Морското свинче

  • 83 862
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 641
Аквариума осигурява място - можеш да си поръчаш голям размер, но се мие трудно, а и често не оцелява.


И повишава вероятността да се хванат гъбички.
Клетките определено са за предпочитане.

# 61
  • Мнения: 17

При мен го чете,нищо че не е активен... Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 6 993
Лизи, можеш да четеш, но не можеш да пишеш  Grinning

# 63
  • Мнения: 3 622
Таша, Еовин,
благодаря! Hug
Мислим да се спрем на клетка с капак. Ще му стигне на първо време. Тези, които намерихме, ми се виждат малки. За малко свинче са добри, но като наедрее ще му трябва повече място. Thinking
Аквариума осигурява място - можеш да си поръчаш голям размер, но се мие трудно, а и често не оцелява.


Аз съм чупила един аквариум докато го миех в банята и тогава решихме да вземем клетка. Определено подръжката и е много по лесна

# 64
  • Мнения: 17
  Tired Еовин,знам какво значи,че не е активен.Просто цитирах от къде е информацията,защото не съм я измислила аз.... Peace

# 65
  • Мнения: 6 993
Добре, извинявай  Grinning

# 66
# 67
  • Мнения: 434
Ориентирайте ме моля,на каква цена са клетките.Че тука си имаме магазин за животни,ама няма клетки.

# 68
  • Мнения: 6 993
Едната от моите беше 42, другата 49.
Клетките ми за пренасяне бяха 12 и 19 лв.

# 69
  • Мнения: 25 641
Има и по-евтини. Можеш да си поръчаш и от някой сайт, но са по-скъпички там.
А можеш и да си направиш сама.  Wink В магазините за домашни потреби има едни големи и дълбоки корита, струват 4-5 лв. Остава да измислиш и как да го обезопасиш отгоре и си готова. (В железариите продават най-различни мрежи.)
Нашият в момента обитава едно такова, но без нищо отгоре, защото вече е старичък и мързелив, та нито ръси талаш, нито се опитва да избяга.  Mr. Green
Когато го бяхме пооженили през зимата, живяха в него с младоженката - добре им беше и не са излизали сами.  Laughing
Преди това го гледахме в една голяма касетка от хляб, на която бях изрязала вратичка, за да може да си излиза и влиза, когато си иска. Бях направила и покрив, та съвсем приличаше на къща.  Laughing

# 70
  • Мнения: 276
Открих най- после прилична снимка на Джери -  Mr. Green от буйната му младост.  На първия ни прасчо - Мишо, за съжаление сме правили снимки с лентов фотоапарат и то са все едни... ooooh!

Та ето го Джери  - вижда се и част от аквариума му - сами си го правихме Peace

# 71
  • Мнения: 25 641
Голям сладур е Джери, муцунката му е като на нашия разбойник.  Laughing

# 72
  • Мнения: 17
 ma cherie, Джери ти е много сладък   Hug
sissak, за клетката-има доста големи на добра цена,последно гледах една около 80/40/40 (на око),струваше 33 лв.,с коритце и решетки отгоре.  Peace

# 73
  • Мнения: 3 622
ma cherie голям сладур  Hug

# 74
  • Мнения: 17
 Ето ни и нас вече на 1 месец   party002
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293279&pid=8098988

Общи условия

Активация на акаунт