момичета получихте ли парите за соц интеграция

  • 31 830
  • 331
  •   1
Отговори
# 285
  • Ямбол
  • Мнения: 248
При нас са преведени ,само интеграционните добавки ги няма.Дано навсякъде вече се извършат преводите,та и другите мами(баби),да се успокоят. Hug

# 286
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Явно превеждат парите когато им дойде кефа ,дано днес да са ги превели.

# 287
  • Мнения: 2 510
Явно превеждат парите когато им дойде кефа ,дано днес да са ги превели.
pepi, нямаш ли възможност да провериш в социалните. Просто ми се струва, че е голяма разликата в дните. Аз ги получавам от ОББ.

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 11:02 от Снежа63

# 288
  • Мнения: 474
при нас още няма пари  тези които си ги вземат на ръка вече ги забравиха че са ги получили а ние.

# 289
  • GYM
  • Мнения: 814
За Пловдив, ОББ -парите бяха преведени на 28,07 без интеграционни

# 290
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Днес проверих паричките ми са преведени и двойни детски и по чл.8 явно е станало вчера следобяд,но наистина е голяма разликата навсякъде е различно.Аз моите пари ги получавам в СЖ Експресбанк.

# 291
  • Мнения: 521
ПРи мен ги преведоха пак на три транша.Детските в петък,чл.8 в понеделник,интеграционните ги нема никакви...
Някой въобще взел ли е интеграционни?

# 292
  • Мнения: 176
   Аз моите ги взех,и то всичките наведнъж още на 23юли,петък.Ама естествено от пощата PeaceМиналата седмица като ходих до соц.да подновя молбата за детските ми искаха банкова сметка,но аз отказах да дам,казах,че искам пак по пощата всичко да си получавам и нямаше проблем.Поне ги превеждат навреме и всички заедно

# 293
  • Мнения: 521
Преведоха ми интеграционните.
Дано всички да сте си взели всичко,което ви превеждат!

Лек и спорен ден!

# 294
  • Ямбол
  • Мнения: 248
И при нас преведоха интеграционните.Дано във всички гр дове е направен превода.

# 295
  • София
  • Мнения: 225
Искам да попитам има ли някой да е взел парички вече.За справка Инвестбанк днес 15ч -НЯМА

# 296
  • Мнения: 2 510
Днес в 13.00ч. в ОББ гр.Враца има.
Не зная, ако продължава така. Всеки месец след 22 число сме на заем.

# 297
  • Мнения: 3 743
Искам да попитам има ли някой да е взел парички вече.За справка Инвестбанк днес 15ч -НЯМА

И в ЦКБ - София все още няма Rolling Eyes

# 298
  • София
  • Мнения: 225
Ужас все още ги няма...какво си мислят тези хора незнам #Cussing out #2gunfireИнвестбанк -София

# 299
  • Мнения: 9 973
ДСК-София има

Общи условия

Активация на акаунт