на летящото килимче да се качим и Земята да обиколим-87 арабска

  • 20 026
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4estiti rovdenni dni na eli, na myja na sybinka!
che  i emoikonite ne mi rabotiat- mnogo cvetia!

nqmam kirilizator dnes!

# 271
  • Мнения: 55
Queen Tiye това слушам в момента,за теб е , да си много щастлива и глезена,и всичките ти желания се сбъднат,  bouquet  bouquet  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=SO6yVH1x3Ww&feature=related

# 272
  • Мнения: 3 215
А, Хаяти, и Рали му прави реклама на Рами Сабри - приятно момче, да е жив и здрав. Напомня на Амри Диаб  Mr. Green
Наде, Ели, мерси за тортата! Лошото е,че наистина ми се прияде,а съм твърде далеч от Русе...Весел празник!  bouquet
Близнаците, честит рожден ден и на вашия татко! Извинявам се за закъснението  Blush
Къде са другите  newsm78 Големи празненства, голямо нещо  Crazy
Лили, не минаха ли тези 10 дни   ooooh! #Crazy

# 273
  • Мнения: 72
Hayati,

Благодаря за поздравчето- много романтично с това Бахеббак:))) Но момчето си го бива, въпреки че не съм го чувала.
Марси, благодаря и на теб.

Ето и едно поздравче от мен. Много ми харесва звученето на тази песничка и си я слушам от както излезе на пазара.

Ideelo Tamer Hosni  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=RfBfWNXJ5uw

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 13:01 от Queen Tiye

# 274
  • Мнения: 569
  Здравейте момичета! Да се включа и аз преди да е  свършила темичката!
   Най- напред Честит Рожден Ден Ели!
   Желая ти от сърце всичкото щастие , двойно повече здраве, толкова любов колкото сърцето ти може да побере , късмет и много успехи!

    Вени- честито и на теб рожденничка- да ти е жива и здрава и много да се радвате една друга Hug
    Ние започнахме с активните разходки , басейни и всичко от което горещината ни лишаваше досега и затова не ми остава много време , но скоро и в този ритъм ще влезна!
   Пожелавам бързо оздравяване на Белбей, лек път на Дала и много хубав и усмихнат ден на всички!

# 275
  • Мнения: 3 215
Ох, Дина, искам и аз на басейн  Tired Толкова ми е студено на мен,че не ми се говори.Къде отиде лятото  ooooh!

# 276
  • Мнения: 569
  Шехи , мятай се на килимчето или там на каквото намериш за добре и пристигай!

# 277
  • Мнения: 3 215
Ммм,де да можех! Всъщност как се стига от Бг до вас?През Истанбул ли  newsm78

# 278
  • Мнения: 569
 Да- Истанбул за момента е най-добрата връзка. Иначе сме пътували и през Атина и през Франкфурт и през Лондон , не че е много удобно или кратко , но е нямало други полети и връзки.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 336
Здравейте момичета   bouquet да се разпиша и аз набързо  Grinning
тъкмо преди малко си инсталирах кирилица и вече мога да пиша  Simple Smile
 
За около десетина дена обиколихме малка част от България, ходихме до Араповски манастир, Рибната Света Богородица, Чудните Мостове, Наречен, Бачковски МАнастир, Кръстова гора, Широка Лъка, Ягодинска пешера, Дяволското Гърло, Триградско и буйновско ждрело, Перперикон и Царевец, до някои места не успяхме да стигнем защото времето беше лошо
Но като цяло екскурзията мина много добре, сменихме въздуха, има много красиви места в България които заслужава да се посетят!
Вече си планирам къде ще ходим другата година  Flutter

Наде и аз искам палачинки, предлагам варненки да направим една организирана екскурзия до Русе  Hug кулинаерн туризъм на палачинки и чай  Party

Честито на всички празнуващи   bouquet и лек път на мамите пътуващи към БГ
На всички  Hug Hug Hug

# 280
  • Мнения: 3 215
Дина, и аз така си мислех.Абе имам ви и вас предвид.То аз закъде ли не давам заявки - Деси ме чака в Сирия,Теди ми дава акъл за Йордания,Амал Надя ще ми показва Алекс...само време и малко пари да имам  Money
Забравих да ви разкажа миналия ден, като ходихме до София, как се случи така,че отбелязахме празника по арабски. Преди последната ни среща се оказахме с един свободен час и близо до МОЛ София,та решихме да се качим горе,да хапнем нещо и да си починем.Речено-сторено.Блея аз по щандовете,чудейки се какво да ям и изведнъж съзирам любими арабски вкуснотии - бях забравила,че има и такъв щанд,иначе нямаше да си губя 10 минути в чудене какво да ям.Поръчвам си сандвич с фалафел и чинно си го чакам.Междувременно една арабка ме изпревари, ама беше с бебе и 2 каки (иначе модерна - с къса впита тениска),та и простих.Като се поогледах, видях,че всъщност има доста засилено арабско присъствие там - дечурлига,майки и тук-там групички "църни араби".И се почувствах много весело,все едно си бях в Египет.Най-после сандвичът ми беше готов - оказа се извънредно вкусен,да са живи и здрави готвачите.Та гризейки с наслада,чувам Адам да се чуди дали и той да не си купи нещо - допреди това не беше гладен.Е,сдоби се с една порция къббе и той...И в един момент предлага вечерта вместо да ядем суши (така бяхме мислили да направим преди да тръгнем обратно за Банско) да отидем на арабски ресторант.Аз, разбира се, не се възпротивих изобщо даже му казах,че вечерта е специална.Но понеже не знаехме къде да отидем,той прояви инициатива и отиде да пита готвачите на щанда.Гледам го по едно време - освен с готвача води оживени разговори с поне още трима човека.И след малко идва при мен с доволно изражение.Казали му къде има арабски ресторант,освен това се запознал с един сириец,с един иракчанин и един ливанец. Crazy казал им накаря Шукран (нали е мой възпитаник) и те се захилили дружно.Ей такива ми ти социални контакти в МОЛ-а.Вечерта отидохме във Финикия;беше много вкусно,но за съжаление празненството щеше да започне чак след 22ч,а ние трябваше да пътуваме.Поне малко музичка да бяха пуснали преди това, а те си изпробваха музикалната система с едни слушалки и като цяло цареше тишина.Но пък си хапнахме доволно и се изтъркаляхме към колата. Joy

Раф, това с кулинарната екскурзия прозвуча много съблазнително!  chef

# 281
  • Мнения: 206
Момичета добре сте ми дошли, но определено няма да минете само с палачинки и чай. Ще хапнем и нещо от Анимал Планет.... Пиенето според вкуса и предпочитанията  newsm19 cook cook lalalala

# 282
  • Мнения: 3 215
Девойки, заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335160.new#new

Общи условия

Активация на акаунт