Как преживявате любовната мъка?

  • 12 290
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405

1. Давите я в алкохол ли, 2. започвате да работите много за да не мислите за нея, 3. изпадате в депресия, 3. стискате зъби и чакате да ви мине, 4. утешавате се с друг мъж, 5. заминавате от града в който се намира обекта на мъката... или какво още...

Да, да, да, да, да - все такива неща направих. И си смених прическата  Laughing

# 46
  • Мнения: 919
Не съм преживявала любовна мъка. Laughing
Поне за сега де Party

# 47
  • Мнения: 281
изпадам в депресия Simple Smile

# 48
  • Мнения: 166
Не съм преживявала любовна мъка. Laughing
Поне за сега де Party
Не си могла да я преживееш или...? Просто другият смисъл звучи неестествено. Каквито и качества да притежава, каквито и абсолютни и великолепни възможности да му е давал животът, все някога човек се е сблъсквал с неразбиране, невъзможност, недостатъчност или грешен избор. И с край, съответно. Който се преживява мъчително.

# 49
  • Мнения: 919
Не съм преживявала любовна мъка. Laughing
Поне за сега де Party
Не си могла да я преживееш или...? Просто другият смисъл звучи неестествено. Каквито и качества да притежава, каквито и абсолютни и великолепни възможности да му е давал животът, все някога човек се е сблъсквал с неразбиране, невъзможност, недостатъчност или грешен избор. И с край, съответно. Който се преживява мъчително.
Не,просто се омъжих за първият човек,в когото се влюбих и след него не съм се влюбвала,та да преживея любовно разочарование.
Да,наистина съм се изразила неправилно по-горе. Peace

# 50
  • Мнения: 3 634
Мен пък всички преди съпруга ми ме зарязваха, та съм опитна в преживяването на любовната мъка.  Много хубаво говори това за моя нрав... Whistling

# 51
  • Мнения: 919
Мен пък всички преди съпруга ми ме зарязваха, та съм опитна в преживяването на любовната мъка.  Много хубаво говори това за моя нрав... Whistling
JoyНе е задължително ти да си виновната Wink Laughing

# 52
  • Мнения: 619
Незнам и аз.Просто не ми е е слувало като че ли нещо много сериозно.Сдухвам се, може и да си поплача.
Но ако броим пътите, в които любимия ми е разбивал сърцето....-депресия, кoмплекси, паранои.

# 53
  • Мнения: 243
Плача .... много. Сякаш цялата болка и разочарование трябва да излязат със сълзите ми. 

# 54
  • Мнения: 212
Плача .... много. Сякаш цялата болка и разочарование трябва да излязат със сълзите ми. 

Eeeeeeexxx лесна е вашата. Плачете, сополи, сълзи, малко депресия и ви минава... А ние мъжете какво да кажем. Не можем да плачем защото ще изглеждаме слаби, не можем да изпадаме в депресия защото винаги трябва да сме силни, сълзите са проява на слабост и не подхождат на един истински мъж... Само ние си знаем как прикриваме в нас кървящото ни от мъка и болка сърце... Без да плачем само стискаме зъби...
Затова мъжете си отиваме на по 45 г. от инфаркти и инсулти. Защото не можем да плачем...

# 55
  • Мнения: 1 568
Непосилно ми е,ставам некадърна и за себе си даже ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 176
Като обичам себе си повече.

# 57
  • New Zealand
  • Мнения: 871
случи ми се веднъж- отслабнах драстично, пиех повече, слушах сълзливи песни...и го замених успешно Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 448
........... Защото не можем да плачем...

Не е срамно мъж да плаче, важното е да не хленчи и да не се самосъжалява.

# 59
  • Мнения: 301
Не съм преживявяла любовна мъка, в смисъл на  любов, която да  свършва или да са ме зарязали. Просто той трябваше да замине, а аз да остана - наложи се да преживея факта, че той не може да се върне, пък аз не мога да отида при него. Бях на 17, не го преживях, в смисъл да го забравя, а по-скоро заглуших мъката, както ми беше най-лесно - дискотеки, алкохол, купони и т.н. студентски лудории. С нова любов през ден-два. Всъщност, така не отговарям на въпроса, защото не съм приключила с това - не и реално. Е, по-премина, когато се влюбих наистина за втори път и засега последен вече 13 години  Mr. Green Но пак първия винаги ще ми е скъп, може би, защото мъката не ми я причини той, а обстоятелствата и невъзможностите.

Общи условия

Активация на акаунт