Момичета от Бургас, търся професионален гримьор

  • 17 648
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Много ми харесват по-семплите модели.

# 31
  • Мнения: 0
Искам да попитам тази Мирослава къде гримира, салона й къде е ? Предстои ми бал, и тъй като ще имам лилав грим искам да попадна на много добра гримьорка и видях, че хвалите Мирослава, та??  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 813
Намира се на ул. Александровска, до входа на Мак Доналдс има вход за кооперацията. На третия или четвъртия етаж е, има табела на вратата. Но мисля, че доста си закъсняла за Мирослава - тя е с пълни часове от края на януари обикновено.  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 0
Мерси много, аз все пак ще отида, бала ми е на 21, надявам се за тогава да има часове Simple Smile

# 34
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мацки, желаещи професионален грим-Заповядайте в Дъглас! Ще останете доволни, гарантирам. При интерес мога да покажа снимки на лични. Професионален грим с продуктите на най-добрите марки. Peace

# 35
  • Мнения: 48
Момичета а някой би ли ми казал колко време предварително трябва да се запази час при Мирослава,защото явно има много работа и колко взима за грима?Предварително ви благодаря.

# 36
  • Мнения: 1 813
Ако е за бал - от януари.
Ако е по друг повод - месец, месец и половина по-рано за по-сигурно.

# 37
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Мога само да хваля Милена.Преди време работеше с уговорка по адрес имам телефона дано е актуален 0888249253,ако пита кой ви изпраща кажете Силвия бившата маникюристка на салон "Ванеса"

# 38
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дари Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 0
Милена е изключително добра,Мирослава също но наистина прави по-нежен грим

# 40
  • Мнения: 23
е хайде някой да сподели и цените на Мирослава и евентуално на други гримьорки, от които са доволни... ще сме ви благодарни  newsm20

# 41
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Цената на цялостен професионален грим в Дъглас е 30 лв, при покупка на стойност над 50 лв-гримът е безплатен.

# 42
  • Мнения: 23
Моля ви кажете актуална цена за грим при Мирослава и ако някоя от вас е наясно с какви гримове работи и дали още се намира на Александровска до МcDonalds?

# 43
  • Мнения: 23
jaklins къде се намира този Дъглас или имаш в предвид магазин Douglas в мола? Ако имате фейсбук няма да е зле да видя снимки на грим или трябва да дойда на място?

Последна редакция: ср, 06 мар 2013, 15:35 от dilince

# 44
  • Мнения: 2 487
Може ли да ми кажете активен телефон на Мирослава и ориентировъчно цени за грим за бал?

Общи условия

Активация на акаунт