Как преживявате любовната мъка?

  • 12 294
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Защо тогава повечето то жените не се женят за голямата си любов? За що голямата любов е почити винаги невъзможна?
Ако въпросите са към мен... ще кажа, че защото любовта не търпи окови, а точно това прави брака. Невъзможна е защото, в много случаи или подранява, или закъснява... това обаче не и пречи да съществува в хилядите си разновидности, защото ако нещо можеше да я спре, тя нямаше да е "голямата"  Grinning

# 91
  • Мнения: 35 982
Ако даваш на правилния човек и ако го обичаш истински, няма как да останеш празен. Самото даване е част от любовта, а не получаването. За съжаление това се разбира само, когато срещнеш истинската любов или пък може би я срещаш, когато го разбереш...

съгласна съм   bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 2 508
Защо тогава повечето то жените не се женят за голямата си любов? За що голямата любов е почити винаги невъзможна? ...............................Леле станахме латино сапунка  Joy Joy, аз съм out, темата стана много сълзлива са мен. Успех  Hug

Аз чакам дете от любовта на живота си и сме безумно щастливи! Е, имахме големи перипетии, разделихме се и се събрахме след 3 години пак! Сега сме от 3 години заедно. Не успях да го преживея за тези три години. Явно и той мене... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт