Да помогнем на децата от "Луи Брайл"!

  • 8 297
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 908
Не снимките са важни, а това децата и преподавателите да са останали доволни и нещата да са им от полза  Hug Много хубави кукли, не знам от кого са, но съм сигурна, че ще им свършат прекрасна работа  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 3 914
Теди,за тия кукли беше голям проблема,е не съвсем,но бяха харесани от доста хора-преподаватели ,едвам ги опазих за децата от сектора Joy
Да се похваля.....днес ми се обади едни адвокат,чак за името му не попитах,толкова се развълнувах,та искаше да се включат в идеята, но със пари.Искат да дадат някакви средства,да подпомогнат моята идея,аз отказах за сега,но веднага се сетих нещо ново Grinning-Реших за Коледа да направим нещо подобно пак,но да съберем нови играчки,ще се купят нови играчки и ще се сложат в торбата на Дядо Коледа ,за всяко дете по отделно.Това го мечтая да стане,защото тези дни доста от госпожите са болни,та събраха децата в две-три групи,имаше и две-три дечица от дом за сираци в Стара Загора.Мисля си:за моето дете за Коледа-празника там,ще има подарък,защото аз ще го купя и ще го дам на дядото,а за сирачетата кой ще купи???Та затова реших да купим за всички,като дарение,но тяхно лично,въпреки че пак там ще си стоят играчките-в сектора,ще се работи с тях Peace
Как мислите,дали е добра идея newsm78

# 62
  • DE
  • Мнения: 967
Аз мисля, че идеята е чудесна!
Веднага се включвам.

# 63
  • Мнения: 908
Аз също подкрепям идеята  Peace Разбира се, че трябва всяко детенце да си има подарък  Hug Само преподавателките трябва да кажат какво е нужно  Peace
Цвети   bouquet

# 64
  • Мнения: 3 914
Аз също подкрепям идеята  Peace Разбира се, че трябва всяко детенце да си има подарък  Hug Само преподавателките трябва да кажат какво е нужно  Peace
Цвети   bouquet

О да,дори мисля да запиша всички имена на децата и срещу всяко име да направим едно проучване какво обичат,и това да се купи,съответно-купено и отмтнато срещу името Peace Hug

# 65
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цвети,кажи как мина в Германия Peace

имам при мен багаж за теб от Димитровград Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 3 914
Цвети,кажи как мина в Германия Peace

имам при мен багаж за теб от Димитровград Twisted Evil
Добре мина,Вики вече носи очила Grinning
Ще се чуем ,да се разберем нещо,но събота и неделя не съм тук Peace

# 67
  • Мнения: 497
Има ли все още нужда от кукли? Имам 3-4 , не са нови и са без дрехи , но са големи и са запазени. Мисля, че могат да са от полза за децата.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 099
Теди,за тия кукли беше голям проблема,е не съвсем,но бяха харесани от доста хора-преподаватели ,едвам ги опазих за децата от сектора Joy
...

Сакън - айде, преподавателите да си отглеждат децата със семейни средства....  Crossing Arms

Коледната идея за изненадите е много хубава!  Heart Eyes Но ти ще се обърнеш на коледен пъдар на играчките, май...  Laughing

# 69
  • Мнения: 3 914
Теди,за тия кукли беше голям проблема,е не съвсем,но бяха харесани от доста хора-преподаватели ,едвам ги опазих за децата от сектора Joy
...

Сакън - айде, преподавателите да си отглеждат децата със семейни средства....  Crossing Arms


Не ме разбра....харесаха ги преподаватели за работа там,но и преподаватели не от сектора за деца с множество увреждания,а от училището Peace

# 70
  • Мнения: 3 914
Бях обещала да попитам от какво още има нужда Peace
Вибриращите които дариха от фондация Благотворител се оказаха невероятно нужни за децата,нямате представа колко много се радват,а лично моето дете,заради тази играчка се научи да дърпа с ръчичките си Hug,но групите са 6 ,а те не стигат Sad
значи:

вибриращи играчки,поне още 3 Confused
трите прасенца и вълка в плюшен вариат,дали има такова нещо newsm78
моделин,не пластелин
къщи-тези дето са като макети,и това не знам дали го има newsm78
селскостопански животни,има едни комплекти-пластмасови животни,цял селскостопански двор.....ами това май
Някой дали може да помогне за тези неща? Praynig

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 16:34 от Viki i mama

# 71
  • Мнения: 908
Днес оставих някои неща на Хули от RAVIA  Peace
RAVIIKA   bouquet

# 72
  • Мнения: 3 914
Днес оставих някои неща на Хули от RAVIA  Peace
RAVIIKA   bouquet
Знам ,знам  bouquet

# 73
  • Мнения: 497
A oт кукли вече няма ли нужда  newsm78

# 74
  • Мнения: 3 914
A oт кукли вече няма ли нужда  newsm78
Не,благодаря ти Hug

п.п. извини ме ,ч
е съм пропуснала да ти отговоря още на предния ти пост Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт