Боди?

  • 16 359
  • 159
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 31 342
Нося черни памучни бодита. Купувам ги от квартално магазинче за нищо пари. Не са ми удобни, но топлят. Дантелени обаче не нося.

# 46
  • Мнения: 1 672
и аз съм така без боди като стане студено не излизам  Grinning незнам дали е позволено да напиша марката на моите бодита  newsm78

# 47
  • Мнения: 2 336
Аз съм голям привърженик на бодитата, как се застуди времето и съм с тях. Привърженик съм на памучното дантеленото, не  Naughty

# 48
  • Мнения: 78
Нося черни памучни бодита. Купувам ги от квартално магазинче за нищо пари. Не са ми удобни, но топлят. Дантелени обаче не нося.
Peace и аз така

# 49
  • Мнения: 3 830
И не е вярно, че дантелените или мрежестите не топлят. Не са като памучните, в никакъв случай, но и те топлят. Peace

# 50
винаги есента и зимата нося бодита всякакви, но най-доволна сам от памучните много топлят. Даже последно си купих няколко в понеделник от Илиянци за 6лв едното Grinning

# 51
  • Мнения: 2 336
И не е вярно, че дантелените или мрежестите не топлят. Не са като памучните, в никакъв случай, но и те топлят. Peace
честно казано дантелени не съм ползвала, защото все си мисля че не топлят, но нищо не пречи да си купя и да пробвам  Flutter

# 52
  • Мнения: 4 916
И не е вярно, че дантелените или мрежестите не топлят. Не са като памучните, в никакъв случай, но и те топлят. Peace
честно казано дантелени не съм ползвала, защото все си мисля че не топлят, но нищо не пречи да си купя и да пробвам  Flutter

Вземи си, няма да сбъркаш  Peace
Аз също вече не излизам зимата без боди.

# 53
  • Мнения: 3 420
Цяла зима си ги нося,че на пролет като стане топло едно ми е голо без тях...като втора кожа ми става зимата Laughing

# 54
  • Мнения: 852
И не е вярно, че дантелените или мрежестите не топлят. Не са като памучните, в никакъв случай, но и те топлят. Peace





Съгласна съм.
А щом започне да става студено без боди не излизам,много са ми удобни.

# 55
  • Мнения: 4 434
И аз нося бодита черни плътни

# 56
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нося бодита от много време, хич не обичам да ми е гол кръста! Имам всякакви! Купувам си ги от базара на Герена. Не са много евтини, но си струват парите до стотинка! Peace

# 57
  • Мнения: 1 554
В магазините за бельо Peace

# 58
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
хайде варненки ,казвайте къде има хубави памучни бодита(прашка),че аз вчера обиколих и двата мола и нищо.скини -мини,нямаше и незнаят дали ще получават.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 415
хайде варненки ,казвайте къде има хубави памучни бодита(прашка),че аз вчера обиколих и двата мола и нищо.скини -мини,нямаше и незнаят дали ще получават.

Зад пощата има едни малки магазинчета, някой от които са с българско бельо...аз от там си ги купих моите миналата година и не са мръднали... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт