Боди?

  • 16 378
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Сега съм хвърлила око на боди- ризите.

Страхотни са! Вече си имам две!  Heart Eyes

А удобни ли са... и аз си търсих миналата година есента, но не намерих никъде  Crazy

# 91
  • Мнения: 3 695
много добре изглеждат боди- ризите  Peace къде могат да се намерят в София

# 92
  • Мнения: 779
района на плиска,къде мога да немеря и какви бодита?! Rolling Eyesподлеза newsm78

# 93
  • Мнения: 5 539
може да стане и реклама,но TUZARA и MIMO са памучни,ползвам ги затова....
Благодаря, ще ги потърся

# 94
http://drehi.eu/damsko-bodi-bokser-376-p-14.html ето едно памучно боди, ама е боксер.

# 95
  • София
  • Мнения: 901
А някъде в Пловдив такива бодита-ризи? 

# 96
  • Видин
  • Мнения: 168
От 2 години ползвам за зимата боди и съм доволна от безшевните на Помпея.Не са плътни и топлят много,изчистени без дупки и шарки по тях.Ползвам и памучни ,но не са ми много удобни .

Откъде ги купуваш и на каква цена?

В Скай Сити на втория етаж имат магазин, не помня цената защото купувах много неща.

# 97
  • Мнения: 779
От 2 години ползвам за зимата боди и съм доволна от безшевните на Помпея.Не са плътни и топлят много,изчистени без дупки и шарки по тях.Ползвам и памучни ,но не са ми много удобни .

Откъде ги купуваш и на каква цена?

В Скай Сити на втория етаж имат магазин, не помня цената защото купувах много неща.
НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ПОДРОБНОСТИ ЗА МОДЕЛИТЕ И ЦЕНА?!

# 98
  • Мнения: 3 356
Откакто застудя,все със боди си ходя.Обикновено нося от тези ,тип потник със тънките презрамки.Памучни,тюлени,мрежа,имам всякакви.Много са ми удобни .

# 99
  • Мнения: 490
а да сте виждали бодита за бременни?  много искам да си купя,много са удобни ,преди редовно си ползвах

# 100
  • Мнения: 518
А някой дали може да ми каже магазин в София, където продават боди поло с къс ръкав или без ръкав.

# 101
  • Мнения: 3 356
А някой дали може да ми каже магазин в София, където продават боди поло с къс ръкав или без ръкав.

В Метро видях- 11.99 лв мисля

# 102
  • Мнения: 518
Много ти благодаря izabela, спести ми обикалянето. Цената е съвсем прилична дано и качеството да е така.

# 103
Здравейте, интересувам се къде в София може да се купи риза- боди и какви цени са?

# 104
  • Мнения: 2 229
Купих си 2 бодита - едно плътно и едно мрежесто, но май са ми големи. Sad Като съм изправена ми стоят ок, но като седна, ми се набират отпред, особено мрежестото - това нормално ли е? Rolling Eyes

Между другото в Нов Силует имаше някакви неща, които май трябваше да бъдат блузки и ризи-бодита, но ми се сториха ужасно кофти материи и модели. newsm78 Все пак който се интересува, може да ги разгледа...

Общи условия

Активация на акаунт