, то ника му ще си е името  Wink

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
С ник-а, но се е случвало и на име да пиша.
А на живо няколко дами не мога да ги нарека с имената им, само с никовете, така съм свикнала и май така ще си остане.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 783
Като чуя "Ела да се запознаеш с леля си Имелда!", ми позеленяват обувките.

# 49
  • Мнения: 7 114
По ник, по част от ника или според това колко никове е пускал в обръщение - по най-краткия. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 9 904
Като чуя "Ела да се запознаеш с леля си Имелда!", ми позеленяват обувките.

хохох, не знаех, ще го запомня да го използвам някой път Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 891
Като чуя "Ела да се запознаеш с леля си Имелда!", ми позеленяват обувките.

То е заради "леля"-та  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 447
На много малко хора им знам имената,но и към тях в нета обръщението ми е по ник.
Като се сетя в една тема ме нарекоха Мария може би това е първата асоциация от Мимоза,затова винаги се обръщам по ник да не стават и грешки.

# 53
  • Мнения: 4 434
Както дойде Mr. Green

# 54
  • Мнения: 5 370
Да, дааа, разправяйте ми ги на мене. Наскоро се случи да ми викат' Жосииииии....ела насам".
Само дето не добавиха "ше те ям"!!!!!

# 55
  • Мнения: 4 434
Да, дааа, разправяйте ми ги на мене. Наскоро се случи да ми викат' Жосииииии....ела насам".
Само дето не добавиха "ше те ям"!!!!!
hahaha Joy

# 56
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  В повечето случаи се обръщам по ник, но в определени теми си говоря на име. А на мен как ще ми казват ми е все едно, харесвам си и ника, и името, а последното съм го изтипосвала къде ли не, та не мога да претендирам за каквато и да било анонимност.
 

# 57
  • Мнения: 1 400
А какво ли ще е ако всеки си се разхожда с името си из форума? То ще са едни съвпадения, недоразумения и чудо ooooh!
Аз знам за поне три мои адашки Crazy
В тоя ред на мисли - тук по ник, а извън тук - по име.

# 58
  • Мнения: 2 448
А какво ли ще е ако всеки си се разхожда с името си из форума?

А какво ли ще е направо с трите имена ЕГН , адреса в подписа,  снимка от паспорта за аватар и родословното дърво до девето коляно?  Laughing
Питам се , ако това беше задължително при регистрацията във форума, колко от написаните мнения нямаше да ги има.  Thinking  Laughing

# 59
  • Мнения: 166
Ама много сте тайнствени, че и докачливи. Аз ще се стресна само ако някой ме назове тук по фамилия. Другото е нелепо превъзнасяне. Никовете не са за създаване на виртуалност, а на индивидуалност.

Общи условия

Активация на акаунт