Да пазаруваме заедно.Сладкарски продукти от ИЛЧОВСКИ 94

  • 57 357
  • 586
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 113
В МОЛ-а в 10.30 в неделя не мисля, че е голяма навалица, хората, които се чудят къде да идат, по това време още спят:))), а и магазините ги отварят в 10.00ч, преди това работят само няколко кафета и Пикадили. Освен това, горе, на етажа за хранене има много място и по това време със сигурност, тъй като кой ще похапва манджи в 10.00, има и детски кът, на който някое детенце може да се зарадва, докато мама се радва на кюлчетата си кувертюр...
Такааа, застъпих се за по-удобното ми място, но няма да плача, ако решите друго:))) При мястото на някогашния мавзолей пак има кафе и детски атракции, но не знам дали не са ги сезонно закрили...

# 376
  • Мнения: 1 965
Алооооу Виолеткатааааа, черната станция ..... ти нали си сърдита и не щеш да пиеш с нас кафенце в неделя Crossing Arms...... или те е страх че ще те уморя много в събота.....  Joy
На мен ми е все едно. Дали ще е МОЛ или паветата, 2 км не ме бъркат. Предложих маЙзолея, защото там е по-пусто. И ще си спираме кола до кола. А на Мола - в тая дупка един, след 20 метра друг.... и пак ще влачите до колите и ще се търсим с радиостанции. Аз да слагам ли червен карамфил на ревера, или други отличителни знаци, сега и снимки ли да ви пращам? В профил, анфас  smile3509...... или да се кача на капака на Ситроена и да вея байрак БГ-мама. А, и да ви кажа! Отивам 10.30. Който не се появи до 11.30 - изобщо да не си търси стоката. И без това ще сме на мегдана - на пъпа на София - обявявам търг още там... всичко продавам ..... Ако не ме арестуват....... добре ще е... hahaha
А, Димитрина пише заедно с мен. Айде казвайте че май  ще гласуваме на края.....Наистина за мен няма значение

# 377
  • София
  • Мнения: 2 671
Ванче, аз предлагам да донесеш един шоколадов шах - ша тъ познайм по него smile3521

# 378
Ванче,аз да питам-буркан за фарситурата да ти го донеса ли в събота у вас (имам един 3 литров),или ще я делим на срещата в неделя?Аз за срещата съм - където кажете.

# 379
  • Мнения: 484
Момичета,как ми се иска и аз да се запозная с вас!!!! newsm51

Ванче, аз предлагам да донесеш един шоколадов шах - ша тъ познайм по него smile3521

Е това ще е интересно  Hug Що не вземете да си направите по някоя снимка и да докажете тук за срещата,а?

# 380
  • Мнения: 1 491
Алооооу Виолеткатааааа, черната станция ..... ти нали си сърдита и не щеш да пиеш с нас кафенце в неделя Crossing Arms...... или те е страх че ще те уморя много в събота.....  Joy

Ти мен не ме подценявай  Sunglasses  Прах в очите ви хвърлям на всичките, и в неделя ... хоп .... щях да изскоча в гръб ... и горе ръцете, представяй се по ред на номерата, приятно ми е, после вече по спокойничко и кафенце щяхме да жулнем ..... ама ти тука ми развали цялата изненада  Rolling Eyes  Димито я познавам, така че тя е освободена от вдигане на ръцете  Joy

Въпреки, че не ме бърка, аз се застъпвам за МОЛ-а, щото си комбинирах в главата как ще разгледам и магазина на ФоксКидс, че все имат някакви промоции и намаления, да облажи с нещо и малкото тамагочи, че майка й пръска пари по сладкарски глезотии, баща й е вманиачен по винили и то миличкото ... с празни ръчички и очички  Cry  А и другото, че в 10.30 ч все още не е толкова топло или да го кажем обратното, че вече е студеничко до към предиобед и една среща на открито, потропвайке с краче, за да се стоплиш, може да направи вижданката изключително кратка ... Така, аз се застъпих за по-изгодното за мен место  Mr. Green

# 381
  • Мнения: 668
Чета ви, чета ... и направо ми иде да се изям от яд! Толкова ми се идва, а никак няма как да го измисля че да стане... с дечицата и съпруг на смени... и направо... Но ще гледам снимки с удоволствие, ако направите де.  Hug

# 382
  • София
  • Мнения: 2 113
Драконче, чета те и си мисля, колко хубаво би било като се запролети (Ванчето спомена нещо за пролетна среща) стабилно, да не е студено, да си намерим една хижа на поносимо разстояние от София, Пловдив и Дупница и....да, и другаде, да има там една столова с поне 1 работеща фурна, пък да заседнем една събота и неделя с бащите и децата, те заедно, ние заедно, да направим една голяяяяма торта и да си я изядем, после да публикуваме снимки...Simple Smile))

# 383
  • Мнения: 1 965
Е, добре!!!! Досега не съм се налагала за нищо..... като едно възпитано дете само ви питам и вие нищо не казвате. Щом е така... сменявам тактиката и вадя рогата. АКо..... казвам ако...... щото утре ако Г-н И. ми каже 20ти...... #Cussing out ще стане весело..... но, ако колата дойде в петък или събота, в неделя в 10.30 се чакаме на МОЛ-а само дето аз не знам къде е тоя паркинг, ама аз обичам да си питам та ще го намеря. Лигавим се до 11.30-12-13-14 часа и кой откъде е. Тези които няма да дойдат там, да заповядат в къщи. Имат си карта, телефони и т.н. Няма да е лошо, все пак да знам кого да чакам там и кого в къщи...... Отворила съм си тетрадката и си водя записки, така че си правя нова страничка - казвайте кой къде ще идва?
И само да изброя малко. Преведени са ми пари от:
Иринка - да
Мишел - в четвъртък имам среща с нея
Петя - да
Блу - да
Дракончето - да
Теди - не
Димитрина - пратени но непотвърдени
Стаси - на ръка в четвъртък от Виолетката
Румя - да
Елспет - не
Дестини - на ръка в четвъртък от Виолетката
Силсав - не
Виолетката - в четвъртък
Мария - не
котето - не
Кароли - не
Сана - да
Бадем - не
Дени - не
Парапланерчето /по-дълго не можа ли да го измислиш и то на латиница/ Wink - не
Някой несъгласен? Или пропуснат?
Пропуснах: Напудрени, гримирани, усмихнати - шЪ ви снимам...... Ще се маскирам на шоколадова пешка, /намека го разбрах, ама торта няма да ядете/ и ще се скрия някъде и ....  photo photo photo ...... и айде в тортената тема вместо торти...... а, сега... smile3524

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 10:47 от van444eto

# 384
  • Мнения: 1 491

Виолетката, днес ще вземе на обяд парите на Дестини и ще ти ги даде в четвъртък и нейните! Тъй че, в четвъртък получаваш Стаси, Дестини и Виолетката, ама само кеша им  hahaha

# 385
  • Мнения: 1 965
Драконче, чета те и си мисля, колко хубаво би било като се запролети (Ванчето спомена нещо за пролетна среща) стабилно, да не е студено, да си намерим една хижа на поносимо разстояние от София, Пловдив и Дупница и....да, и другаде, да има там една столова с поне 1 работеща фурна, пък да заседнем една събота и неделя с бащите и децата, те заедно, ние заедно, да направим една голяяяяма торта и да си я изядем, после да публикуваме снимки...Simple Smile))
Идеята ти е уникална, и още отсега мога да предложа такова място. Наистина е СУПЕР подходящо. Огромна сграда с стаи по 4-5 човека. Гигантска кухня която може да се ползва ако искаш. Много голяма трапезария. А отвън на двора е огромно затревено игрище. Оградено, е така че хлапетата могат да търчат на воля. Има паркинг Това е бивш пионерски лагер...... Познавам домакинката и сме го ползвали за да разцепим пътя към морето...... Но тама е добре след юни, защото е високо в планината и дори август в 10 вечерта е 10 градуса.... Айде пуснах ви мухата.... По-натам ще направим нова тема и ще го обмислим. Може да излязат други предложение. Засега - толкова. Погъделичках ви.......да си имате какво да си мислите през зимата.

# 386
  • Мнения: 2 142
Ауууу, много ми харесва тази идея, за среща в планината Simple Smile Хем ние, ще си повилнеем, хем децата, ще поиграят, хем достатъчно татковци, ще има за да има кой да ги гледа, а и татковците да не скучаят.

# 387
  • София
  • Мнения: 2 671
Ааааа, Ван44е, поне кажи къде по пътя за морето, деее!
Наистина чудесна идея!!!  Peace

# 388
  • Мнения: 1 965
Габрово - Етъра. От него тръгва един черен път /ужасно изровен, но си заслужава/ и на 6 км е Соколския манастир. Щяхме да спим в манастира, но ни посрещнаха ужасно, искаха торба с пари, наложиха милион ограничения /включително и дълги крачоли и ръкави на територията на манастира, затворени обувки, никакво пушене, никакво говорене на висок глас. А с много деца и на 40 градуса...... трудно изпълнимо/. Точно до него е този лагер. Открихме го случайно, по-скоро ни го прошушнаха на ушенце и си го ползвахме за преспивна база. Жената ми е казвала че може да се наема и за празници например. Не е лукс, но ще е приключение. Айде, да не коментираме тук че ще ни сдъвчат. Нека избутаме зимата и ако решим, ще си тръгнем пак от другата тема и ще отворим нова. Стигнем ли до съгласие, поемам ангажимента за организацията, резервацията и т.н.  Но тука не е мястото да го коментираме.

# 389
  • Мнения: 1 491
Ааааааа, Ванче, знам го  Party  Ама що сега пусна мухата точно преди зимата? За да ни топли мисълта за пролетта ли?  hahaha
К'во става с г-н И.  Някакви новини?  Докарах се до прединфартно състояние...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт