Да пазаруваме заедно.Сладкарски продукти от ИЛЧОВСКИ 94

  • 57 362
  • 586
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз ще искам да си взема 5 кг натурален кувертюр, ние много ядем шоколадови неща и най-много за него ми е зор. Една кутия фарситура, безцветна, няколко цвята боички(определено черна ще взема) и ако някой иска да си разделим едни 5 кила бял кувертюр, защото ще ми дойде множко.

# 31
  • Мнения: 2 282
уф, докато се включа на средно ниво да изпратя някому нещо, вие сте се организирали. Браво на вас! Все пак ако се наложи - наблизо съм!

# 32
  • Мнения: 1 965
Все пак ако се наложи - наблизо съм!
охоооооо...... как чакам подобни думи ако знаеш..... по-нататък... щях да моля една от вас, АКО и е възможно, да отиде и да надзирава товаренето.
Ще изискам предварително по факса да ми пратят стоковата разписка и ми се иска да има "наш човек" на място..... така че..... хууууубаво си помисли дали ще се предлагаш за помощ....
  bouquet - Благодаря ти за отзивчивостта. На Мимито също. И на Джемма разбира се.....  bouquet  bouquet  bouquet
petia_tag - пиша те. Ако се наложи ще променяме.

# 33
  • Мнения: 1 965
http://ilchovski94.com/index.php?cPath=22_21&osCsid=ff2228af … 57b81ffa6811fa93d
Петя , коя фарситура точно искаш.
Когато има повечко неща с това име, най-добре подавайте линковете и точните наименования

# 34
  • Мнения: 2 142
Такаааа, айде и аз тука, пак Simple Smile
Искам:
 моделираща маса и от двете по 1/2кутия примерно;
 1 пакет вафлени кори (или, ако някой иска да си разделим по 1/2 от двата вида)
 пак, ако някой иска да си разделим по 1/2 блок двата кувертюра
 
 и един килограм крем "ижел", особено, ако някой ми разнясни, как го приготвя и ползва Simple Smile

ако не, не ме бройте за тази поръчка, защото незнам, какво време, ще имам за тортоправене, като изключим задължителните празници  Laughing
 

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 17:11 от Мишел +

# 35
  • София
  • Мнения: 2 658
ами води се фарситура кристалин. Хем може да се оцветява, а и за плодови торти може да се ползва.

# 36
# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ванче, крем "Ижел" се продава и на килограм. Хубав е, но задължително да се разбива с мляко. С вода не е никак добър. Освен това, ти най-вероятно си мислиш за крем "Дания", той е страхотен ! Ижел е бледо негово подобие, но въпреки това става.
Дания-та е с по-нежна структура, по-вкусен и малко по ралично жълт на цвят от Ижел-а.

А за ползването, някой питаше- само се разбива с пр. мляко в определено съотношение, съдържа захар, не е необходимо да се добавя.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 17:18 от Джемма

# 38
  • Мнения: 2 142
Понеже от Джема се уча  bouquet
Питам аз за крем "Даная", има ли го на по килограм и каква му е цената? Вече не искам "Ижел"
Джема, на какво прилича крем "Даная"? Става ли за Еклери?

# 39
  • Мнения: 668
Ванчето - благодаря за труда мила!

Ето и моята примерна поръчка:
Натурален кувертюр - ако може 2.5кг, ако няма с кой да разделя ще се прежаля и за 5кг.
Взимам 1/2-ката от белия на Petia_tag.
Пошове еднократни х 3 от малките и х3 от средните (също зависи дали са качествени?)
Пош платнен ? (има ли относителни размери за тези номера? на мен ми трябва нещо средно? )

Засега е това, ще премислям. Но предварително казвам, че има минимална вероятност да се откажа по някое време, ако се случат някои неблагоприятни събития у дома.  Confused

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ооо, "Данията" е баш крем за еклери, ама за мое нааай-голямо съжаление най-малката разфасовка, до която имах достъ беше 50 кг. Mr. Green Чувала съм,ч е и в Метро го има,ама не съм проверявала. Сладкарските цехове в Албена работят с такъв.
Ижелът е българската "Дания"

Вашата поръчка ми напомни как преди няколко години група ентусиастки от този форум (аз, арабела и DDBD) бяхме доста смешна гледка пред борсата. КАк делихме един фондан на багажника на колата.  Laughing Добре, че DDBD се беше сетила да вземе нож, понеже от борсата ни казаха- не разфасоваме, това е - вземайте си кашончето и бегом марш. Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 2 658
Ванче, тази, която е тука
 http://ilchovski94.com/index.php?cPath=22_21&osCsid=1783a2e9 … aacfc26875c42d570, може да е една и съща, ама аз не разбирам.

# 42
  • Мнения: 2 142
Ееееееее, Джема, направо ме уби с разфасовката  Crazy  Явно няма да се уредя Confused  

Драконче, аз искам 1/2 натурален ковертюр  Peace

# 43
  • Мнения: 668
Мишел + - добре. Мен ме устройва идеално засега.
А по въпроса за транспорта - ще помоля да ми пратите колетчето по пощата или по куриер. Но до тогава време бол.

# 44
  • Мнения: 1 965
Джемма, явно за Данията говоря  и аз. Но ми казаха че ИЖЕЛ може да се дообогати на вкус с малко разбито масло със захар. Представям си ви какви кръпки сте били...... на капака на колата..... това  е типично в мой стил....  Joy Ти пробвала ли си тези блатове на фирмата???? Ужас, ще те побъркаме от въпроси.... ама.... няма начин. Благодаря за съдействието и на теб...
Мишел - няма Дания в Илчовски. Остава ли си 1кг от ИЖЕЛ.
Ето до момента поръчката. Който има време и желание, нека проверява.... Нищо чудно и да допусна грешка по някое време.
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pvGZBA1zv1X7L54GrHs8CQg
Мисля че е сравнително ясна таблицата. Червените полета са нещата които "висят за делба". На край ще видим какво ще правим с тях, ако останат.

Общи условия

Активация на акаунт