Да помогнем на децата от "Луи Брайл"!

  • 8 304
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 914
mimoza^^ , играчките са тук,отивам да ги взема Hug
Поздрави и другите две мами от мен Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 099
Дарението от фондация Благотворител е доставено днес.  Wink Изразено е било трогателно възхищение на съвпадението от нужда за вибриращи играчки и големи кукли...  Laughing

С много радост да ги ползват децата!  Hug Hug Hug

# 47
  • Мнения: 3 914
Дарението от фондация Благотворител е доставено днес.  Wink Изразено е било трогателно възхищение на съвпадението от нужда за вибриращи играчки и големи кукли...  Laughing

С много радост да ги ползват децата!  Hug Hug Hug
Това е мед за душата ми,БЛАГОДАРЯ ВИ bowuu bowuu bowuu

# 48
  • София
  • Мнения: 5 074
Вики и мама благодари на Красимира от Бургас   bouquet
Колета е получен.
Не пише тя, защото утре заминават на преглед в Германия и изключи компютъра.
Ще бъдат там вероятно до четвъртък.
Благодарности  и от мен .

# 49
  • Мнения: 908
Лек път, много целувки, много късмет и супер готини новини  Praynig Praynig Praynig Hug Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 608
Понеже се включвам месец след пускането на темата имам еднопитане -
 към този момент приоритета на нещата от списъка какъв е, кое вече е набавено и какво остава?

# 51
  • Мнения: 908
Понеже се включвам месец след пускането на темата имам еднопитане -
 към този момент приоритета на нещата от списъка какъв е, кое вече е набавено и какво остава?


Здравей.Цвети и малката Вики в момента са в Германия на преглед, като се върнат с добрите новини, Цвети ще ти отговори  Hug Освен ако и бабчето не знае де  Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 3 099
Понеже се включвам месец след пускането на темата имам еднопитане -
 към този момент приоритета на нещата от списъка какъв е, кое вече е набавено и какво остава?


Мисля, че вибриращите играчки са между винаги актуалните неща за там...  Thinking Ние занесохме на Фишер Прайс (6 бр.), но знам, че съществуват и други...

# 53
Една прекрасна новина-Вики ще носи о4ила,толкова се радвам за Вики и мама,4е в момента пла4а,има Господ и той бди над децата ни.

# 54
  • DE
  • Мнения: 967
Много се радвам!!   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 333
Прекрасна новина  Heart Eyes
Много се радвам за кака Вики  Hug
Всички толкова много чакахме да чуем ТОВА ...
Предай на мама Цвети много поздрави Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и целувки за Вики

Дороти ми предаде една чанта с играчки за Училището и ще ги занеса на Цвети, когато й е удобно.

 Praynig Господи помогни на всички наши дечица да прогледнат и да се радват на света максимално  Praynig

# 56
  • Мнения: 908

 Praynig Господи помогни на всички наши дечица да прогледнат и да се радват на света максимално  Praynig


 Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 3 914
Здравейте момичета Hug
Благодаря за хубавите ви думи  bouquet
В понеделник сме на училище и ще кажа още от какво има нужда,аз имам още два плика с играчки ,които ги взех последния ден преди да замина,тези от Бургас  bouquet,та и тях да занеса и ще питам още какво Peace

# 58
  • Мнения: 3 914
Здравейте момичета  bouquet
Ето снимките ,които обещах,с една малка част от дарението ни .За съжаление,доста от децата беше трудно да ги привикам за снимка Mr. Green,но хванах няколко бързи кадъра Grinning
Благодарности за всички вас  bouquet  bouquet  bouquet




# 59
  • Мнения: 3 914
Ох,исках по-големи,но явно нещо не стана Embarassed,нали съм "компютърен спец"....

Общи условия

Активация на акаунт