Работещи майки 2006 г. - тема 17

  • 18 624
  • 442
  •   1
Отговори
# 60
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Рози има най- огромния хладилник  Laughing  Благодаря ти,скъпа за гостоприемството! Хора, дори не подозирате какво к'ополу изпуснахте! Heart Eyes Догодина съм на курс по готварство при Розичка! Моите скромни снимки утре. Беше ми много хубаво , ммммммм! Искам пак, дори да звуча нескромно. Ааа и да си призная, на прибиране се позагубих я не завих на Румънското посолство, драснах към Сточна гара, но пък се поразходих из нощна София  Rolling Eyes
 Катенцето, още 2 в 1 ли е ?
Лека от мен  Hug

# 61
  • Мнения: 3 092
Привети от мен!
явно е имало хубав купон и аз ще чакам снимки  Simple Smile
Кате , къде си че те подозирам всеки ден в хубава изненада и съм се нагласила да честитя  Simple Smile
Калинa  Hug и много ми се иска Кайо да не боледува повече .
Ние сме добре в общи линии , малката не плаче в яслата , но ако я вземе баба и от там , а не аз оревава света .В петък исках да отида на един купон и познайте дали ми се случи ... Naughty Илияна беше изпаднала в истерия че мама я няма , та се прибрах набързо у дома , а тя хълцаше и имаше страхотен син цвят на лицето от рев и подута прилично  Tired та и да бях прочела за купона в Герчо нямаше да мога да дойда , а така ми се иска да участвам в дамско парти ... ама да се надяам че това при детето е период и ще мине бързо .
Хубав ден мацки , а по късно ще прескоча  , за да гледам снимки  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 336
тук съм още съм матрьошка  Joy
имам недовършени неща и Евичка чака  Joy
в понеделник влизам в болница ако не родя до тогава  Wink
отивам на тонове  Wink

# 63
  • Мнения: 1 668
Рози има най- огромния хладилник  Laughing  Благодаря ти,скъпа за гостоприемството! Хора, дори не подозирате какво к'ополу изпуснахте! Heart Eyes Догодина съм на курс по готварство при Розичка!...
Рави, то моите очи големи  Shocked.... И масата не съм оцелила като размер и хладилника  Joy Joy Joy... Ама айде... Радвам се, че се видяхме и аз чакам снимки  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 993
Запис. Имам доста да пиша, но няма да е сега. Гуш!  Hug

# 65
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Наталче , и на тебе  Hug Изгуби се, дано всичко да е наред при теб. Peace

# 66
  • Мнения: 2 109
кайо пак е с Т....
ето снимки:

http://kalikayo.multiply.com/photos/album/182

# 67
  • София
  • Мнения: 1 877
добро утро , да не ме забравите Simple Smile

аз съм почивка четвъртък и петък, кефя се на дълъг уикенд, някаква местна ваканцийка ни направиха училищна  Flutter миа вчера и онзи ден не пуснах на ясла ,ч е се разкашля сутринта и вечерта. на преглед ани акзаха, че е вирус койот е ясленски сополи и оттам кашлицата, но тя едва има сополи, само като стисна нослето, инак не тече нищо.... и все пак и днес е у дома, няма смисъл да я давам з апетъка,сле дкато съм си у дома Simple Smile, ще си прекараме деня в разходки, това толкова рядко се случва вече като съм на работа Flutter

кали, какво реши със списанието, какво наказание им измисли?

# 68
  • Мнения: 1 584
Кали, от яслата ли се разболява така Sad  Hug Hug Hug Дано бързо да минава Hug

Снимките са страхотни - браво на вас за срещичката Simple Smile Катето е само един сладък корем - прекрасна бременна Heart Eyes

Нас във Франция какъв вятър ни духа - мале мале. Ама моите одържаха фронта - то с такива родители шанс за оцеляване нямат ако са кекави Laughing

# 69
  • Мнения: 1 240
Майра, къде се загуби?  Hug
Кали, дано Кайо се оправи бързо!  Hug

Изглежда срещата е минала страхотно, снимките са много хубави. Ами така е, когато пред камерата са хубави дами, а зад нея Кали... Laughing

Вчера Гергана ми донесе първото творение от градината  Heart Eyes, оцветявали са листо в есенни нюанси. Много съм щастлива.
Ето рисунката: http://picasaweb.google.bg/rositsa.kelbecheva/ECkkCD?authkey=Q4C … 55422798907163714

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 10:37 от Дю

# 70
  • Мнения: 3 092
Дю,много миличко ми стана като видях рисунката на Гергана ! Heart Eyes
Ей ,много сте усмихнати на снимките !  Simple Smile
Аз изкарах безсънна нощ и сега ми е лошо , втриса ме и едвам гледам. Tired
Дано успея да поспя тази нощ , че вече ми се види края .... Sad
Хубав уикенд на всички ви  Hug

# 71
  • Мнения: 2 109
Вили, какво те тормози така цяла нощ?

Дю, много е хубаво, нали Simple Smile Hug

# 72
  • Мнения: 1 240
Дю,много миличко ми стана като видях рисунката на Гергана ! Heart Eyes
Дю, много е хубаво, нали Simple Smile Hug

Страхотно е! И когато ми показваше творението си, посочи надписа с името Гери и каза: Мамо тука пише Геганка Беевска.  Laughing Heart Eyes

И не мога да не се похваля, колко много прилича Гергана на мен тука!  Mr. Green А малкия Гого се учи какво да прави с тази бутилка!

Кали, защо не пуснете една урина на Кайо?

# 73
  • Мнения: 1 584
Майра, къде се загуби?  Hug

абе по френско се опитах да се изгубя, ама ме намериха дори и сред многото кроасани и еклери и си ме прибраха в немско Cry   Mr. Green

Рисунката на Гери е страхотна Heart Eyes

# 74

Общи условия

Активация на акаунт