Някой поръчвал ли си е вибриращият колан Seven omnipotence?

  • 11 316
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
абе ще си седя дебела май цял живот  Cry

# 61
  • Мнения: 2 069
поне за масажор става ..  Wink ама аз не пазя диета  Confused до скоро бях на диетата на пиер дюкан 29 дена и свалих само 2 кг .. много съм разочарована .. ии сега ми е трудно да започна нова диета .. Tired Face  Sob
а колко имаш да сваляш
 струва ми се невъзможно да свалиш само 2 кг  newsm78
може да грешиш нещо

# 62
  • Мнения: 38
аз съм с дюкан вече 15-тина дни сериозно и съм надолу 4 кг,нещо не си направила както трябва

# 63
  • Мнения: 0
имам да свалям 4 кг .. искам да съм си пак 50 .. не съм се объркала .. само 2 кг свалих ..

# 64
  • Мнения: 2 069
 е щом са само 4 може
Колкото по-малко килограми има за сваляне толкова по-бавно става
аз на края свалях и по 1 на месец

извинявам се че не беше по темата  Blush

# 65
Отзивите за Вибротона са, че се развалял бързo, а този има ли гаранция? Изглежда ми доста малък, а са ми го обещали за подарък. A за стрите и целулита ползвам кафе или сол или соли от китайския и антицелулитни гелове.

Как си махаш стриите със сол и кафе??Какво правиш?Ако имаш възможност пиши ми на deni_87_f@abv.bg

# 66
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Отзивите за Вибротона са, че се развалял бързo, а този има ли гаранция? Изглежда ми доста малък, а са ми го обещали за подарък. A за стрите и целулита ползвам кафе или сол или соли от китайския и антицелулитни гелове.

Как си махаш стриите със сол и кафе??Какво правиш?Ако имаш възможност пиши ми на deni_87_f@abv.bg
Може ли и аз да получа информация за тези процедури? Wink

# 67
  • Мнения: 0
Защо не го споделите  Rolling Eyes

# 68
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде да побутна темата напред и да задам няколко въпроса. И аз съм решила да го пробвам. Както пишете явно няма смисъл да давам 50лв за сауна ефекта Thinking Аз на корема почти нямам нужда да го ползвам, но на дупе, бедра и пръсци определено имам. Само се чудя колко е голям, защото ханша ми е 115сми не знам дали ще ми стане. Аз не разчитам само на него и съм далеч от мисълта, че ще се тъпча със сладки неща, банички и т.н. и ще стана фиданка, просто не обичам никак упражненията и мисля, че вибрациите много помагат. Не съм много добра в обясненията, така че ако има нещо неясно във въпросите ми питайте Mr. Green
П.С. имам предвид точно Seven omnipotence Peace

# 69
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На прасците изобщо не знам как ще го закачиш  newsm78
На мен ханшът ми е 95см и почти ми пада като го сложа на дупе или бедра.

Общи условия

Активация на акаунт