Майки vs. Пенсионери

  • 5 204
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 018
Начкова, Милен Цветков май е доста зает с ББ и ви е поставил задача.  Mr. Green
А, дали ще се справите? Ще следя!  Peace

Няма да се справят. Уж заданието е майки срещу пенсионери, а видите ли няма майка, която да е против тях.
Майки срещу правителствена политика - това е вече друга тема.

А-а-а-а, не вярвам МЦ да е казал майки срещу пенсионериLaughing Той знае кога и по колко, и от кого до кого. По-скоро авторката не е наясно и опипва почвата.  Wink Свободни съчинения  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 3 405
Да смени заглавието тогава, че само ще се питаме  - ти само заглавието ли прочете или цялата тема  Wink

# 107
  • Мнения: 5 178
Първо към авторката
моля информирайте се, че пенсионерите са на море не с бюджетния излишък, а с пари от социалното министерство
и що за професионализъм да се вдигат теми във форума за да си правите предаването Sick

За инфлацията, която може да предизвикат 400 млн.лв свободни пари се говори съвсем сериозно и е реално. Тези всички пари са готови за харчене, няма значение за лекарства, мляко, хляб и други неща. Това са 400 млн, които ще се изхарчат още следващия месец

Ако ще разпределяме бюджета ние най-голяма полза ще има от инфраструктура, МВР и данъчно. Когато всички започнат да спазват закона и да си плащат данъците, ще има и за бабите и за майките.
Логично е излишните пари да се върнат при тези, които са ги произвели, а не да се върти гнусна политика на една партия и да се правят гнусни предизборни заигравания

# 108
  • Мнения: 6 620
KOTE тази сума от 400 млн. каква е?

# 109
  • Мнения: 5 178
2млн пенсионери * 200 лв надбавки към пенсията според плановете на другарката Масларова

# 110
  • Мнения: 961
Може би е най- добре да се попитат пенсионерите, как да се възползват от тези пари!
Няма да се учудя, ако има злоупотреба с тези средства, и че вероятно това е начин да се точат бюджетни пари. С това правителство нищо не може да ме учуди! Но и не мисля, че трябва да се вземат тези пари от пенсионерите за да се дадат на майките! Не мисля, че възрастните хора заслужават по-малко, и без това им се отнема толкова много!

# 111
  • у дома
  • Мнения: 708
Моето мнение е че има толкова много излишък и много обществено благо може да се направи с него. По един интелигентен начин.
Но няма политическа воля за това, само алчност.

До авторката: Вярно, що за малоумна провокация?  #Crazy
Да не съм луда да застана срещу майка си, която е пенсионер?
Нали и тя е била майка? И сега ми помага в майчинството, за да мога да работя и да плащам данъци.

Общи условия

Активация на акаунт