Да помогнем на децата от "Луи Брайл"!

  • 8 300
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Специални благодарности на Ива  bouquet
...

За мен е истинска радост, че ни дадохте възможност да помогнем, макар и скромно.  Hug

Мисля, че скоро ще имам отново повод да посетя Пепи!    bouquet

# 31
  • Мнения: 984
Искам адрес на лични. Имам дървен пъзел камион, едно мъничко пиано и дървен ксилофон за изпращане. Ако намеря и други неща ще изпратя. Колко моделин и какъв да бъде? Защото тък в книжарницата има едрозърнест и гладък?

# 32
  • Мнения: 3 914
Искам адрес на лични. Имам дървен пъзел камион, едно мъничко пиано и дървен ксилофон за изпращане. Ако намеря и други неща ще изпратя. Колко моделин и какъв да бъде? Защото тък в книжарницата има едрозърнест и гладък?
Пращам веднага адрес Peace
Моделин вече не трябва,има доста ,затова без него засега Hug

# 33
  • Мнения: 564
Може ли на мен адрес на лични, мисля, че имам какво да изпратя на децата  Hug

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цвети,дали се събраха достатъ4но неща?

# 35
  • Мнения: 3 914
Цвети,дали се събраха достатъ4но неща?
Почти Роси,но очаквам от момичетата от други градове,на които пратих адрес на лични Hug,тогава ще ги занеса,при мен засега е един чувал с разнородни неща Hug

# 36
  • DE
  • Мнения: 967
Изчакайте и нас. Днес с една мама от тук ще пратим колетче!

# 37
  • Мнения: 497
Aз вчера занесох на mimoza^^  някой играчки, но ми донесоха още и смятам да ги пратя още днес. Нали няма да е късно? 

# 38
  • Мнения: 3 914
Aз вчера занесох на mimoza^^  някой играчки, но ми донесоха още и смятам да ги пратя още днес. Нали няма да е късно? 
Няма да е късно Hug
Днес занесох огромния плик със събраните до момента неща,нямате представа каква радост доставихме на всички Hug,особено на преподавателите им,те вече ще има с какво да работят,заедно с децата.
Чакам колета от Мимоза bowuu Hug, и изобщо ако някой има желание,аз ще ги нося редовно,все едно кога ще пристигнат Peace,ходим на училище всеки ден LaughingПопитах още какво трябва,има нужда от още пластмасови плодове и зеленчуци,това се оказа нещо много цено,също и още една-две големи кукли,няма и вибриращи играчки,те също са важни,но за сега няма Confused,барабанчета,дайрета,изобщо-музикални инструменти Hug

Сега отново ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ,НЯМА ДА ИЗБРОЯВАМ ИМЕНА,ЗА ДА НЕ ПРОПУСА НЯКОЙ
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • DE
  • Мнения: 967
Ако видя някъде плодове и зеленчуци ще взема!
  bouquet на всички

# 40
  • Мнения: 497
Днес пратих пакета с играчките.

# 41
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Другата седмица ще бъда в Сф и ще донеса пъзели и малко плодчета. Ще се чуя с някой по тел, за да се уговорим къде да се видим. Peace

# 42
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Може ли адрес на лични, може и на Нанди да ги дам, защото ми е близко. Мисля че намерих подходящи неща за тях.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз ще подсигуря чрез фондация Благотворител още кукли и вибриращи играчки.

Куклите като тези, които вече купих ли да бъдат? Защото имаше опция и за по-големи, но май не бяха музикални...

# 44
  • Мнения: 3 914
Аз ще подсигуря чрез фондация Благотворител още кукли и вибриращи играчки.

Куклите като тези, които вече купих ли да бъдат? Защото имаше опция и за по-големи, но май не бяха музикални...
Това е чудесно Hug
Куклите може и по големи,важното е да се обучават на частите на човешкото тяло Peace
Момичета,тази седмица,която идва съм тук,но следващата няма да се включвам,отиваме на преглед,затова да знаете,ще отговоря на въпроси,когато се върнем,тогава ще занеса и всичко получено до тогава Peace
Целувам ви всичките Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт