Дами,обяснете ми,моля!!!

  • 2 807
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 314
ОБ , но предпочитам превръзки  Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ОБ...и аз предпочитам превръзки

# 17
  • Мнения: 3 405
Помните ли една реклама, на О.Б. мисля беше за някакви тампони,които да се ползват през нощта? Според мен това е безумно, трябва да се сменят на 3-4 часа максимум.

През нощта не слагам такова нещо. Избягвам и през деня. В къщи като съм не ползвам тампони.

# 18
  • Мнения: 25
От самото начало ползвам O.B. за други не съм и помислила, вече има O.B. и с апликатор.

# 19
къв е тоя апликатор ?

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм ползвала няколко пъти ОБ, само когато ми е било наложително, тоест на морето, иначе предпочитам превръзки. Не съм много полезна, но се намесвам да попитам, чувала съм, че не е хубаво да се ползват само тампони, вярно ли е? Имаше някакво обяснение, че не попивали съсиречета или нещо такова.

# 21
  • Мнения: 743
Вземи си тампони, най-малък размер. Ползвай ги според инструкциите, но не се притеснявай, ако нямаш възможност на 6 часа да ги сменяш. Те издържат, стига да не си с обилно кръвотечение. Аз ползвам тампони от 13 години вече и мисля, че е възможно най-доброто средство за този период от месеца. Всеки сам си усеща с какво му е по-удобно - превръзки или тампони. Аз лично понякога и спя с тампон. Не съм  имала проблем. Но много гинеколози и жени са на  мнение, че е добре да се избягва употребата им. Според мен това са просто предразсъдъци по оношение на тампоните.
Като започнеш да ги използваш, ще откриеш предимствата им. Peace

# 22
  • Мнения: 374
а какво е апликатор за тампон?

# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз съм доволна от tampax, много лесно и бързо става работата с апликатора.

http://farm4.static.flickr.com/3125/2557915855_67df6da91f.jpg

Общи условия

Активация на акаунт