Да пазаруваме заедно.Сладкарски продукти от ИЛЧОВСКИ 94

  • 57 374
  • 586
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пак съм само за малко тук. Четох по диагонал извинете.

За моделиращата маса имам пресни спомени, понеже скоро пазарих. Не знам какв ацена са ви казали, но аз я купих по около 9 лв килото newsm78 newsm78 Корнелия, Теди и още едно мимиче си поделиха с мен, ако е грешна цената да ме поправят. Далеч съм от мисълта да печеля на нечий гръб. Купих кофа бърза маса даох 50 лв и ми върнаха дребни левчета...Не знам къде е разминаването.Имам съмнение че цената която ви е дадена на вас за цена с ДДС на нея на мен са ми начислили ДДС.... newsm78 newsm78

Днес проверявах другата борса...голяма мизерия Илчовски са на светлинни годиини напред. Моделираща маса нямат но имали ролед фондан. Не знам какво е но било като моделин и ставало и за фигурки и за покриване на торти. В развасофки по 3 кг цена около 5 лв.
Имат шоколадови кувертюри по 10 кг разфасофка. Обещаха да ми пратят пълна ценова листа на пощата. Ще оповестя когато я получа.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 163
dimitrina73 аз съм съгласна да си поделим натуралния кувертюр. Иначе Мишел + искаше 1/2 от  белия, може с нея да се разберете.
А от вафлените декорации дали има? Тези фарситури може ли да се разделят както моделиращата маса, че 6кг са си много.

# 62
  • Мнения: 1 965
Мими - мерси. Обещавам утре да звъня пак и проверя цената на готовата маса. Гледам си листчето - така съм записала ЦЕНА С ДДС. Спомням си че я попитах два пъти дали е еднаква цената на двете маси. Записала съм поотделно: ЦЕНАТА Е С ДДС. а отдолу съм ДОзаписала: 34,42 е кофата пак с ДДС. Цитирам си записките. Утре ще питам. Сутринта между другото първо ми вдигна една девойка, която се оказа че е по-зле от мен. Даже аз и обяснявах къде стоят накрайниците за да стане да види цената.  После другата жена ми обясни че програмата им е хаос. Има цени с ДДС и такива без. Като нищо са те "цакали с топла бира" и двойно ДДС. Освен... ако не са ме цакнали днес мен...
sillsav - имаш впредвид от ТЕЗИ ЛИ. Казаха че имат голям избор но няма начин нито да ги видя, нито да ми ги разкажат. Цената беше около 2.50 /по памет/. Фарситурата е в кофи, и предполагам че са затворени с така наречената "топла щипка" както е латекса например. Или течния шоколад в кофички. 6 кг е.ЕТО ГИ там, по-надолу са. Обявявай половин кофа, пък някой може да поиска да делите. После ще я махнем ако се наложи.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 113
Съпругът ми каза "взимай цели пакети кувертюр, все ще се изяде:)))" - така че:
1/ натурален кувертюр - 1 опаковка
2/ бял кувертюр - 1 опаковка

# 64
  • Мнения: 1 965
dimitrina73 - Готова си
ЧЕСТИТО!!!! ЗА 1 ДЕН ПРЕПОЛОВИХМЕ....... Hug

Ето справката в края на деня:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pvGZBA1zv1X7L54GrHs8CQg
Утре продължаваме. Сега се оттеглям да сънувам кувертюрКи и фарситурки......

# 65
  • Мнения: 484
Ехеей,момичета браво на вас!!
Аз ще пробвам да си поръчам сама до тук,като идват хората на крак,но затова ми трябва телефона им...
Ванчееее,ти си по телефоните  Joy Joy
А на мен някой ще се навие ли да ми изпрати 300 мъфинчета от 5-ката ?   Praynig

А сега се сетих да ви кажа нещо смешно,че Ванчето ме подсети-аз снощи само шоколад и кувертюр сънувах,и колкото пъти малкият ме буди,после все тях сънувах...май се побъркваме  #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 00:34 от irinka28

# 66
  • Мнения: 1 122
И аз ще се включа със:

2.5 кг. натурален кувертюр
2.5 кг. бял кувертюр
1 кг. Крем "ИЖЕЛ"
Ако има как да разделиме Фарситура КРИСТАЛИНА- 1.5 кг.

# 67
  • Мнения: 1 965
Ако има как да разделиме Фарситура КРИСТАЛИНА- 1.5 кг.
Ами и blueeye иска малко. Ако тя се навие, и се разберете къде и как ще се мажете да си преливате..... давайте. пиша я.
К`о шЪ ка`иш Блу????
Иринка, така или иначе ще пращам колет на Дракончето. Може да не е същия ден, но ще се справя някак си. Ще ти метна и мъфинки. Но ако не успеем да изпълним пакета, горим и двете. Всъщност, някой по-наясно да ми каже добра ли излиза цената им, защото, нямам представа. И ако някой е насяно с размерите. Стандартни ли са? Аз ги виждах лятото, ама не си спомням точно коя колко см. беше.

# 68
  • у дома
  • Мнения: 1 581
van444eto, къде шЪ ода  Peace тъкмо щях да пиша и ме изпревари  Laughing

може да си разделим една кофа Фарситура КРИСТАЛИНА със stasi76 и sillsav  Peace по равно или по братски  Mr. Green

два варианта предлагам, да кажат момичетата:

stasi76 - 1.5кг, Блу - 1.5 кг и sillsav - 3.0 кг или направо по 2.0 кг и за трите  newsm78 Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 2 671
И аз ще се включа със:

2.5 кг. натурален кувертюр
2.5 кг. бял кувертюр
1 кг. Крем "ИЖЕЛ"
Ако има как да разделиме Фарситура КРИСТАЛИНА- 1.5 кг.
Стаси, Кристалина имам, даже и мога да ти дам 0.5 кг, ако искаш /в срок до 18 март 09/. А искаш ли да си разделим натуралния и бял кувертюр?

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 09:19 от Rumya

# 70
  • Мнения: 1 965
Добре. Да я напиша на тебе, за да не я цепя в таблицата на молекули, пък вие се оправяйте.....
ЗА МОДЕЛИРАЩАТА МАСА:
7,65 е цената с ДДС.
Току що говорих с жената. Мими, станал е някакъв  фал с тебе. Май са те цакнали със второ ДДС. Иначе нямам обяснение.
Иринка, задръж малко. Така и така звънях за попитах за Враца. Тя не беше наясно за курса на колата но каза че щом така е казал Г-н И., значи такъв е курса. Попитах я дали може към нашата поръчка да има една закачена поръчка до Враца. Съгласи се. Но ще се го потвърдим след 3ти когато ще се върне Г-на. Така че, давай поръчката. Само да не стане провал и да се наложи да ти я пращам по пощата. То е ясно че се нагърбвам и ще я пратя, но ще ти набъбне сметката с пощ.разходи. Казвай какво да правим?

# 71
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Добре. Да я напиша на тебе, за да не я цепя в таблицата на молекули, пък вие се оправяйте.....

добре е да я нацепиш, щото да няма после хъкътъ мъкътъ. а и всеки да си знае колко пари има да дава  Mr. Green или напиши я при мен, НО нека първо потвърдят мацките дали искат да я поделим  Laughing щото и аз не щЪ цели 6 кг Фарситура  Crossing Arms

# 72
  • София
  • Мнения: 2 658
Ванче, аз да те питам, за работа са супер кувертюрите, но нали и на вкус са добре? Особено натуралния на какво прилича? Че ще има да го слагам по кремчета и т.н и дано да е вкусен.

# 73
  • Мнения: 484
Ванче,дай да изчакаме да видим какво ще каже господина.Ако може направо да дойде тук поръчката,че как ще те карам ноември месец да мъкнеш в студа 10-15 кила например,а си представям и пощенските  #Crazy
Предполагам че ще може да ми я пратят направо до тук.Ако не-здраве да е.Аз и без това само за вкъщи правя торти,така че не ми е проблем  Naughty

# 74
  • Мнения: 1 965
Ванче, аз да те питам, за работа са супер кувертюрите, но нали и на вкус са добре? Особено натуралния на какво прилича? Че ще има да го слагам по кремчета и т.н и дано да е вкусен.
Чакайте сега да уточним нещо...... Тука става малко кофти работата.... От самото начало трябваше да кажа, че " ...ПО ВКУС И ЦВЕТ - ТАВАРИШ, НЕТ"! Да преведа ли????  Сигруно ще има после..... "Ама на мен това не ми хареса" Аз например НЕ понасям карамел....... някой го обожава.... така че, сигурно ще има хър-мър на финала, но поемам риска да ме убивате.....
Лично на мен и на всички досега които са пробвали им харесват кувертюра и корите. Отначало, още тогава във Варна си гризнахме с мъжът ми по едно парченце. Не е толкова горчив колкото очаквах - като натурален шоколад. Но е гладък и определено има приятен вкус. Когато за първи път го разтопих, се оказа че явно от топлината се активира натуралния вкус. Тоест, не е сладък като шоколад Своге например. Може би е като Стила Долчето на Кауфланд. То е ясно че не е като ION например. За тия пари, няма как да е. Ако го сравнявам като работа, по-лесен и добър е от Стила Долчето. На цвят става почти черен. Мноооого тъмно кафяв. Ще го избелваме с бял кувертюр.
Белия -  леко жълтеникав е. В последствие леко избелява, но не става снежно бял. На вкус - много по-вкусен е от КАТУ - и "суров" и стопен. За работа - мнооооого по-добър от LZ и МИЛКА например, като че ли и от КАТУ. Оцветява се лесно, ще ви кажа как ако някой иска. Но аз лично имам вече 3 вида бои. Течни, прахчета и черно-гел от Уилтън. И трите са пробвани вече. Всички торти от двата шаха насам са с този кувертюр. Виждате цветовете..... А боите са ми долнопробни.....
Като обощение, мога да кажа, че в стопен вариант, се АКТИВИРАТ вкусови качества които не се усещат първоначално.
Ако го оставите да се втвърди, без добавки - отново си става бетон.
Толкова за лекцията..... Поемам риска най-накрая да има бой с блоковете по главата......  fight
Блу, последно да цепя или да ти япиша цялата..... нещо не разбрах..... Joy Joy Joy
Иринка - ще чакаме тогава.

Общи условия

Активация на акаунт