Катранен шампоан

  • 55 028
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Да наистина са на български марки и не са скъпи ! Сапун за кожа, шампоан за коса ! Но ,косата всеки ден не се мие ,например един път редуваш друг шампоан ,веднъж катранен/аз мия косата си 2 седмично /.

# 16
  • Мнения: 2 926
Ползвала съм катранен шампоан, но вече ицползвам катранен сапун, защото става и за лице.
От сапуна съм много доволна - лекува пърхут, кожни раздразнения също.

# 17
  • Мнения: 3 415
Само не разбрах,ако се мия често с катранения шампоан(например през 2 дена,както по принцип си мия косата) ще ми опада гривата,така ли?  newsm09

# 18
  • Мнения: 2 110
Не ,няма да ти опадне , но на мен малко ми се изсушава ! Едно време с какво са се мили с катранен сапун и другия белия ,забравих как се казва ! Я, какви коси са имали ! Е, вярно ,че сега и храната и водата и всичко е по -различно ! Но, според мен колкото по-малко химия се ползва по-добре !

# 19
  • Мнения: 3 315
ще пробвам щом помага при пърхут  Peace

# 20
  • Мнения: 277
Преди няколко дни си купих такъв.Засега съм го ползвала един път.Само че много ми сплеска косата.С всеки друг шампоан имам някакъв обем,макар и минимален,ама с този...Но в никакъв случай не ми я омазни.Даже ми се струва,че косата ми се омазни малко по-бавно,но нека не избързвам.След време ще споделя отзивите си,за да съм сигурна в тях  Peace

# 21
  • Мнения: 794


Наистина този е много ефектвен.

# 22
# 23
  • Мнения: 779
http://www.framar.bg/product_review.php?id=01002565&from=360 … %E0%ED+200+%E3%F0.
ей това е добро Peace
използва се спокойно за 4еста употреба-без да имаш някакви проблеми с косата

# 24
  • Мнения: 40
Няма траен ефект срещу пърхут, по мои наблюдения...за мириса не коментирам Laughing

# 25
  • Мнения: 824
използва се спокойно за 4еста употреба-без да имаш някакви проблеми с косата

Ползвала ли си го лично за честа употреба?

# 26
  • Мнения: 779
използва се спокойно за 4еста употреба-без да имаш някакви проблеми с косата

Ползвала ли си го лично за честа употреба?

моята коса е нормална към леко мазна...доволна съм

аз съм нямала пърхут,за да давам мнение Simple Smile
Няма траен ефект срещу пърхут, по мои наблюдения...за мириса не коментирам Laughing
а мириса е на катран-ако не харесваш миризмата,не я харесваш.тя е една и съща-катран..няма и да я харесаш
миризмата е странна-да...но с всяко използване свикваш...после не мирише,но аз винаги слагам маска,спрей за преса+преса напоследък,и няма и как да мирише на катран.но ако не използваш нищо със сигурност при овлажняване леко ще има нотка,която само ти ще усетиш  newsm78

# 27
  • Мнения: 9
И аз се записвам в темичката  Peace И мисля да я следя Искам също да попитам доволни ли сте от този катранен шампоан .. и по-точно расте ли по-бързо косата от него  newsm78

# 28
  • Мнения: 2 786
А на коя фирма сте ползвали?

Алгопикс.

Относно ежедневно използване - ще ви окапят косите бе момичета, и не с кактранен, с всякакъв.

И аз съм го ползвала преди време, след като се изсуши косата няма миризма.
Кофтито е само докато се миеш.
А тия жени, дето имат нерви да си мият косите всеки ден ....  ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 695
ползвала съм го преди време по препоръка на кожен лекар за мазна коса - помага и се свиква с миризмата му  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт