вече се чудя от какви падания да пазя бебето си?

  • 6 782
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 616
Ни мойш го опази Simple Smile Купи една "каска" за прохождащи бебета, има на ОK Baby и Bebe Comfortи го пускай. Марти така проходи. Пада, става, сам се научи да пази равновесие, обаче с това приспособление на главата бях спокойна, че няма да си докара мозъчно сътресение, отначало падаше като талпа, изобщо не му идваше даже на акъла да си подложи ръцете.

Не те знам от къде си, защото не ти пише в подписа Simple Smile обаче тия чудеса ги продават в Пре-мама (София и Варна) и Пакостик (София).

Водят се анти шок каска за прохождащи деца  Peace

# 46
  • Мнения: 4 784
Ако ти опиша моето откъде ли не е падало, лошо ще ти стане! Слава Богу, жив и здрав е!

# 47
  • Мнения: 2 803
не се притеснявай децата падат само да не се ударят на истри ръбове Peace Peace
[/quote

# 48
  • Мнения: 2 616
Ако ти опиша моето откъде ли не е падало, лошо ще ти стане! Слава Богу, жив и здрав е!


Имайки предвид моето чудо как пада, надали ще ме уплашиш  Laughing

# 49
  • Мнения: 4 784
Ако ти опиша моето откъде ли не е падало, лошо ще ти стане! Слава Богу, жив и здрав е!


Имайки предвид моето чудо как пада, надали ще ме уплашиш  Laughing
Ох, не искам да те плаша, Господ да ги пази, обаче направо се изумявам на всяко следващо падане - все по - непредвидимо е! Последното му падане много го преживях, въпреки че пак се разминахме леко, но от притеснение 4 дни ми се гадеше и повръщаше непрекъснато.
Към авторката - просто бъди по - бдителна, но не се вманиачавай.

# 50
  • Мнения: 2 090
След поста на Angel_Dust,нямам какво повече да добавя Peace

# 51
  • Мнения: 805
Не мога да разбера въпроса ти!
Падайте си спокойно от леглото и от кошарата върху дюшека, но много внимавай да не паднете по стълбите или от още по-високо...

# 52
  • Мнения: 388
Колкото и да го пазиш - ще пада. Здраво дете е. Оитвах се по всякакъв начин да предпазвам дъщеря ми - постоянно падаше и винаги напред - синините по челото й бяха постоянно в продължение на месеци, падаше между двете ми ръце и неуспявах да я хвана. Остри ръбове и стъпала са най-опасни. Също скачане по легла и дивани. Онзи ден си разби устата падайки от конче на колела....

# 53
  • Мнения: 2 960
Не мога да разбера въпроса ти!
Падайте си спокойно от леглото и от кошарата върху дюшека, но много внимавай да не паднете по стълбите или от още по-високо...

 Peace

# 54
  • Мнения: 2
здравейте,

преди половин час и нашия се изтупурка като талпа на главата си и то на теракота

лошото е че като го взех докато правеше опити да си поеме въздух изведнъж спря докато го преместя за секунди изведнъж го видях да си затваря очите в последствие го разсъних и сега е пак торпедо

ще ви бъда благодарна за компетентните препоръки

Общи условия

Активация на акаунт