По-добре без приятелки отколкото с предателки!

  • 3 095
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
87... Набор Мтел. Хич не се учудвам от темата, прилича ми на лексикон.
Девойко, разгледай първата страница на клюкарника, ще разбереш какви човешки драми има (ама истински) и ще видиш как бързо ще ти мине разочарованието.

Мен ми е минало но още се ядосвам за постъпката! Момент да видя нещо и ще пратя снимки но може и да сте ги виждали в друга моя тема!

# 16
  • Мнения: 2 170
Това е мръсна долна к....!
Абе, да ти кажа и на теб не ти прави чест да я обиждаш по този начин !!! Постъпката й не ти дава право да пишеш подобни характеристики за човек, който твърдиш, че ти е бил приятел. Stop

# 17
  • Мнения: 212
Мен ми е минало но още се ядосвам за постъпката! Момент да видя нещо и ще пратя снимки но може и да сте ги виждали в друга моя тема!

Аз не съм. Давай смело...

# 18
# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мила Муцунке, ще закюча тази ти тема, поради щото не вярвам в чисто приятелските намерения на повечето писали в нея.
Пази се, дете.
Стой далеч от клюкарника, поне докато не спреш да се впечатляваш от подобни предателства:)

с най-добри чуства
  bouquet

# 20
  • Мнения: 274
Това е мръсна долна к....!
Абе, да ти кажа и на теб не ти прави чест да я обиждаш по този начин !!! Постъпката й не ти дава право да пишеш подобни характеристики за човек, който твърдиш, че ти е бил приятел. Stop

Как да не е к....?! Точно такава е! Мръсна перверзна кучка! Но в това няма нищо лошо. Мен ме устройва.

Общи условия

Активация на акаунт