Вие ли сте най-успелите от вашия випуск?

  • 13 288
  • 261
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Е, по тая логика и аз съм изглеждала нещастна, цяла вечер ръчках една салатас от краставици, защото друго не можех да ям, и не пих, щото бях с кола. Понеже ме тресеше бях с жилетка, взета назаем от сестра ми, която ми седеше като на свинче звънче Wink А иначе не е да кажеш да съм нещастна от живота си.
Единият от съучениците ми е син на много известен варненски хирург. Беше много добър по биология и химия, всички мислехме че ще стане лекар. Той за всеобщо изумление взе че се записа в Морското, изкара си 5 години там и сега се носи по моретата. ВИждала съм го няколко пъти- все ми изглежда доволен Crossing Arms.

# 16
  • Мнения: 274
Рокси, не се прави, че не ме разбираш.
И кажи си го най-накрая, че синът на хирурга е несподелената ти любов Simple Smile

Винаги си личи, когато нещо при човек се е зговнясало инцидентно и при кого това е перманентно.

# 17
  • Мнения: 2 829
....... но изводът ми е, че да си отличник е необходим един набор от качества, а за да си успешен - съвсем друг.


това е и моето мнение.

а,дали съм успяла?--доволна съм от начина си на живот, Wink
Друго ми направи впечатление на моята среща с класа
повечето не бяха успяли да създадат семейство ,имат успехи в работата,но им липсват съвсем определено дечица.

# 18
  • Мнения: 581
 Не си задавам въпроса аз сред най-успелите от випуска ли съм, много мразя да се сравнявам с другите.За мен най-важното е, че аз съм доволна от себе си и от начина ми на живот, че съм щастлива.
 На такива срещи обикновено се забавлявам, хич не ме интересува кой с какви дрехи е облечен.Интересно ми е да разбера кой с какво се занимава от чисто любопитство.

# 19
  • Мнения: 502
     Имам съученик,който докато учехме печелеше всички ноционални олимпиади по математика. Спечели стипендия за обучение в чужбина,завърши с отличие там. Но се завърна в България,защото  работата не му потръгна  добре в Англия,трудно му беше. И сега не изглежда много доволен.
  Друг мой съученик,който едва връзваше тройките,днес е полицай,винаги е усмихнат,доволен,весел. Кой от двамата е успял?

# 20
  • Мнения: 4 300
Винаги си личи, когато нещо при човек се е зговнясало инцидентно и при кого това е перманентно.
Може би съм по малко психолог от теб Wink

Между другото в университета четох едно изследване, според което най добра реализация в живота получават хората с успех между 4 и 5. За пълните отличници се счита, че могат прекрасно да запомнят и преповтарят написаното, но не могат да импрозивират и да го прилагат на практика.
А когато ходих на тест на Менса квесторката каза, същото за хората с резултати между 60 и 90 точки ( 120 т съответстват на 98%, т.е. по умен сте от 98 % от хората, по спомен цитирам цифрите).

# 21
  • Мнения: 17 394
Никога не съм си харесвала класа като цяло. Знам, че голяма част искаха да са лекари тогава, ама станАха фармацевтки и съм сигурна, че са доволни, па може даже да се подиграват на мен и още двама- трима от класа. Няма смисъл д аказвам колко зле изглеждат повечето от тях, особено тези, дет се изживяваха като пичове и пички(това ще да е зарад ранното отпочване на секса) tooth
Финансовото им състояние, ментета и оригинали не ме  вълнува, всеки да си живее живота- не съм се състезавала с тях, та не мога д акажа кой по-по-най успял.
В университета- тези с шестиците станаха репове, така че, рокс- има нещо вярно Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 072
Абе това, че ви се струва, че другите изглеждат зле, не ви ли притеснява?!
Всъщност, не допускате ли възможността да се самозалъгвате относно вашата младоликост?!

Питам само, щото и мъжът ми се кефеше, колко млад изглеждал спрямо другите. А, аз само го погалих по главата и нежно му казах - "Детски гъз!".
И една щастлива детска усмивка грейна насреща ми......

# 23
  • Мнения: 4 300
 Joy Ох, Летяща...
Това е дребната завист и злоба, че не сме отпочнали секса първи сред випуска и не сме били на вълната на евтината училищна популярност. Използваме сега, че някой е трупнал по голяма паласка от нашата и се хилим ей така  Mr. Green

Да се приема с чувство за хумор горното, иначе не знам, оценката на външния вид е субективна в голяма степен.

# 24
  • Мнения: 17 394
Казах го с ирония, крав(зле-то). Не се залъгвам, бе, младолика съм си Simple Smile То може и да изглеждаш дърт и пак да си готин, де- ама тез, дет са се разхубавили през годините, са най- интересни.
Ай стига злоба, да!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Не знам за успялостта какво да кажа? Все ми се струва, че е доста комплексна категория и най-вече зависи доколко си доволен да живееш собствения си живот, а не да скачаш по критериите на другите.

Отдавна съм разбрала, че външния вид е само част от картинката.
На нашата среща на масата седяхме служител в банка в Ситито, няколко шефове на фирми, главен механик далечно плаване, главен счетоводител, университетски преподаватели, предприемач, няколко служители на добри позиции.
В същото време на масата седяха няколко мъже без постоянна приятелка до момента, няколко хора, отхвърлени от семействата си, няколко изнервени майки, семейство преживяло загубата на дете, човек с хронично заболяване, човек с пристрастеност към алкохола, няколко работохолици.

Кой от всички е успял и в какво?

П.П. На външен вид всички бяхме хубави, със съвсем минимални изключения.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Не съм ходила на среща с класа, а сме завършили преди 10 години.
Поддържам контакти с една съученичка, сега близка приятелка и рядко засичам някой друг.
До колкото чувам, някой са добре - момчетата ни (5 или 6 брой) почти всички пътуват по кораби, приятелката ми от училище живее вече 7 години в чужбина, има семейство, деца и звучи щастлива по телефона, преписвачката (от класа!) на класа е мениджър в доста известно заведение, момичето с което все още поддържам контакти има много добра кариера в банковата сфера+дом, мъж и дете.
Някой от момичетата - някой от най-големите отворки, които ходеха да пият кафеи пушат по време на часовете се ожениха бързо след абитюренската. Повечето са разведени вече, с по 1 или 2 деца, понапълнели и рапуснати.
За себе си - по моите критерии съм успяла. Харесвам работата която работех, обиколих и живях на места по света, за които хората си мечтаят, имам уютен дом, добър мъж, 2 здрави деца.... но сигурно другите биха забелязали, че съпругът ми е американец и това ще е преди всичко.

# 27
  • Мнения: 122

По темата... не съм се виждал с целия ми клас накуп от 20 г.... иначе когато видя някой съвсем случайно се радвам на това, независимо с какво е облечен или какво работи - съдби всякакви...

Марадона, какво ти е бе приятел...
И аз съм за това хората да се потдържат и да са позитивномислещи... обаче както казах - съдби всякакви... както и да е...  Peace

# 28
  • Мнения: 6 990
Аз съм там, където не искам да си виждам съучениците  Laughing
От това, което знам за някои и от това, което знам за други - някъде по средата съм.

# 29
  • Мнения: 3 521
Има доста успели на различни поприща.
Една направи кариера в спорта и то доста успешна.
Друга е управител на голям магазин.
Доста избягаха навън.
Общо взето впечатлението ми е, че залухавите много бързо забременяха. Учудващо, но явно ебачите не са много претенциозни.
Пичетата си останаха пичета.
това е равносметката за първите 10 години след гимназията.

Общи условия

Активация на акаунт