Каска за прохождане-използвахте ли и струваше ли си?

  • 1 634
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 044
Същата му бях взела на Алекс като прохождаше миналата година PeaceДоволна съм въпреки че не сме я ползвали много,дори и един удар да спаси си струва парите Peace

# 16
  • софия
  • Мнения: 1 745
 Laughing не само това не съм купувала

# 17
  • София
  • Мнения: 1 555
Не са ми били нужни нито каишки, нито наколенки, нито каски. Дъщеря ми след като се пусна и направи първите си крачки за 3-4 дена стана съвсем стабилна. Знае и как да пада - по дупе или се предпазва с ръчички и сериозно падане не е имала. За мен това е излишна покупка, пък цената е...  ooooh!

# 18
  • Мнения: 129
От това, което съм наблюдавала, зависи от детето, наличието или липсата на килими и т.н.

Аз лично в един момент реших, че и сто лева бих дала само и само да не гледам (тогава тепърва пролазващото и изправящото се) бебе как жестоко си удря главата поне по три пъти на ден и то въпреки всичките ми усилия да го предпазя.  Другите му връстници около нас нямаха чак толкова удари и за родителите им идеята за каска беше странна.
За прохождането вече не сме я ползвали - той се научи как да пада още при пролазването. Каската не пречи да се изградят тези рефлекси.

P.S. Много ми допадна надписа на етикета на каската - "Отгледайте детето си на свобода". Действително каската ми позволи да не прибягвам до употребата на кошарка.

Общи условия

Активация на акаунт