за АГ клиниките в сливен

  • 29 788
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 106
здр славена щом искаш ще ти разкажа на кратко,2 спонтанни и двата се паднах при пашева,мн бърза нищо не обяснява и крещи,втория път я питах за нещо да ми изпише превантивно, нямало такова и се смееше и каза ако стане пак така ще си направите друго бебе,попитах за фолиева киселина дали за бременни или другата нямало такава показах и я чете чете ми да вика таз пии,никога не ми пусна изследвания никога,като втория път бях с дъщеря ми понеже съпругът ми беше в чужбина детето и аз притеснени отивам на преглед и ми кърви страшно,тя крещи и ме връща за нощница,даже доктора които ми слага6е упоиката се скара с нея вика как не те ли е  срам си застанала с тоз нож тука бързаш 6то не си видяла 4е жената има температура и е болна,не ми се обяснява вси4ката им работа там на какво се нагледах в окръжна болница,когато пашева ме разрева доиде гугова и ме милваше много направи ми добро впечатление,и после ходих при нея на прегледи,и тя нищо не пусна като изследване,взе ми направлението само и тва бе6е викам поне цитонамазка може ли да направим и тя ми каза дата няква на която като отидох ми каза направлението ти е изтекло.

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 15:26 от pupi77

# 61
  • Мнения: 106
в окръжната болница маи наи начетената е михаилова,тя поне веднъж ми пусна прогестерон  Grinning

момичета доста добри отзиви чета за кънева в болницата на пенков но маи вече я нямало в града,моля ако някои знае да каже,а за павлова никъде не виждам нищо

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 15:40 от pupi77

# 62
  • Мнения: 735
Съжалявам, че така се е получило с теб, pupi77! Моето мнение за тези лекарки е базирано също на лични преживявания - Пашева ме изражда първия път, а Гугова следи втората ми бременност, но по стечение на обстоятелствата не ме е израждала тя. Наистина не съм чувала друго отрицателно мнение за тях освен твоето. За обяснението си  права - не им се обяснява и си го спестяват.
При 2 спонтанни аборта е хубаво да си направите двамата с мъжа ти генетични изследвания. Но те се правят в София.Според мен е добре да отидеш на преглед при специалист в столицата и да обсъдите обстойно състоянието ти. До колкото разбрах имаш дъщеря-  значи генетичния проблем може и да не е на лице. НЕ се отчайвай! Моя приятелка има син на 10 години. После 2 пъти забременява и плода не се развива. Беше се отчаяла. Мислеше да ходи на изследвания в София. Но по стечение на обстоятелствата все отлагаше. И един ден се оказа бременна, и то с близнаци. Grinning Изкара малко трудна бременност, няколко пъти влиза в болницата за задържане, но се справи и всичко мина добре. Пашева следеше бременността. Peace
При всички случаи трябва да са ти казали да не забременяваш най-малко 6 месеца след спонтанен аборт, защото вероятността пак да се случи е огромна.
Надявам се нещата да се наредят  и скоро да се похвалиш с бебче! Искрено ти го желая!
Ако искаш да обсъдим нещо или просто да си поговорим- пиши ми на лични. Hug
Успех!

# 63
  • BG
  • Мнения: 1 900
За Павлова мога да кажа само суперлативи.И двете раждания и консултации ,тя ми ги водеше.Много добра,съвестна и усмихната докторка.Просто и сега ако ми се наложи нещо звъня и я питам.За нищо не се е развикала нито веднъж.Винаги ме посрещаше много добре и с усмивка.Ако нещо  ви интересува насреща съм,може и на лични.

# 64
  • Мнения: 106
славена благодаря ти,аз съм решила да ходя при павлова неини колеги също ,и я препоръчаха,аз що се птнася заа спонтанните ми аборти бяха минали 7 месеца от първия до колкото си спомням,а пашева каза че от изследвания нямам нужда,гугова ми каза че едно време бабите ни все на изследвания са ходили хахахаха.-може да се повтарям но те не могат да водят проблемна бременност

# 65
  • Мнения: 735
pupi77, разбрах те, мила! Hug Явно съм извадила късмет, че моите бременности не бяха от най-проблемните. newsm78 Пожелавам ти късмет с Павлова. Дано да е наистина добра лекарка! Praynig Hug

Знам, че Павлова има кабинет в ДКЦ1, но изражда ли някъде?

# 66
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да,изражда е Ева.

# 67
  • Мнения: 106
благодаря ви

# 68
  • Мнения: 106
защо така никои не пише тука  Hug

# 69
  • Мнения: 86
Я кажете момичета, колко кувьозчета има в Евата ? Достатъчни ли са ако се наложи нещо спешно да се реагира или веднага се оповават на Окръжна болница?

# 70
  • Мнения: 106
не знам,мисля че съм чела че нямат достатъчно в ева и дори и в пенков ,дано не се стига до там

# 71
  • Мнения: 123
Никога повече не бих дошла да родя в болница Ева. Направих веднъж тази грешка и едвам спасиха бебето (транспортираха го до Окръжната). Добре че беше д-р Минчева от Окръжна болница (Селимински), тя е велик педиатър, много добра, човечна.
Просто в Ева нямат никакви специалисти, нямат апаратура и условията не са добри.

# 72
  • Мнения: 106
ох не знам вече,аз пък съм си патила от окръжна,и лекарите там,и мнооого циганки разждат там

# 73
  • Мнения: 123
Разбирам притесненията ти относно Окръжната, но все пак там имат условия да гледат най-добре бебетата. Защо например като имат проблем в частните болници и веднага транспортират бебето до Окръжната?

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Разбирам притесненията ти относно Окръжната, но все пак там имат условия да гледат най-добре бебетата. Защо например като имат проблем в частните болници и веднага транспортират бебето до Окръжната?
  202uu
На няколко мои приятелки в Окръжна им спасиха децата, родени по разните там частни болници. С две ръце съм за Окръжна.

Общи условия

Активация на акаунт