Боди?

  • 16 373
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 637
Имам сигурно над 15бодита. Всякакви цветове, тип потник, със сутиен, всевъзможни... За мен това е любимото ми бельо. Зимата съм постоянно с боди. Цените им са различни. като се почне от 15лв. и се стигне до трицифрена сума. За мен са супер практични и пазят кръстчето през зимния студ Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 484
Май на Триумф имам от 2 години не е мръднало. Бях си взела миналата зима 2 нови за по 10-15лв- пълни боклуци. Сега съм се ориентирала пак към по-скъпото....

# 62
  • Видин
  • Мнения: 168
От 2 години ползвам за зимата боди и съм доволна от безшевните на Помпея.Не са плътни и топлят много,изчистени без дупки и шарки по тях.Ползвам и памучни ,но не са ми много удобни .

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ползвам памучни с тънки презрамки.Зимата без боди не излизам.

# 64
  • Мнения: 6 164
Имам 3, но 2 от тях са с доста ликра, а и май са ми малки, защото стоят точно както някой описа по-горе "сплескват бюста и не подчертават талията". Те са и с ръкави и тип прашка, доста неудобни като цяло. Третото ми е памучно, по-мекичко с тънки презрамки, много удобно, тип полу-боксер с мека дантела и мисля от същия тип да си купя пак.

# 65
  • Мнения: 3 695
никога не съм носила, но ще взема да пробвам много приятелки са доволни  Thinking

# 66
  • Мнения: 2 229
От 2 години ползвам за зимата боди и съм доволна от безшевните на Помпея.Не са плътни и топлят много,изчистени без дупки и шарки по тях.Ползвам и памучни ,но не са ми много удобни .

Откъде ги купуваш и на каква цена?

# 67
  • Мнения: 811
Бодита и аз ползвам, откакто родих. Преди това си ходех с гол кръст  ooooh!
Освен бодита тип  потник имам и две, които са с дълъг ръкав и приличат на блузка. Тях си ги нося под сако и стоят доста добре  Flutter И да - нося само тип прашка  Crazy

# 68
  • Мнения: 727
Бодита вече има във всички магазини за бельо.Модели всякакви-от мрежа до изчистено трико с поло яка или с дълбоко деколте.
Аз не се научих да нося такива, обаче.Сплескват ми бюста и не ми подчертават талията.Стоят ужасно.Или не съм попадала на подходящ модел?А знам,че е много полезно през зимата да се слага боди.


Препоръчвам безшевни ,страхотни са топли и приятни на допир
Без боди не вирея есенно зимния сезон Peace

# 69
  • Мнения: 1 174
Бодита от памук можеш да намериш вече във всеки втори магазин/гараж за бельо.С дълги, с къси или без ръкави, с поло и без поло - има. Simple Smile Цените им са около 10-12лв., поне тук това виждам (Варна).
 Ако ви сплескват бюста или не прилепват по талията, значи сте си взели по-малък размер.Simple Smile

# 70
  • Мнения: 11 025
Имам 2 дантелени и 2 плътни. От хубави марки са и са много красиви, но за съжаление не мога да свикна да ги нося. Така че и тази зима ще се вея по гол кръст.

# 71
  • Мнения: 183
Зимата съм задължително с боди. Най-обикновено, черно, памучно с тънки презрамки. Има ги навсякъде.
Като по-малка, ходех вечно с гол кръст. Сега вече гледам да ми е топличко.

# 72
  • Мнения: 1 447
никога не съм носила, но ще взема да пробвам много приятелки са доволни  Thinking
Пробвай няма да съжаляваш.Много съм доволна от тях.

# 73
  • Сливен
  • Мнения: 894
и за мен особенно за зимата,бодито е предпочитано  Peace

# 74
  • Мнения: 867
Да, наистина ги има вече почти навсякъде.Обаче аз констатирах че моделите са различни.Има по-тесни и по-дълги, които ми стоят супер, и едни по-широки, които точно сплескват бюста и са широки на талията. За съжаление си купих две от широките преди да го забележа.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт